Suvestinė redakcija nuo 2020-05-16

 

Įsakymas paskelbtas: TAR 2015-08-13, i. k. 2015-12248

 

LIETUVOS RESPUBLIKOS

GENERALINIS PROKURORAS

 

ĮSAKYMAS

DĖL PRAŠYMŲ LEISTI LAIKYTI PRETENDENTŲ Į PROKURORUS EGZAMINĄ PADAVIMO IR SPRENDIMO DĖL PRETENDENTŲ Į PROKURORUS EGZAMINO PRIĖMIMO TVARKOS APRAŠO PATVIRTINIMO

 

2015 m. rugpjūčio 11 d.  Nr. I-215

Vilnius

 

 

Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos prokuratūros įstatymo 2 straipsnio 3 dalimi, 10  straipsnio 1 dalimi:

1.  T v i r t i n u  pridedamą Prašymų leisti laikyti pretendentų į prokurorus egzaminą padavimo ir sprendimo dėl pretendentų į prokurorus egzamino priėmimo tvarkos aprašą.

2.  S k e l b i u  šį įsakymą Teisės aktų registre.

3.  P r i p a ž į s t u    netekusiu  galios  Lietuvos  Respublikos  generalinio   prokuroro  2003 m. lapkričio 24 d. įsakymą Nr. I-134 „Dėl Prašymų leisti laikyti pretendentų į prokurorus egzaminą padavimo ir priėmimo taisyklių patvirtinimo“ su vėlesniais pakeitimais.

4.  P a v e d u  Dokumentų valdymo ir asmenų aptarnavimo skyriui apie įsakymo paskelbimą Teisės aktų registre pranešti Generalinės prokuratūros ir teritorinių prokuratūrų prokurorams, valstybės tarnautojams ir darbuotojams, dirbantiems pagal darbo sutartis.

 

 

 

Generalinio prokuroro pavaduotojas,

einantis generalinio prokuroro pareigas                                                             Darius Raulušaitis

 

PATVIRTINTA

Lietuvos Respublikos generalinio

prokuroro 2015 m. rugpjūčio 11 d.

įsakymu Nr. I-215

 

 

PRAŠYMŲ LEISTI LAIKYTI PRETENDENTŲ Į PROKURORUS EGZAMINĄ PADAVIMO ir sprendimo dėl pretendentų į prokurorus egzamino PRIĖMIMO tvarkos aprašAS

 

 

I SKYRIUS

BENDROSIOS NUOSTATOS

 

1.       Prašymų leisti laikyti pretendentų į prokurorus egzaminą padavimo ir sprendimo dėl pretendentų į prokurorus egzamino priėmimo tvarkos aprašas (toliau – Aprašas) nustato prašymų leisti laikyti pretendentų į prokurorus egzaminą pateikimo ir sprendimų leisti ar neleisti laikyti pretendentų į prokurorus egzaminą priėmimo tvarką.

2.       Prašymas leisti laikyti pretendentų į prokurorus egzaminą (toliau – prašymas) pateikiamas personalo administravimo funkcijas atliekančiam padaliniui.

3. Pretendentų į prokurorus egzaminą turi teisę laikyti nepriekaištingos reputacijos Lietuvos Respublikos pilietis, mokantis valstybinę kalbą, turintis aukštąjį universitetinį teisinį išsilavinimą ir įgijęs teisės bakalauro ir teisės magistro ar teisininko profesinį kvalifikacinį laipsnį, turintis ne mažesnį kaip trejų metų teisinio darbo stažą ir pateikęs sveikatos pažymėjimą. Teisinio darbo stažas skaičiuojamas nuo tada, kai asmuo įgijo šiame punkte nurodytą teisinį išsilavinimą ir pradėjo dirbti darbą, nurodytą Vyriausybės ar jos įgaliotos institucijos patvirtintame teisinių pareigybių sąraše.

Punkto pakeitimai:

Nr. I-181, 2018-05-28, paskelbta TAR 2018-05-28, i. k. 2018-08504

 

4.       Nuo egzamino atleidžiamas teisės krypties socialinių mokslų daktaras ar habilituotas daktaras, taip pat asmuo, turintis ne mažiau kaip trejų metų tarnybos prokuroru ar teisėjo darbo stažą, jei nuo jo tarnybos (darbo) pabaigos nepraėjo penkeri metai, taip pat asmuo, išlaikęs pretendento į teisėjus egzaminą, jei nuo šio egzamino išlaikymo nepraėjo treji metai.

