Sprendimas netenka galios 2024-01-01:

Marijampolės savivaldybės taryba, Sprendimas

Nr. 1-389, 2023-12-22, paskelbta TAR 2023-12-27, i. k. 2023-25500

Dėl Laikino apnakvindinimo ir apgyvendinimo paslaugų organizavimo Marijampolės socialinės pagalbos centro Laikinosios nakvynės namuose tvarkos aprašo patvirtinimo

 

Suvestinė redakcija nuo 2022-11-08 iki 2023-12-31

 

Sprendimas paskelbtas: TAR 2015-01-29, i. k. 2015-01272

 

 

Mherbas

 

MARIJAMPOLĖS SAVIVALDYBĖS TARYBA

 

SPRENDIMAS

DĖL LAIKINO APNAKVINDINIMO IR APGYVENDINIMO PASLAUGŲ ORGANIZAVIMO MARIJAMPOLĖS SOCIALINĖS PAGALBOS CENTRO LAIKINOSIOS NAKVYNĖS NAMUOSE  TVARKOS PATVIRTINIMO

 

2015 m. sausio 26 d. Nr. 1-21

Marijampolė

 

 

Vadovaudamasi Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo  16 straipsnio 2 dalies 36 punktu, Lietuvos Respublikos socialinių paslaugų įstatymo 13 straipsniu ir 19 straipsnio 1 dalimi, Socialinių paslaugų katalogo, patvirtinto Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2006 m. balandžio 5 d. įsakymu Nr. A1-93 „Dėl Socialinių paslaugų katalogo patvirtinimo“, 14.4 ir 14.7 punktais, Asmens (šeimos) socialinių paslaugų poreikio nustatymo ir skyrimo tvarkos aprašu, patvirtintu Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2006 m. balandžio 5 d. įsakymu Nr. A1-94 „Dėl Asmens (šeimos) socialinių paslaugų poreikio nustatymo ir skyrimo tvarkos aprašo ir senyvo amžiaus asmens bei suaugusio asmens su negalia socialinės globos poreikio nustatymo metodikos patvirtinimo“, Marijampolės savivaldybės taryba

n u s p r e n d ž i a

Patvirtinti laikino apnakvindinimo ir apgyvendinimo paslaugų organizavimo Marijampolės socialinės pagalbos centro Laikinosios nakvynės namuose  tvarką  (pridedama).

 

 

 

Savivaldybės meras                                                                                         Vidmantas Brazys

 

PATVIRTINTA

Marijampolės savivaldybės tarybos

2015 m. sausio 26 d. sprendimu Nr. 1-21

(Marijampolės savivaldybės tarybos

2020 m. spalio 26 d. sprendimo Nr. 1-351 redakcija)

 

 

LAIKINO APNAKVINDINIMO IR APGYVENDINIMO PASLAUGŲ ORGANIZAVIMO MARIJAMPOLĖS SOCIALINĖS PAGALBOS CENTRO LAIKINOSIOS NAKVYNĖS NAMUOSE TVARKOS APRAŠAS

 

I SKYRIUS

BENDROSIOS NUOSTATOS

 

1. Laikino apnakvindinimo ir apgyvendinimo paslaugų organizavimo Marijampolės  socialinės pagalbos centro Laikinosios nakvynės namuose (toliau – Nakvynės namai) tvarka (toliau – Aprašas) nustato laikino apnakvindinimo ir apgyvendinimo Nakvynės namuose paslaugų turinį ir teikimą, paslaugų organizavimo bei nutraukimo tvarką.

2. Apraše vartojamos sąvokos:

Laikinas apnakvindinimas nakvynės namuose – nakvynės ir būtinųjų paslaugų (asmens higienos, buitinių) suteikimas asmenims, kurie yra benamiai, piktnaudžiauja alkoholiu, narkotinėmis, psichotropinėmis ar toksinėmis medžiagomis, esant krizinei situacijai ir pan., jei, nesuteikus šių paslaugų, kyla grėsmė asmens sveikatai ar gyvybei.

