CloseLietuvos Respublikos ir Japonijos sutartis dėl pajamų dvigubo apmokestinimo išvengimo ir mokesčių slėpimo ir vengimo prevencijos
Rūšis:SutartisPriėmimo data:2017-07-13Galiojanti suvestinė redakcija:Nėra
Registravimo duomenys: 2018-08-31 Nr. 2018-13746 Įstaigos suteiktas Nr.:Suvestinių redakcijų sąrašas pagal datą:Nėra
Galioja
Chronologija
2018-08-31Paskelbta TAR
2018-08-31Įsigalioja (po sąlygų įvykdymo)Sutarties 31 str. "1. Susitariančiosios Valstybės patvirtina šią Sutartį, vadovaudamosi kiekviena savo teisinėmis procedūromis, ir ji įsigalioja pasikeitimo diplomatinėmis notomis, kuriomis nurodomas toks patvirtinimas, dieną. 2. Ši Sutartis taikoma abiejose Susitariančiosiose Valstybėse: a) kai tai susiję su mokesčiais, imamais už mokestinius metus, mokesčiams už bet kuriuos mokestinius metus, prasidedančius kitų kalendorinių metų, einančių po metų, kuriais įsigalioja ši Sutartis, sausio 1 d. ar vėliau; b) kai tai susiję su mokesčiais, imamais ne už mokestinius metus, mokesčiams, imamiems kitų kalendorinių metų, einančių po metų, kuriais įsigalioja ši Sutartis, sausio 1 d. ar vėliau. 3. Neatsižvelgiant į 2 dalies nuostatas, 27 ir 28 straipsnių nuostatos įsigalioja nuo šios Sutarties įsigaliojimo datos, neatsižvelgiant į dieną, kurią imami mokesčiai, ar mokestinius metus, už kuriuos jie imami."
2017-07-13Priimtas teisės aktas
Įsigalioja 2018-08-31 (Sutarties 31 str. "1. Susitariančiosios Valstybės patvirtina šią Sutartį, vadovaudamosi kiekviena savo teisinėmis procedūromis, ir ji įsigalioja pasikeitimo diplomatinėmis notomis, kuriomis nurodomas toks patvirtinimas, dieną. 2. Ši Sutartis taikoma abiejose Susitariančiosiose Valstybėse: a) kai tai susiję su mokesčiais, imamais už mokestinius metus, mokesčiams už bet kuriuos mokestinius metus, prasidedančius kitų kalendorinių metų, einančių po metų, kuriais įsigalioja ši Sutartis, sausio 1 d. ar vėliau; b) kai tai susiję su mokesčiais, imamais ne už mokestinius metus, mokesčiams, imamiems kitų kalendorinių metų, einančių po metų, kuriais įsigalioja ši Sutartis, sausio 1 d. ar vėliau. 3. Neatsižvelgiant į 2 dalies nuostatas, 27 ir 28 straipsnių nuostatos įsigalioja nuo šios Sutarties įsigaliojimo datos, neatsižvelgiant į dieną, kurią imami mokesčiai, ar mokestinius metus, už kuriuos jie imami.")
Priėmė:Tarptautinius dokumentus pasirašiusios šalys
Pakeitimų projektai:Nėra
Ex post vertinimas:NėraPaskelbta:TAR, 2018-08-31, Nr. 13746
Eurovoc terminai:
sutarties ratifikavimas
dvigubas apmokestinimas
mokesčių vengimas
susitarimo ratifikavimas
1216 baudžiamoji teisė
0806 tarptautinė politika
2446 mokesčiai
Ryšys su ES teisės aktais:Nėra
Dokumento struktūraClose
CloseSusijusi informacija
Oficialus teisės akto tekstas
Spausdinti