Suvestinė redakcija nuo 2023-01-31

 

Sprendimas paskelbtas: TAR 2018-08-28, i. k. 2018-13479

 

ELEKTRĖNŲ SAVIVALDYBĖS TARYBA

 

SPRENDIMAS

DĖL ELEKTRĖNŲ SAVIVALDYBĖS KAPINIŲ PRIEŽIŪROS ORGANIZAVIMO TVARKOS APRAŠO PATVIRTINIMO

 

2018 m. kovo 28 d. Nr. V.TS-41

Elektrėnai

 

 

Vadovaudamasi Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 6 straipsnio 41 punktu ir Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2008 m. lapkričio 19 d. nutarimu Nr. 1207 patvirtintų Kapinių tvarkymo taisyklių 10, 13, 15, 23 ir 32 punktais, Kapinių sąrašų sudarymo reikalavimų ir skelbimo savivaldybių interneto svetainėse tvarkos aprašo 6 punktu, Elektrėnų savivaldybės taryba

n usprendžia:

1. Patvirtinti Elektrėnų savivaldybės kapinių priežiūros organizavimo tvarkos aprašą (pridedama).

2. Pripažinti netekusiais galios Elektrėnų savivaldybės tarybos 2007 m. gegužės 30 d. sprendimu Nr.TS-91 patvirtintas Leidimų laidoti išdavimo, laidojimo ir kapinių lankymo Elektrėnų savivaldybėje taisykles ir Elektrėnų savivaldybės tarybos 2018 m. sausio 31 d. sprendimą Nr. V.TS–7 „Dėl Kapavietės pripažinimo neprižiūrima ir kapavietės (kapo) identifikavimo Elektrėnų savivaldybėje tvarkos aprašo patvirtinimo“.

Šis individualus administracinis aktas per vieną mėnesį nuo jo paskelbimo, įteikimo arba pranešimo apie viešojo administravimo subjekto veiksmus (atsisakymą atlikti veiksmus) suinteresuotai šaliai dienos gali būti skundžiamas Lietuvos  administracinių ginčų komisijai, adresu: Vilniaus g. 27, Vilnius, arba Vilniaus apygardos administraciniam teismui, adresu: Žygimantų g. 2, Vilnius.

 

 

 

Meras                                                                                                   Kęstutis Vaitukaitis


PATVIRTINTA

Elektrėnų savivaldybės tarybos

2018 m. kovo 28 d.

sprendimu Nr. V.TS–41

 

ELEKTRĖNŲ SAVIVALDYBĖS KAPINIŲ PRIEŽIŪROS ORGANIZAVIMO TVARKOS APRAŠAS

 

 

I SKYRIUS

BENDROSIOS NUOSTATOS

 

1. Elektrėnų savivaldybės kapinių priežiūros organizavimo tvarkos aprašas (toliau – Aprašas) nustato rašytinio leidimo laidoti išdavimo, laidojimo ir kapinių lankymo, kapavietės pripažinimo neprižiūrima ir kapavietės (kapo) identifikavimo, kapinių sąrašo sudarymo ir konfesinių kapinių turėjimo Elektrėnų savivaldybėje tvarką.

Punkto pakeitimai:

Nr. VI.TS-3, 2023-01-25, paskelbta TAR 2023-01-30, i. k. 2023-01519

 

2. Apraše vartojamos sąvokos atitinka Lietuvos Respublikos žmonių palaikų laidojimo įstatyme ir Kapinių tvarkymo taisyklėse, patvirtintose Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2008 m. lapkričio 19 d. nutarimu Nr. 1207 „Dėl Lietuvos Respublikos žmonių palaikų laidojimo įstatymo įgyvendinamųjų teisės aktų patvirtinimo“, apibrėžtas sąvokas.

3. Aprašo nuostatos taikomos tiek, kiek šių teisinių santykių nereglamentuoja Lietuvos Respublikos įstatymai arba kiti teisės aktai.