Apgyvendinimas nakvynės namuose - laikinas nakvynės, socialinių įgūdžių ugdymo, palaikymo ir (ar) atkūrimo bei kitų būtinųjų paslaugų (asmens higienos, buitinių ir kt.)suteikimas asmenims, neturintiems gyvenamosios vietos ar dėl kitų priežasčių negalintiems ja naudotis, siekiant atkurti savarankiškumą, prarastus socialinius ryšius  ir padėti integruotis į visuomenę.

Senyvo amžiaus asmuosukakęs senatvės pensijos amžių asmuo, kuris dėl amžiaus iš dalies ar visiškai yra netekęs gebėjimų savarankiškai rūpintis asmeniniu (šeimos) gyvenimu ir dalyvauti visuomenės gyvenime.

Socialinė rizika – veiksniai ir aplinkybės, dėl kurių asmenys (šeimos) patiria ar yra pavojus jiems patirti socialinę atskirtį: suaugusių šeimos narių socialinių įgūdžių tinkamai prižiūrėti ir ugdyti nepilnamečius vaikus (įvaikius) stoka ar nebuvimas; nepilnamečių vaikų (įvaikių) visapusio fizinio, protinio, dvasinio, dorovinio vystymosi ir saugumo sąlygų šeimoje neužtikrinimas; psichologinė, fizinė ar seksualinė prievarta; smurtas; išnaudojimas prekybai žmonėmis; įsitraukimas ar polinkis įsitraukti į nusikalstamą veiklą; piktnaudžiavimas alkoholiu, narkotinėmis, psichotropinėmis medžiagomis; priklausomybė nuo alkoholio, narkotinių, psichotropinių medžiagų, azartinių lošimų; elgetavimas, valkatavimas, benamystė; motyvacijos dalyvauti darbo rinkoje stoka ar nebuvimas.

3. Apgyvendinimo nakvynės namuose ir laikino apnakvindinimo paslaugos teikiamos atsižvelgiant į asmens individualias savybes, susijusias su jo amžiumi, lytimi, asmens psichologine būkle, socialine rizika, etnine kilme, kalba, religija, rasine priklausomybe ir pan. Tais atvejais, kai nakvynės namai negali užtikrinti, kad turės galimybes suteikti asmeniui reikiamas paslaugas (pvz., asmenims, turintiems specialiuosius nuolatinės slaugos ar nuolatinės priežiūros poreikius, ir asmenims, kuriems reikia socialinės globos), nakvynės namai, vadovaudamiesi Asmens (šeimos) socialinių paslaugų poreikio nustatymo ir skyrimo tvarkos aprašu, patvirtintu Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2006 m. balandžio 5 d. įsakymu Nr. A1-94 „Dėl Asmens (šeimos) socialinių paslaugų poreikio nustatymo ir skyrimo tvarkos aprašo ir Senyvo amžiaus asmens bei suaugusio asmens su negalia socialinės globos poreikio nustatymo metodikos patvirtinimo“, inicijuoja asmens socialinių paslaugų poreikio vertinimo peržiūrą ir perduoda informaciją jo gyvenamosios vietos savivaldybės administracijai.

4. Teikdami apgyvendinimo nakvynės namuose ir laikino apnakvindinimo paslaugas, nakvynės namai bendradarbiauja su priklausomybių ligų centrais, psichikos sveikatos centrais, socialinių paslaugų centrais, seniūnijomis, kitomis sveikatos priežiūros, švietimo, teisėsaugos, įdarbinimo, valstybės ir savivaldybių institucijomis, įstaigomis, organizacijomis, socialinę riziką patiriančių asmenų savipagalbos grupių susibūrimais ir pan.

 

 

II SKYRIUS

LAIKINO APNAKVINDINIMO NAKVYNĖS NAMUOSE PASLAUGŲ TEIKIMAS

 

5. Laikino apnakvindinimo paslaugos sudėtis: informavimas, konsultavimas, tarpininkavimas ir atstovavimas,  nakvynės suteikimas, minimalių buitinių ir asmeninės higienos paslaugų organizavimas (virtuvėlė, dušas ir t.t.), esant poreikiui, sveikatos priežiūros paslaugų, ar kitų būtinųjų paslaugų organizavimas.

6. Laikino apnakvindinimo nakvynės namuose paslaugos suteikiamos neturintiems gyvenamosios vietos ar dėl kitų priežasčių negalintiems ja naudotis asmenims (šeimoms).