5.       Sprendimą leisti ar neleisti asmeniui laikyti pretendentų į prokurorus egzaminą (toliau – sprendimas) priima personalo administravimo funkcijas atliekančio padalinio vadovas.

 

II SKYRIUS

PRAŠYMŲ PATEIKIMO TVARKA

 

6.       Asmenys, norintys laikyti pretendentų į prokurorus egzaminą, personalo administravimo funkcijas atliekančiam padaliniui pateikia:

6.1. prašymą, kuriame turi būti nurodyta: besikreipiančio asmens vardas, pavardė, gimimo metai, gyvenamoji vieta, telefono numeris, elektroninio pašto adresas, adresas korespondencijai, darbovietė, pareigos, ar nėra Lietuvos Respublikos Konstitucijoje ir įstatymuose nurodytų pagrindų, dėl kurių asmuo negali būti priimtas į tarnybą prokuratūroje (1 priedas);

Papunkčio pakeitimai:

Nr. I-113, 2020-05-11, paskelbta TAR 2020-05-15, i. k. 2020-10436

 

6.2.    asmens tapatybę, pilietybę ir amžių patvirtinančius dokumentus ir jų kopijas;

6.3.    gyvenimo aprašymą (Europass forma);

6.4.    diplomą su priedu ir kitus dokumentus, patvirtinančius Lietuvos Respublikoje pripažintą asmens teisinį išsilavinimą, ir jų kopijas;

6.5. sveikatos pažymėjimą, atitinkantį Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro patvirtinto Asmenų, pateikusių prašymus tarnauti prokurorais, sveikatos tikrinimo ir medicininių reikalavimų tvarkos aprašo reikalavimus;

Papunkčio pakeitimai:

Nr. I-113, 2020-05-11, paskelbta TAR 2020-05-15, i. k. 2020-10436

 

6.6.    dokumentus, patvirtinančius darbo stažą, teisinio darbo stažą, ir jų kopijas;

6.7.    užpildytą anketą (2 priedas);

6.8.    dvi nuotraukas (3,5 x 4,5), atitinkančias nuotraukų asmens dokumentams reikalavimus;

6.9.    privačių interesų deklaraciją, kuri turi būti užpildyta ir pateikta per Valstybinės mokesčių inspekcijos Elektroninio deklaravimo informacinę sistemą (EDS).

7.       Dokumentai, nurodyti Aprašo 6 punkte, registruojami dokumentacijos plane nustatytame registre.

8.       Jeigu pateikti ne visi reikalingi dokumentai arba pateiktuose dokumentuose nėra pakankamai duomenų, leidžiančių spręsti apie pagrindo tenkinti asmens prašymą buvimą, personalo administravimo funkcijas atliekantis padalinys nustato ne trumpesnį kaip 14 dienų terminą prašymo trūkumams pašalinti.

9.       Aprašo 8 punkte nurodytu atveju terminas sprendimui priimti skaičiuojamas nuo tos dienos, kai asmuo pateikia papildomus dokumentus.

10.     Jeigu asmuo nepašalina prašymo trūkumų per nustatytą terminą be svarbių priežasčių, prašymas laikomas nepateiktu ir grąžinamas asmeniui. Šios aplinkybės nekliudo asmeniui pateikti naują prašymą.

11.     Jeigu asmuo pateikia visus dokumentus, išvardytus Aprašo 6 punkte, personalo administravimo funkcijas atliekantis padalinys asmenį įrašo į Asmenų, pateikusių prašymus tarnauti prokuroru, sąrašą ir apie tai praneša prašymą pateikusiam asmeniui.

12.     Asmuo gali pateikti dokumentus personalo administravimo funkcijas atliekančiam padaliniui asmeniškai arba siųsti registruotu laišku.

13.     Jeigu asmuo pateikia dokumentus asmeniškai, Aprašo 6.2, 6.4, 6.6 papunkčiuose nurodytų dokumentų originalai, sutikrinus su pateiktomis kopijomis ir patvirtinus jų tikrumą, grąžinami asmeniui dokumentų priėmimo metu.