 

II SKYRIUS

LEIDIMO LAIDOTI IŠDAVIMO TVARKA

 

 

4. Rašytinį leidimą laidoti Elektrėnų savivaldybės viešosiose kapinėse išduoda seniūnijos, kurios teritorijoje yra kapinės, seniūnai arba savivaldybės administracijos direktoriaus įgalioti asmenys.

5. Leidimas laidoti išduodamas laidojančiam asmeniui pateikus rašytinį prašymą ir medicininį mirties liudijimą.

6. Leidimas laidoti išduodamas pagal Lietuvos Respublikos Vyriausybės patvirtintų Kapinių tvarkymo taisyklių priede nustatytą formą.

7. Leidimas laidoti turi būti išduodamas seniūnijos darbo dienomis iš karto, kai asmuo kreipiasi į seniūniją ir pateikia rašytinį prašymą ir medicininį mirties liudijimą ar sveikatos apsaugos ministro patvirtintos formos medicinos dokumentų išrašą, jeigu norima laidoti žmogaus vaisių (vaisius) iki 22-os nėštumo savaitės. Jeigu nėra galimybės leidimo išduoti iš karto, pareiškėjui pranešama apie kitą leidimo išdavimo laiką, kuris turi būti ne vėlesnis kaip iki kitos darbo dienos 17.00 valandos.

Punkto pakeitimai:

Nr. V.TS-162, 2018-08-22, paskelbta TAR 2018-08-28, i. k. 2018-13480

 

8. Leidimai laidoti išduodami neatlygintinai.

9. Žmogaus palaikams, įskaitant balzamuotus ir kremuotus, laidoti, atsižvelgiant į laidojančio asmens prašymą, skiriama neatlygintinai kapavietė arba niša kolumbariume (jeigu jis yra), arba kremuotus žmogaus palaikus leidžiama išbarstyti kapinėse esančiame pelenų barstymo lauke. Skiriamos kapavietės dydis vienam kapui – 3,75 kv. metro (1,5x2,5), keliems kapams (šeimos kapavietė) – 7 kv. metrai (2,8x2,5), tik kremuotiems žmogaus palaikams laidoti – 1,32 kv. metro (1,10x1,20) arba pagal kapinių planą – kitokio dydžio. Leidimas išbarstyti kremuotus žmogaus palaikus kapinėse esančiame pelenų barstymo lauke (jeigu toks yra) išduodamas, jeigu negauta rašytinių pranešimų, kad tai prieštarauja asmens, kurio kremuotus palaikus norima išbarstyti, išreikštai, jam esant gyvam, valiai.

Punkto pakeitimai:

Nr. VI.TS-3, 2023-01-25, paskelbta TAR 2023-01-30, i. k. 2023-01519

 

10. Leidimas laidoti neprižiūrimoje kapavietėje išduodamas pagal Lietuvos Respublikos Vyriausybės patvirtintą Leidimo laidoti neprižiūrimose kapavietėse išdavimo tvarkos aprašą.

 

III SKYRIUS

LAIDOJIMO IR KAPINIŲ LANKYMO TVARKA

 

11. Laidoti mirusiuosius leidžiama kiekvieną dieną nuo 9 val. iki 17 val. Pirmąją šv. Kalėdų, pirmąją šv. Velykų bei Visų Šventųjų dieną nelaidojama.

12. Veikiančiose kapinėse kapavietės skiriamos pagal kapinių planą eilės tvarka. Kapo duobės, kurioje laidojami žmogaus palaikai, gylis turi būti ne mažesnis kaip 2 metrai; kapo duobės, kurioje laidojami kremuoti žmogaus palaikai su urna arba kapsule, arba išberiant juos į kapo duobę, – ne mažesnis kaip 1 metras. Palaidojus kape, įrengiamas kapo vietą žymintis laikinas ženklas, kuriame nurodoma mirusiojo vardas, pavardė, gimimo ir mirties datos. Pakartotinai laidoti žmogaus palaikus kape, kuriame jau yra palaidoti žmogaus palaikai, galima ne anksčiau kaip pasibaigus kapo ramybės laikotarpiui. Pakartotinai laidoti žmogaus palaikų kape, kuriame jau yra palaidoti kremuoti žmogaus palaikai, negalima. Laidoti kremuotus žmogaus palaikus kape, kuriame jau yra palaidoti žmogaus palaikai, galima nepasibaigus kapo ramybės laikotarpiui.