7. Apie socialinę riziką patiriančius asmenis, kurie kreipiasi dėl laikino apnakvindinimo Nakvynės namuose ir negali pateikti asmens tapatybę patvirtinančio dokumento Marijampolės socialinės pagalbos centras informuoja Marijampolės apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą.

8. Laikino apnakvindinimo paslaugos yra nakvynės ir būtinųjų paslaugų (asmens higienos, buitinių) suteikimas asmenims, kurie yra benamiai, piktnaudžiauja alkoholiu, narkotinėmis, psichotropinėmis ar toksinėmis medžiagomis, esant krizinei situacijai ir pan., jei, nesuteikus šių paslaugų, kyla grėsmė asmens sveikatai ar gyvybei. Laikino apnakvindinimo paslaugos teikiamos pagal poreikį, bet nepertraukiamai gali būti teikiama ne ilgiau kaip 7 paras.

9. Policijos ar greitosios medicinos pagalbos tarnybų pristatyti asmenys Nakvynės namuose apnakvindinami, esant sveikatos priežiūros specialistų išvadai, kad asmeniui nereikalinga būtinoji medicinos pagalba.

10. Asmenis, kuriems teikiamos laikino apnakvindinimo paslaugos, rekomenduojama individualiai konsultuoti, siekiant motyvuoti asmenį keisti gyvenimo būdą.

 

 

III SKYRIUS

APGYVENDINIMO NAKVYNĖS NAMUOSE PASLAUGŲ organizavimas ir teikimas

 

11. Apgyvendinimo nakvynės namuose paslaugos sudėtis: informavimas, konsultavimas, tarpininkavimas ir atstovavimas, apgyvendinimas, minimalių buitinių ir asmeninės higienos paslaugų organizavimas (virtuvėlė, dušas, skalbimo paslaugos ir t.t.), kasdienių gyvenimo įgūdžių ugdymas ir palaikymas (tvarkant pinigų apskaitą, apsiperkant, bendraujant ir pan.), darbinių įgūdžių ugdymas, esant poreikiui, sveikatos priežiūros paslaugų, apsaugos organizavimas bei kitos paslaugos, reikalingos asmeniui pagal jo savarankiškumo lygį.

12. Dėl apgyvendinimo Nakvynės asmenys kreipiasi į seniūniją pagal gyvenamąją vietą (toliau – Seniūnija) ir pateikia Prašymą-paraišką socialinėms paslaugoms gauti SP-8 formą, patvirtintą Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2005 m. birželio 27 d. įsakymu Nr. A1-183 „Dėl kai kurių socialinei paramai gauti reikalingų formų patvirtinimo“ (toliau vadinama - prašymas) ir šiuos dokumentus:

12.1. asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą,

12.2. medicinos dokumentų išrašą (forma 027/a) apie sveikatos būklę, kad asmuo neserga ūmiomis infekcinėmis ar užkrečiamomis ligomis.

13. Seniūnijos atsakingas darbuotojas, vadovaudamasis Marijampolės savivaldybės tarybos patvirtinta Asmens (šeimos) socialinių paslaugų poreikio nustatymo ir skyrimo tvarka, nustato asmens (šeimos) apgyvendinimo nakvynės namuose  poreikį.

14. Apgyvendinimo nakvynės namuose paslaugos Marijampolės savivaldybės administracijos direktoriaus ar jo įgalioto asmens sprendimu skiriamos:

14.1. asmenims, kuriems pagal šios Tvarkos 13 punktą yra nustatytas apgyvendinimo nakvynės namuose poreikis;

14.2. tuo atveju, kai asmeniui kyla grėsmė dėl jo išgyvenimo (gyvybės), sprendimas dėl socialinių paslaugų skyrimo gali būti priimamas nenustačius socialinių paslaugų poreikio. Paslaugų poreikis nustatomas pradėjus teikti socialines paslaugas, bet ne vėliau kaip per 10 darbo dienų nuo asmens prašymo pateikimo dienos. Įvertinus poreikį socialinėms paslaugoms, paslauga tęsiama arba nutraukiama šios Tvarkos 33 punkte numatyta tvarka;

14.3. kitų savivaldybių gyventojams apgyvendinimo nakvynės namuose paslaugos teikiamos kai yra laisvų vietų ir teisės aktų nustatyta tvarka yra sudaryta paslaugų teikimo sutartis su ta savivaldybe, kurios teritorijoje asmuo yra deklaravęs gyvenamąją vietą.