14.     Jeigu dokumentai siunčiami personalo administravimo funkcijas atliekančiam padaliniui registruotu laišku, pateikiamos Aprašo 6.2, 6.4, 6.6 papunkčiuose nurodytų dokumentų notaro patvirtintos kopijos.

 

III SKYRIUS

SPRENDIMO PRIĖMIMO TVARKA

 

15.     Sprendimas turi būti priimtas per 30 darbo dienų nuo Aprašo 6 punkte nurodytų dokumentų gavimo personalo administravimo funkcijas atliekančiame padalinyje dienos.

16.     Pretendento pateiktus dokumentus patikrina personalo administravimo funkcijas atliekantis padalinys.

17.     Sprendimui priimti personalo administravimo funkcijas atliekantis padalinys gali pareikalauti duomenų iš valstybės ar savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių, organizacijų ir (ar) registrų, taip pat paklausti esamų ir (ar) buvusių darboviečių bei atitinkamos teisininko profesijos savivaldos institucijos apie tai, ar nėra su prašymą pateikusiu asmeniu susijusių aplinkybių, nurodytų Lietuvos Respublikos prokuratūros įstatymo (toliau – Prokuratūros įstatymas) 25 straipsnio 3 dalyje.

18.     Jeigu personalo administravimo funkcijas atliekantis padalinys per Aprašo 15 punkte nurodytą terminą negauna atsakymų iš Aprašo 17 punkte nurodytų subjektų, sprendimas turi būti priimtas per 5 darbo dienas nuo atsakymų gavimo.

19.     Sprendimo priėmimo procedūra gali būti sustabdyta paaiškėjus, kad dėl asmens pradėtas ikiteisminis tyrimas baudžiamojoje byloje arba tokioje byloje vyksta teisminis nagrinėjimas. Sustabdžius sprendimo priėmimo procedūrą, jo priėmimo termino skaičiavimas taip pat sustabdomas ir apie tai raštu informuojamas asmuo.

20.     Nustačius, kad pateikti dokumentai patvirtina, kad asmuo atitinka Prokuratūros įstatymo 25 straipsnio 1 dalyje nurodytus reikalavimus, priimamas sprendimas leisti laikyti pretendentų į prokurorus egzaminą ir apie sprendimą informuojama Pretendentų egzaminų komisija.

21.     Priėmęs sprendimą leisti laikyti pretendentų į prokurorus egzaminą, personalo administravimo funkcijas atliekantis padalinys gali pakartotinai pareikalauti duomenų iš Aprašo 17 punkte nurodytų subjektų apie Aprašo 17 punkte nurodytas aplinkybes.

22.     Nustačius, kad pateikti dokumentai nepatvirtina, kad asmuo atitinka Prokuratūros įstatymo 25 straipsnio 1 dalyje nustatytus reikalavimus, priimamas motyvuotas sprendimas neleisti laikyti pretendentų į prokurorus egzamino ir asmeniui grąžinami vadovaujantis Aprašo 6 punktu pateikti dokumentai (originalai).


IV SKYRIUS

BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS

 

23.     Asmenų, pageidaujančių laikyti pretendentų į prokurorus egzaminą, pateiktus dokumentus tvarko personalo administravimo funkcijas atliekantis padalinys.

24.     Pasikeitus pateiktuose dokumentuose nurodytiems duomenims, asmuo privalo nedelsiant raštu pranešti apie duomenų pasikeitimą personalo administravimo funkcijas atliekančiam padaliniui.

25.     Apie priimtą sprendimą asmuo informuojamas raštu per 3 darbo dienas nuo sprendimo priėmimo dienos.

26.     Personalo administravimo funkcijas atliekančio padalinio vadovo sprendimai gali būti skundžiami generaliniam prokurorui per 10 darbo dienų.