Punkto pakeitimai:

Nr. VI.TS-3, 2023-01-25, paskelbta TAR 2023-01-30, i. k. 2023-01519

 

13. Riboto laidojimo ir veikiančiose kapinėse naujas kapas esamoje kapavietėje gali būti formuojamas tik tuo atveju, jeigu kapavietė turi aiškiai suformuotas ribas. Formuojant naują kapą esamoje kapavietėje arba laidojant kape pakartotinai, kapavietės ribas leidžiama pakeisti tik tuo atveju, jeigu toks pakeitimas būtinas laidojimui, galimas pagal kapinių planą ir tik tiek, kiek tai būtina laidojimui. Sprendimą leisti pakeisti kapavietės ribas ar neleisti jų pakeisti priima leidimą laidoti išduodantis asmuo šio leidimo išdavimo metu.

Įrašytų į Kultūros vertybių registrą kapaviečių ribos nustatomos ir keičiamos Lietuvos Respublikos nekilnojamojo kultūros paveldo apsaugos įstatymo nustatyta tvarka.

Punkto pakeitimai:

Nr. VI.TS-3, 2023-01-25, paskelbta TAR 2023-01-30, i. k. 2023-01519

 

14. Neveikiančiose kapinėse mirusiųjų palaikai nelaidojami.

15. Viešųjų kapinių priežiūra organizuojama vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės patvirtintu Kapinių priežiūros organizavimo tvarkos aprašu.

16. Kapines leidžiama lankyti nuo 6 iki 24 val. Lankantis kapinėse privaloma palaikyti rimtį ir švarą.

17.  Kapinėse draudžiama:

17.1. važinėti bet kokiomis motorinėmis transporto priemonėmis, išskyrus specialiųjų tarnybų transportą, kapinių priežiūros darbus atliekančios įmonės transportą (technikos priemones), transporto priemones, vežančias neįgaliuosius, transporto priemones, laidojimo procesijos metu vežančias palaikus (karstuose ar urnose), transporto priemones, įvežančias paminklus, statybinius gaminius ir medžiagas, skirtas kapaviečių statiniams statyti, kapavietėms sutvarkyti, kai vežama ne mažiau kaip 75 kg tam skirtų medžiagų ir kai šiems darbams atlikti reikalingas medžiagas sudėtinga gabenti iki kapavietės be transporto;

17.2. žaisti bet kokius žaidimus, važinėtis riedlentėmis, riedučiais, dviračiais;

17.3. ganyti gyvulius, vedžioti gyvūnus ar vaikščioti su jais;

17.4. būti kapinėse ne lankymo metu;

17.5. be kapinių prižiūrėtojo žinios statyti, rekonstruoti, išvežti kapaviečių statinius;

17.6. savavališkai bendrojo naudojimo vietose sodinti želdinius, juos pertvarkyti, kirsti, genėti medžius ar krūmus, juos niokoti;

17.7.  statyti suolus ar kitus statinius (įrenginius) už turimos kapavietės ribos;

17.8. savavališkai, nesuderinus su kapinių prižiūrėtoju ir gretimų kapaviečių savininkais (prižiūrėtojais), keisti priėjimų prie kapaviečių dangą (kloti trinkeles ar kitaip rekonstruoti);

17.9. šiukšlinti, mesti šiukšles ne į konteinerius (ar ne tam skirtoje vietoje), triukšmauti, trikdyti rimtį;

17.10. skleisti bet kokio pobūdžio reklamą, klijuoti ar kitaip tvirtinti bet kokio turinio skelbimus, kitokią informaciją ant kapinių ir kapaviečių statinių, įrenginių, medžių, stulpų, tvorų ir ant kitų kapinių teritorijoje esančių objektų.