15. Apgyvendinimo nakvynės namuose paslauga asmeniui pradedama teikti Nakvynės namams gavus Marijampolės savivaldybės administracijos direktoriaus arba jo įgalioto asmens sprendimą dėl šių paslaugų skyrimo.

16. Apgyvendinimo nakvynės namuose paslaugos yra laikinas nakvynės, socialinių įgūdžių ugdymo, palaikymo ir (ar) atkūrimo bei kitų būtinųjų paslaugų (asmens higienos, buitinių ir kt.)suteikimas asmenims, neturintiems gyvenamosios vietos ar dėl kitų priežasčių negalintiems ja naudotis, siekiant atkurti savarankiškumą, prarastus socialinius ryšius  ir padėti integruotis į visuomenę.

17. Apgyvendinimo nakvynės namuose paslaugos trukmė – iki 12 mėn. ar ilgiau. Atsižvelgiant į asmens socialinę padėtį, visas turinčias reikšmės aplinkybes, apgyvendinimo nakvynės namuose paslauga gali būti teikiama ir ilgiau.

18. Paslaugos nakvynės namuose teikiamos visą parą laikantis Nakvynės namų vidaus tvarkos taisyklių, patvirtintų Marijampolės socialinės pagalbos centro direktoriaus.

19. Apgyvendinti nakvynės namuose asmenys maitinasi savo lėšomis, patys tvarkosi gyvenamuosius kambarius bei virtuvę. Drabužiais ir avalyne, asmens higienos priemonėmis neaprūpinami.

20. Nakvynės namuose negali būti apgyvendinami asmenys, apsvaigę nuo psichoaktyvių medžiagų, sergantys aktyviąja tuberkulioze, ūmiais infekciniais, somatiniais bei kitais susirgimais, galinčiais kelti grėsmę kitų Nakvynės namų gyventojų sveikatai ir saugumui.

21. Pakartotinai dėl apgyvendinimo Nakvynės namuose paslaugos asmuo gali kreiptis į Seniūniją:

21.1. po 6 mėn., jei asmuo iš Nakvynės namų buvo pašalintas už vidaus tvarkos taisyklių pažeidimus;

21.2. po 3 mėn., kai su asmeniu sutartis buvo nutraukta dėl to, kad jis buvo išvykęs iš Nakvynės namų ilgiau nei 7 dienas ir apie tai nepranešė Nakvynės namų administracijai.

22. Savavališkai pasišalinus iš nakvynės namų ir negrįžus ilgiau kaip 5 d., asmuo turi pateikti sveikatos priežiūros įstaigos išduotą Išrašą iš medicininių dokumentų forma 027/a.

23.  Paslaugos gavėjo byla saugoma ir pildoma Nakvynės namuose.

24. Atsiradus laisvai vietai, Nakvynės namų socialinė darbuotoja informuoja pirmąjį eilėje esantį asmenį apie jam skiriamą apgyvendinimo nakvynės namuose paslaugą. Jeigu asmuo, atsiradus laisvai vietai, per tris darbo dienas neatvyksta į Nakvynės namus, juose apgyvendinamas kitas asmuo, esantis eilėje. Jei asmuo, kuriam pagal  jo numerį sąraše skiriama paslauga, tuo metu prašo atidėti paslaugos teikimą, jis nukeliamas į laukiančiųjų paslaugos eilės pabaigą, o paslaugos teikimas siūlomas kitam asmeniui iš eilės. Paslaugos teikimą galima atidėti asmens gydymosi stacionarioje įstaigoje metu, jei pateikiama gydytojo pažyma, ar nurodžius kitas svarbias priežastis (artimųjų mirties atveju, susiradus kitą laikino apgyvendinimo vietą ir kt.).

25. Marijampolės savivaldybės administracijos direktorius ar jo įgaliotas asmuo su paslaugos gavėju pasirašo nustatytos formos sutartį, kurioje nustatomos apgyvendinimo nakvynės namuose paslaugos konkretus apmokėjimo už paslaugą dydis pinigine išraiška, mokėjimo tvarka, finansinių galimybių vertinimo iš naujo dėl asmens (šeimos) pajamų pokyčių įvykusių per šių paslaugų gavimo laiką, sąlygos, šalių teisės, pareigos ir kitos paslaugų teikimo ir nutraukimo sąlygos.