___________________________

 

Prašymų leisti laikyti pretendentų į

prokurorus egzaminą padavimo ir

sprendimo dėl pretendentų į prokurorus

egzamino priėmimo tvarkos aprašo

1 priedas

 

(Prašymo leisti laikyti pretendentų į prokurorus egzaminą forma)

 

 

_________________________________________

 

(vardas ir pavardė)

____________________________________________________________

(gimimo data)

____________________________________________________________

(darbovietė, pareigos)

_________________________________________

(gyvenamosios vietos adresas)

_________________________________________

(adresas korespondencijai)

____________________________________________________________

(telefono numeris, el. pašto adresas)

 

 

Lietuvos Respublikos generalinės prokuratūros
Personalo ir teisės skyriui

 

 

PRAŠYMAS

LEISTI LAIKYTI PRETENDENTŲ Į PROKURORUS EGZAMINĄ

 

__________________

(data)

__________________

(vieta)

 

 

Prašau leisti man laikyti pretendentų į prokurorus egzaminą.

Patvirtinu, kad nėra Lietuvos Respublikos Konstitucijoje ir įstatymuose nurodytų pagrindų, dėl kurių negalėčiau būti paskirtas (-a) į prokuroro pareigas.

 

 

 

_________________________

(parašas)

_________________________

(vardas ir pavardė)

 

Priedo pakeitimai:

Nr. I-113, 2020-05-11, paskelbta TAR 2020-05-15, i. k. 2020-10436

 

 

Prašymų leisti laikyti pretendentų į prokurorus egzaminą padavimo ir sprendimo dėl pretendentų į prokurorus egzamino priėmimo tvarkos aprašo

2 priedas

 

 

LINIJINIS DIDELIS

 

Lietuvos Respublikos prokuratūra

 

 

 

_________________________________________

(vardas ir pavardė)

ANKETA

 

 

 

Asmens fotografija
3,5 x 4,5 cm
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


20____ m. ____________________ d.

Vilnius

 

 

 

_________________________________________

(prokuratūros antspaudas)

 

 

 

 

1.  Asmens kodas

 

2.  Vardas, pavardė

 

3.  Kitas vardas, pavardė (jei buvo pakeista), pakeitimo pagrindas

 

 

4.  Gimimo vieta

 

5.  Pilietybė

 

6.  Tautybė

 

7.  Karo prievolė (jei atlikote, nurodykite datą ir šį faktą patvirtinantį dokumentą)

 

 

8.  Paso duomenys

Nr.

 

Išdavimo data

 

Kas išdavė

 

9.  Asmens tapatybės kortelės Nr.

 

10.  Socialinio draudimo pažymėjimo Nr.

 

 

 

11.  Išsilavinimas

 

 

 

 

Aukštosios mokyklos pavadinimas

Baigimo metai

Suteikta kvalifikacija

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12.  Darbinė veikla (įskaitant veiklą pagal verslo liudijimą, taip pat kitą darbinę veiklą)

 

Pradžia

(metai, mėnuo)

Pabaiga

(metai, mėnuo)

 

Darbovietė, paskutinės darbovietės adresas

 

Pareigos

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


13.  Užsienio kalbų mokėjimas

 

Kalba (-os)

Mokėjimo lygis (įvertinti pagal A1–C2 skalę)

Skaitymas

Kalbos įgūdžiai

Rašymas

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pastaba. Teikiant informaciją apie anglų, prancūzų ir vokiečių (Europos sąjungos darbinės kalbos) kalbų mokėjimą, būtina pateikti užsienio kalbų mokėjimo lygį patvirtinančias oficialias pažymas, išduotas akredituotuose centruose arba kitose įstaigose, turinčiose teisę naudoti tarptautinius užsienio kalbų egzaminus ir (ar) tarptautinius užsienio kalbų lygio nustatymo testus. Jų sąrašas skelbiamas Valstybės tarnybos departamento interneto tinklalapyje adresu: www.vtd.lt. Teikiant informaciją apie rusų kalbos mokėjimą, būtina pateikti šios užsienio kalbos mokėjimo lygį patvirtinančią oficialią pažymą, išduotą bet kurios oficialios kalbų mokyklos, teikiančios rusų kalbos mokėjimo lygio testavimo paslaugas.