18. Įvažiavus į kapinių teritoriją, 17.1. papunktyje nurodytais išskirtiniais atvejais, privaloma laikytis tvarkos, saugoti kapinių ir kapaviečių infrastruktūrą, neužstatyti privažiavimų, nestatyti transporto priemonių ant žaliųjų plotų. Už padarytus pažeidimus atsako ir žalą atlygina transporto priemonės savininkas ar naudotojas. Transporto priemonių įvažiavimą (išvažiavimą) ir Aprašo nurodytų reikalavimų laikymąsi kontroliuoja savivaldybės įgalioti asmenys.

 

 

IV SKYRIUS

KAPAVIETĖS PRIPAŽINIMO NEPRIŽIŪRIMA TVARKA

 

19. Kapinių prižiūrėtojas, nustatęs, kad kapavietė, išskyrus kapavietes, įrašytas į Kultūros vertybių registrą, neprižiūrima ilgiau kaip metus, raštu įspėja už jos priežiūrą atsakingą asmenį, kad būtina ją sutvarkyti, ir nurodo kapavietės nesutvarkymo pasekmes. Jeigu neįmanoma nustatyti už kapavietės priežiūrą atsakingo asmens, kapavietėje paliekama lentelė, kurioje nurodoma sutvarkyti kapavietę ir pranešti atitinkamai seniūnijai.

20. Jeigu per metus nuo įspėjimo įteikimo arba lentelės palikimo kapavietėje dienos kapavietė nesutvarkoma, kapinių prižiūrėtojas per 5 darbo dienas raštu informuoja savivaldybės administracijos direktorių apie galbūt neprižiūrimą kapavietę ir pateikia jos duomenis (jeigu žinomi): kapinių pavadinimą, kvartalo numerį, kapavietės numerį, kapavietėje palaidotų asmenų vardus, pavardes, laidojimo datas, žmogaus palaikų paskutinio laidojimo kapavietėje datą, nustatytą kapo ramybės laikotarpį, kapavietės matmenis, palaidotų kapavietėje žmonių palaikų skaičių, kapavietės statinius, jų pastatymo ir rekonstravimo datas.

21. Savivaldybės administracijos direktoriaus pavedimu gauti duomenys apie galbūt neprižiūrimą kapavietę per 5 darbo dienas paskelbiami savivaldybės interneto svetainėje.

22. Sprendimą dėl kapavietės pripažinimo neprižiūrima ne anksčiau kaip po 2 metų ir ne vėliau kaip po 3 metų nuo duomenų apie galbūt neprižiūrimą kapavietę paskelbimo savivaldybės interneto svetainėje dienos priima savivaldybės administracijos direktoriaus sudaryta nuolatinė Neprižiūrimų kapaviečių pripažinimo ir kapaviečių (kapų) identifikavimo komisija (toliau – Komisija), apžiūrėjusi kapavietę ne rečiau kaip 3 kartus per metus ir ne dažniau kaip kas 3 mėnesius. Po kiekvienos apžiūros kapavietės būklė užfiksuojama neprižiūrimos kapavietės apžiūros akte (1 priedas).

23. Sprendimą dėl kapavietės pripažinimo neprižiūrima Komisija priima posėdyje balsų dauguma, atsižvelgdama į kapavietės apžiūros aktuose užfiksuotas aplinkybes. Esant vienodam balsų skaičiui, sprendimą lemia Komisijos pirmininko balsas.