26. Su paslaugos gavėju pasirašoma nustatytos formos sutartis (sutarties forma tvirtinama Marijampolės socialinės pagalbos centro direktoriaus įsakymu), kurioje nustatomos apgyvendinimo nakvynės namuose paslaugos sąlygos, teikimo laikas. Sutartį pasirašo apgyvendinimo nakvynės namuose paslaugos gavėjas ir Marijampolės socialinės pagalbos centro direktorius ar jo įgaliotas asmuo. Atsiradus pasikeitimams dėl paslaugos teikimo, Marijampolės socialinės pagalbos  centras parengia sutarties pakeitimą, kuris pasirašomas abiejų šalių.

27. Nakvynės namai, pradėję teikti apgyvendinimo nakvynės namuose paslaugas, sudaro individualų darbo su asmeniu (šeima) planą, kuriame pateikia informaciją apie asmenį, jo aplinką, šeimą; duomenis iš sveikatos priežiūros specialistų ir psichologų apie asmens sveikatos būklę, emocinę būseną ir socialinės rizikos lygį; numato, kokiomis priemonėmis bus siekiama socialinės priežiūros uždavinių įgyvendinimo; įvardija paslaugas, kurios asmeniui bus teikiamos; įrašo žymas apie periodiškai vykdomą plano peržiūrą (kokie buvo pokyčiai, patikslinimai).

28. Paslaugų gavėjui gydymosi stacionarioje įstaigoje metu, pateikus raštišką prašymą ar kitaip pranešus Nakvynės namų socialiniam darbuotojui, apgyvendinimo Nakvynės namuose paslauga laikinai sustabdoma vadovaujantis Marijampolės savivaldybės tarybos patvirtinta Asmens (šeimos) socialinių paslaugų poreikio nustatymo ir skyrimo tvarka nustatyta tvarka. Pasibaigus gydymui, asmuo Nakvynės namams pristato pažymą iš gydymo įstaigos apie gydymą stacionare, kuri saugoma asmens bylose ir paslaugos teikiamos toliau.

29. Darbingi asmenys, neturintys pajamų, per 14 dienų privalo užsiregistruoti darbo paieškai Užimtumo tarnyboje. Jei per šį laikotarpį asmuo be pateisinamos priežasties neužsiregistruoja, paslaugų teikimo sutartis su juo gali būti nutraukiama.

30. Nedirbantys asmenys, gyvenantys Nakvynės namuose, gali būti pasitelkiami visuomenei naudingai veiklai.

31. Už apgyvendinimo nakvynės namuose paslaugas asmuo moka vadovaujantis Marijampolės savivaldybės tarybos sprendimu patvirtinta Marijampolės savivaldybės gyventojų  mokėjimo už socialines paslaugas tvarka.

 

IV SKYRIUS

PASLAUGŲ TEIKIMO NUTRAUKIMAS

 

32. Pasikeitus asmens, kuriam teikiama apgyvendinimo Nakvynės namuose paslauga, socialinei būklei ar atsiradus kitoms reikšmingoms aplinkybėms, Nakvynės namų socialinis darbuotojas, vadovaudamasis Marijampolės savivaldybės tarybos patvirtinta Asmens (šeimos) socialinių paslaugų poreikio nustatymo ir skyrimo tvarka, peržiūri ir vertina asmens apgyvendinimo Nakvynės namuose paslaugų poreikį. Jei apgyvendinimo Nakvynės namuose paslaugą teikti netikslinga arba nustatoma, kad būtina skirti kitas socialines paslaugas, Marijampolės socialinės pagalbos centras raštu kreipiasi į Socialinių paslaugų skyrių dėl paslaugos nutraukimo arba kitų paslaugų skyrimo.