14.  Informacija apie mokomąją praktiką, stažuotes

 

Data

Vieta

 

 

 

 

 

 

 

15.  Paskatinimai ir apdovanojimai

 

 

 

 

 

16.  Pomėgiai

 

 

 

 

 

 

17.  Informacija apie tėvus, vaikus ir sutuoktinį (čia ir toliau tekste sutuoktiniui prilyginamas ir sugyventinis, partneris, kai partnerystė įregistruota įstatymų nustatyta tvarka):

 

Giminystės ryšiai

Vardas, pavardė

Gimimo metai

Darbo vieta, pareigos

Gyvenamosios vietos adresas

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18.  Kita informacija

 

18.1.  Nurodykite, ar esate kreipęsis (buvote siųstas) į gydymo įstaigas dėl psichikos ar priklausomybės ligų gydymo. Jei taip, nurodykite, kada ir į kokias gydymo įstaigas kreipėtės (buvote siųstas).

 

 

 

 

18.2.  Ar vartojate (vartojote) narkotines, psichotropines, toksines medžiagas. Ar piktnaudžiaujate (piktnaudžiavote) alkoholiniais gėrimas.

 

 

 

 

18.3.  Ar anksčiau Jūsų kandidatūra buvo tikrinama dėl leidimo dirbti ar susipažinti su įslaptinta informacija išdavimo. Jeigu taip, nurodykite, kokioje darbovietėje dirbdamas (-a) pildėte anketą.

 

 

 

 

18.4.  Ar Jums buvo skirta tarnybinė (drausminė) nuobauda (būtina nurodyti ir tuo atveju, jei nuobauda išnyko ar buvo panaikinta). Jeigu taip, nurodykite, kada, kur dirbant buvo paskirta drausminė (tarnybinė) nuobauda.

 

 

 

 

18.5.  Ar Jūs buvote anksčiau atleistas iš tarnybos ar darbo už šiurkštų drausmės pažeidimą. Jeigu taip, kada, iš kokios institucijos ir už ką.

 

 

 

 

18.6.  Ar esate baustas administracine tvarka (būtina nurodyti ir tuo atveju, jei nuobauda išnyko ar buvo panaikinta). Jeigu taip, nurodykite, kada, už ką ir kokia institucija nubaudė.

 

 

 

 

18.7.  Ar buvote baustas už Lietuvos Respublikos viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimų pažeidimus.

 

 

 

 

18.8.  Ar buvote teistas (būtina nurodyti ir tuo atveju, jei teistumas išnyko ar buvo panaikintas). Jei taip, nurodykite kada ir už ką nuteistas.

 

 

 

 

18.9.  Ar Jums dėl Jūsų veiksmų atlikimo (neatlikimo) yra (buvo) pradėtas ikiteisminis tyrimas, ar yra (buvo) nagrinėjama baudžiamoji byla teisme. Jeigu taip, pateikite kuo išsamesnę informaciją.

 

 

 

 

18.10. Ar Jums dėl nusikalstamos veikos padarymo buvo įteiktas (pareikštas) pranešimas apie įtarimą, ar buvote apklaustas kaip specialusis liudytojas, ar buvo surašyti kaltinamasis aktas, prokuroro pareiškimas dėl proceso užbaigimo teismo baudžiamuoju įsakymu ar prokuroro pareiškimas dėl bylos nagrinėjimo pagreitinto proceso tvarka, prokuroro nutarimas perduoti bylą teismui taikyti priverčiamąsias medicinos priemones, ar dėl Jūsų veikos teisme buvo nagrinėta byla privataus kaltinimo tvarka. Jeigu taip, pateikite kuo išsamesnę informaciją.

 

 

 

 

18.11. Ar Jūs kada nors buvote atleistas nuo baudžiamosios atsakomybės (kaltininkui ir nukentėjusiam susitaikius, dėl padarytos veikos mažareikšmiškumo, dėl aktyvaus padėjimo atskleisti organizuotos grupės ar nusikalstamo susivienijimo narių padarytas nusikalstamas veikas ar kt.). Jeigu taip, pateikite kuo išsamesnę informaciją.

 

 

 

 

 

18.12. Ar Jums arba Jūsų šeimos nariams buvo taikytos (yra taikomos) prevencinio poveikio priemonės pagal Lietuvos Respublikos organizuoto nusikalstamumo užkardymo įstatymą. Jeigu taip, pateikite kuo išsamesnę informaciją.