24. Savivaldybės administracijos direktorius pripažintų neprižiūrimomis kapaviečių duomenis ir sprendimo dėl jų pripažinimo neprižiūrimomis priėmimo datą per 3 darbo dienas nuo Komisijos sprendimo priėmimo pateikia kapinių prižiūrėtojui ir paskelbia savivaldybės interneto svetainėje, nurodydamas duomenų paskelbimo datą.

 

V SKYRIUS

KAPAVIETĖS (KAPO) IDENTIFIKAVIMO TVARKA

 

25. Asmenys, norintys identifikuoti kapinėse artimųjų giminaičių, sutuoktinio (-ės) partnerio (-ės) kapą ir tapatybę jame palaidotų asmenų, kurių palaidojimo vietą žyminčių paminklų, užrašų ant paminklų ar duomenų apie kapavietę (kapą) žurnale neišliko, Savivaldybei pateikia rašytinį prašymą, kuriame nurodomi: giminystės ryšiai ir jiems žinotinos aplinkybės, dėl kurių neišliko duomenų apie kapavietę (kapą), visi turimi duomenys apie kapavietę (kapą) ir joje (jame) palaidotus asmenis. Prie prašymo pridedami turimi dokumentai (išrašai iš bažnytinių registravimo knygų, mirties faktą liudijantys dokumentai, nuotraukos ir kita), patvirtinantys pateiktus duomenis.

Punkto pakeitimai:

Nr. V.TS-162, 2018-08-22, paskelbta TAR 2018-08-28, i. k. 2018-13480

Nr. VI.TS-3, 2023-01-25, paskelbta TAR 2023-01-30, i. k. 2023-01519

 

26. Sprendimą dėl kapavietės (kapo) identifikavimo per 20 darbo dienų nuo prašymo pateikimo priima Komisija pagal pateiktą medžiagą ir apžiūrėjusi kapavietę (kapą). Kapavietės (kapo) būklė ir su identifikavimu susijusios aplinkybės užfiksuojamos identifikuojamos kapavietės apžiūros akte (2 priedas). Šiuo atveju palaidoto asmens tapatybei nustatyti ekshumacija ir biologiniai-medicininiai tyrimai neatliekami. Sprendimas dėl kapavietės (kapo) identifikavimo į Kultūros vertybių registrą įrašytose kapinėse derinamas su Kultūros paveldo departamentu.

27. Sprendimą dėl kapavietės identifikavimo Komisija priima posėdyje balsų dauguma, atsižvelgdama į identifikuojamos kapavietės apžiūros akte užfiksuotas faktines aplinkybes ir asmenų, norinčių identifikuoti kapavietę, pateiktus dokumentus. Esant vienodam balsų skaičiui, sprendimą lemia Komisijos pirmininko balsas.

28. Apie Komisijos priimtą sprendimą dėl kapavietės identifikavimo savivaldybės administracijos direktorius per 5 darbo dienas raštu informuoja prašymą pateikusį asmenį ir kapinių prižiūrėtoją, kuris identifikuotos kapavietės (kapo) duomenis įrašo atitinkamų kapinių žurnale, jeigu priimant sprendimą buvo identifikuota kapavietė (kapas). Jeigu kapavietė (kapas) yra į Kultūros vertybių registrą įrašytose kapinėse, apie priimtą sprendimą identifikuoti kapavietę (kapą) savivaldybės administracijos direktorius raštu taip pat informuoja Kultūros paveldo departamentą.

 

VI SKYRIUS

KAPINIŲ SĄRAŠO SUDARYMAS

 

Pakeistas skyriaus pavadinimas:

Nr. VI.TS-3, 2023-01-25, paskelbta TAR 2023-01-30, i. k. 2023-01519

 

29. Kapinių sąrašo sudarymą reglamentuoja Lietuvos Respublikos Vyriausybės patvirtintas Kapinių sąrašų sudarymo reikalavimų tvarkos aprašas.