33. Apgyvendinimo nakvynės namuose paslauga nutraukiama:

33.1. asmeniui pateikus raštišką prašymą;

33.2. asmeniui mirus;

33.3. asmeniui išvykus gyventi į kitą savivaldybę;

33.4.  asmeniui daugiau kaip 7 dienas išvykus ir išvykimo nesuderinus su Nakvynės namais;

33.5. asmeniui pažeidus Nakvynės namų vidaus tvarkos taisykles;

33.6. asmeniui pažeidus sutarties sąlygas;

33.7. asmeniui nevykdant reikalavimo registruotis Užimtumo tarnyboje;

33.8. asmeniui nevykdant reikalavimo būti įrašytam į eilę savivaldybės būstui įsigyti.

34. Informaciją apie aplinkybes, dėl kurių paslaugų teikimas turi būti nutrauktas, Socialinės pagalbos centras pateikia Socialinių paslaugų skyriui ne vėliau kaip per 3 darbo dienas nuo priežasties atsiradimo dienos.

35. Neteko galios nuo 2022-11-08

Punkto naikinimas:

Nr. 1-279, 2022-10-31, paskelbta TAR 2022-11-07, i. k. 2022-22549

 

36. Nutraukus socialinių paslaugų teikimą, asmuo ar asmens atstovas už suteiktas paslaugas privalo apmokėti per 10 darbo dienų nuo sprendimo apie paslaugų nutraukimą gavimo dienos.

 

V SKYRIUS

BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS

 

37. Nakvynės namai atsako už kokybišką apgyvendinimo nakvynės namuose paslaugos teikimą.

371. Apie asmens laikino apnakvindinimo nakvynės namuose paslaugos skyrimą ir (ar) nutraukimą Marijampolės socialinės pagalbos centro atsakingas specialistas duomenis įveda į Socialinės paramos šeimai informacinę sistemą (SPIS).

Papildyta punktu:

Nr. 1-279, 2022-10-31, paskelbta TAR 2022-11-07, i. k. 2022-22549

 

38. Skundus dėl teikiamų paslaugų kokybės nagrinėja Socialinių paslaugų skyriaus atsakingas specialistas.

39.  Šio Aprašo įgyvendinimo kontrolę vykdo Savivaldybės administracija.

40. Nakvynės namuose asmens duomenys tvarkomi esant duomenų teisėtumo sąlygoms, numatytoms 2016 m. balandžio 27 d. Europos Parlamento ir Tarybos reglamentui (ES) 2016/679 dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis ir dėl laisvo tokių duomenų judėjimo ir kuriuo panaikinama Direktyva 95/46/EB (Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas) 6 straipsnio b punktu (tvarkyti duomenis būtina siekiant sudaryti sutartį), c punktu (duomenų valdytojui pavestos teisinės prievolės  vykdymas) ir e punktu( siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui).

Nakvynės namuose asmens duomenys tvarkomi vadovaujantis Reglamento 5 straipsnyje įtvirtintais asmens duomenų tvarkymo principais.

Nakvynės namai neturi teisės atskleisti asmens duomenų paslapties tretiesiems asmenims, kurie neturi teisinio pagrindo gauti tokius duomenis.

41. Nakvynės namams rekomenduojama viešai skelbti ir nuolat atnaujinti informaciją apie savo veiklą, paslaugų teikimo sąlygas, personalą ir kt.

 

_______________________

 

 

Pakeitimai:

 

1.

Marijampolės savivaldybės taryba, Sprendimas

Nr. 1-351, 2020-10-26, paskelbta TAR 2020-10-28, i. k. 2020-22382

Dėl Marijampolės savivaldybės tarybos 2015 m. sausio 26 d. sprendimo Nr. 1-21 „Dėl Laikino apnakvindinimo ir apgyvendinimo paslaugų organizavimo Marijampolės socialinės pagalbos centro Laikinosios nakvynės namuose tvarkos patvirtinimo‘‘ pakeitimo

 

2.

Marijampolės savivaldybės taryba, Sprendimas

Nr. 1-279, 2022-10-31, paskelbta TAR 2022-11-07, i. k. 2022-22549

Dėl Marijampolės savivaldybės tarybos 2015 m. sausio 26 d. sprendimo Nr. 1-21 „Dėl Laikino apnakvindinimo ir apgyvendinimo paslaugų organizavimo Marijampolės socialinės pagalbos centro laikinosios nakvynės namuose tvarkos patvirtinimo“ pakeitimo