 

 

 

 

18.13. Ar Jums užsienio valstybėje dėl nusikalstamos veikos padarymo buvo pareikšti įtarimai, kaltinimai, ar buvote pripažintas kaltu dėl tokios veikos padarymo įsiteisėjusiu teismo sprendimu. Jeigu taip, nurodykite, kada, kokioje valstybėje ir dėl kokios veikos Jums buvo pareikšti įtarimai, kaltinimai ar dėl kokios veikos buvote pripažintas kaltu įsiteisėjusiu teismo sprendimu.

 

 

 

18.14. Ar Jūsų šeimos nariai buvo teisti, ar jiems buvo pareikšti įtarimai. Jei taip, nurodykite kas, kada ir už ką.

 

 

 

 

18.15. Ar buvote patrauktas civiliniu atsakovu. Jeigu taip, nurodykite, kada, už ką ir kokia institucija patraukė.

 

 

 

 

 

18.16. Ar Jūsų sutuoktinis, artimi giminaičiai ar svainystės ryšiais susiję asmenys tarnauja prokuratūroje. Jeigu taip, nurodykite pareigas.

 

 

 

 

 

18.17. Ar Jūsų tarnyba prokuratūroje gali sukelti viešųjų ir privačių interesų konfliktą. Jeigu taip, nurodykite priežastį.

 

 

 

 

 

18.18. Ar Jūs priklausote kokiai nors partijai, kitai politinei organizacijai. Jeigu taip, pateikite kuo išsamesnę informaciją.

 

 

 

 

18.19. Ar esate buvęs buvusios SSRS specialiųjų tarnybų (žvalgybos, saugumo) kadriniu darbuotoju ar asmeniu, slapta bendradarbiavusiu su buvusios SSRS specialiosiomis tarnybomis (žvalgybos, saugumo). Jeigu taip, pateikite kuo išsamesnę informaciją.

 

 

 

 

18.20. Ar esate visuomeninių organizacijų narys. Jeigu taip, nurodykite visuomeninių organizacijų pavadinimus ir Jūsų statusą.

 

 

 

 

18.21. Ar Jūs dalyvaujate neregistruotos religinės bendruomenės, politinės organizacijos, įstatymų nustatyta tvarka uždraustos organizacijos, jų darinių veikloje. Jeigu taip, pateikite kuo išsamesnę informaciją.

 

 

 

 

 

 

 

 

18.22. Papildymas asmens iniciatyva

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19.  Informacija susisiekti

 

Gyvenamosios vietos adresas

 

Telefono numeris

 

El. pašto adresas

 

 

Pastaba. Paaiškėjus bent vienai aplinkybei, dėl kurios asmuo negali būti priimtas į tarnybą prokuratūroje ir paskirtas į prokuroro pareigas, asmenį atsisakoma priimti arba jis iš tarnybos atleidžiamas.

 

Pateikta informacija surašyta asmeniškai ir yra teisinga. Sutinku, kad visi šioje anketoje nurodyti asmens duomenys būtų tvarkomi automatiniu būdu priėmimo į tarnybą prokuratūroje tikslais, taip pat kad bus tikrinamas jų teisingumas.

 

 

(parašas)

 

(vardas, pavardė)

 

 

 

 

 

 

 

(anketą užpildė)

 

(data)

 

(parašas)

 

 

(anketą priėmė)

 

(data)

 

(parašas)

 

 

 

 

Pakeitimai:

 

1.

Lietuvos Respublikos generalinė prokuratūra, Įsakymas

Nr. I-181, 2018-05-28, paskelbta TAR 2018-05-28, i. k. 2018-08504

Dėl Lietuvos Respublikos generalinio prokuroro 2015 m. rugpjūčio 11 d. įsakymo Nr. I-215 "Dėl Prašymų leisti laikyti pretendentų į prokurorus egzaminą padavimo ir sprendimo dėl pretendentų į prokurorus egzamino priėmimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ pakeitimo

 

2.

Lietuvos Respublikos generalinė prokuratūra, Įsakymas

Nr. I-113, 2020-05-11, paskelbta TAR 2020-05-15, i. k. 2020-10436

Dėl Lietuvos Respublikos generalinio prokuroro 2015 m. rugpjūčio 11 d. įsakymo Nr. I-215 „Dėl Prašymų leisti laikyti pretendentų į prokurorus egzaminą padavimo ir sprendimo dėl pretendentų į prokurorus egzamino priėmimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ pakeitimo