Punkto pakeitimai:

Nr. VI.TS-3, 2023-01-25, paskelbta TAR 2023-01-30, i. k. 2023-01519

 

30. Savivaldybės tarybos patvirtintas visų savivaldybės teritorijoje esančių veikiančių, riboto laidojimo ir neveikiančių kapinių sąrašas skelbiamas Savivaldybės interneto svetainėje www.elektrenai.lt.

Punkto pakeitimai:

Nr. VI.TS-3, 2023-01-25, paskelbta TAR 2023-01-30, i. k. 2023-01519

 

31. Kapinių sąrašas atnaujinamas ir tvirtinamas ne rečiau kaip kartą per metus.

Punkto pakeitimai:

Nr. VI.TS-3, 2023-01-25, paskelbta TAR 2023-01-30, i. k. 2023-01519

 

32. Kapinių sąrašo duomenų atnaujinimą inicijuoja seniūnai, kurie informaciją apie pakeistus kapinių sąrašo duomenis ne vėliau kaip per 5 darbo dienas nuo kapinių sąrašo duomenų pakeitimą patvirtinančios informacijos gavimo privalo pateikti administracijai.

33.Neteko galios nuo 2023-01-31

Punkto pakeitimai:

Nr. VI.TS-3, 2023-01-25, paskelbta TAR 2023-01-30, i. k. 2023-01519

 

34. Savivaldybės administracija savo nuožiūra parenka (sukuria ir apipavidalina) kapinių sąrašo vietą savivaldybės interneto svetainėje.

 

VII SKYRIUS

KONFESINIŲ KAPINIŲ TURĖJIMO TVARKA

 

35. Juridinio asmens teises turinčios religinės bendruomenės ir bendrijos pagal Lietuvos Respublikos religinių bendruomenių ir bendrijų įstatymą  gali turėti savo konfesines kapines.

36. Konfesinės kapinės suteikiamos su tradicinėmis religinėmis bendruomenėmis ar bendrijomis sudarant žemės panaudos sutartį Lietuvos Respublikos žemės įstatymo nustatyta tvarka, arba įstatymų nustatyta tvarka sudarant kitą sutartį, suteikiančią teisę juridinio asmens teises turinčiai religinei bendruomenei ar bendrijai laidoti kapinėse (ar kapinių dalyje) ir sutartyje nustatyta tvarka organizuoti jų priežiūrą.

37. Kai konfesinių kapinių prižiūrėtoju juridinio asmens teises turinti religinė bendruomenė ar bendrija (toliau – religinė bendruomenė ar bendrija) pagal darbo sutartį paskiria fizinį asmenį, ši religinė bendruomenė ar bendrija yra atsakinga už Lietuvos Respublikos žmonių palaikų laidojimo įstatyme, šiame Apraše ir kituose teisės aktuose kapinių prižiūrėtojui nustatytų reikalavimų laikymąsi.

VIII SKYRIUS

BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS

 

38. Kitus Kapinių tvarkymo taisyklėse, Leidimo laidoti neprižiūrimose kapavietėse išdavimo tvarkos, Visuomenės ir kapinėse palaidotų asmenų artimųjų giminaičių informavimo apie kapinių panaikinimą tvarkos, Kapinių prižiūrėtojo kaupiamų duomenų tvarkymo sąlygų tvarkos ir Kapinių priežiūros organizavimo tvarkos aprašuose, patvirtintuose Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2008 m. lapkričio 19 d. nutarimu Nr. 1207 „Dėl Lietuvos Respublikos žmonių palaikų laidojimo įstatymo įgyvendinamųjų teisės aktų patvirtinimo“ ir šiame Apraše nenumatytus kapinių priežiūros organizavimo  klausimus sprendžia savivaldybės administracijos direktorius ir atitinkamos seniūnijos seniūnas.

________________________

part_19c89a3009584639b8955255badf11eb_end


Elektrėnų savivaldybės kapinių priežiūros

organizavimo tvarkos aprašo

1 priedas

 

NEPRIŽIŪRIMOS KAPAVIETĖS

APŽIŪROS AKTAS

 

____________   Nr.

data

____________

surašymo vieta

 

 

Elektrėnų savivaldybės administracijos direktoriaus .......... m. .............. d. įsakymu Nr.......  sudaryta nuolatinė Neprižiūrimų kapaviečių pripažinimo ir kapaviečių (kapų) identifikavimo komisija neprižiūrimoms kapavietėms nustatyti.

 

Komisijos pirmininkas (-ė)

 

 

Komisijos sekretorius (-ė)

 

 

Komisijos nariai:

 

 

 

 

 

Kapinių, kuriose yra neprižiūrima kapavietė, pavadinimas, adresas, kvartalo numeris, kapavietės numeris, kapavietėje palaidotų asmenų vardai, pavardės, laidojimo datos, žmogaus palaikų paskutinio laidojimo kapavietėje data, kapavietės matmenys, palaidotų kapavietėje žmonių palaikų skaičius, kapavietės statiniai, jų pastatymo ir rekonstravimo datos (jeigu žinomi).

 

 

Faktinės aplinkybės

 

 

Kapavietės būklė

 

 

Komisijos išvados

 

 

Akto priedai

 

 

 

Komisijos pirmininkas (-ė)

 

 

 

 

 

Komisijos sekretorius (-ė)

 

 

 

 

 

Nariai:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

________________________

part_fa9d0436e1664be3be3205325f89bab7_end


Elektrėnų savivaldybės kapinių priežiūros

organizavimo tvarkos aprašo

2 priedas

 

IDENTIFIKUOJAMOS KAPAVIETĖS (KAPO)

APŽIŪROS AKTAS

 

____________ Nr.

data

____________

surašymo vieta

 

 

Elektrėnų savivaldybės administracijos direktoriaus .......... m. .............. d. įsakymu Nr........ sudaryta nuolatinė Neprižiūrimų kapaviečių pripažinimo ir kapaviečių (kapų) identifikavimo komisija kapavietėms (kapams) identifikuoti.

 

Komisijos pirmininkas (-ė)

 

 

Komisijos sekretorius (-ė)

 

 

Komisijos nariai:

 

 

 

 

 

Prašymą identifikuoti kapavietę pateikęs asmuo

 

 

Kapinių, kuriose yra identifikuojama kapavietė, pavadinimas, adresas, kvartalo numeris, kapavietės numeris, kapavietėje palaidotų asmenų vardai, pavardės, laidojimo datos, žmogaus palaikų paskutinio laidojimo kapavietėje data, kapavietės matmenys, palaidotų kapavietėje žmonių palaikų skaičius, kapavietės statiniai, jų pastatymo ir rekonstravimo datos (jeigu žinomi).

 

 

Faktinės aplinkybės

 

 

Kapavietės (kapo) būklė

 

 

Komisijos išvados

 

 

Akto priedai

 

 

 

Komisijos pirmininkas (-ė)

 

 

 

 

 

Komisijos sekretorius (-ė)

 

 

 

 

 

Nariai:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_____________________

 

 

Pakeitimai:

 

1.

Elektrėnų savivaldybės taryba, Sprendimas

Nr. V.TS-162, 2018-08-22, paskelbta TAR 2018-08-28, i. k. 2018-13480

Dėl Elektrėnų savivaldybės kapinių priežiūros organizavimo tvarkos aprašo 7 ir 25 punktų pakeitimo

 

2.

Elektrėnų savivaldybės taryba, Sprendimas

Nr. VI.TS-3, 2023-01-25, paskelbta TAR 2023-01-30, i. k. 2023-01519

Dėl Elektrėnų savivaldybės tarybos 2018 m. kovo 28 d. sprendimo Nr. V.TS-41 „Dėl Elektrėnų savivaldybės kapinių priežiūros organizavimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ pakeitimo

 

 

part_776e528896d74ec5adaa608d02db986f_end