LIETUVOS RESPUBLIKOS SOCIALINĖS APSAUGOS IR DARBO MINISTRO

Į S A K Y M A S

 

DĖl LIETUVOS RESPUBLIKOS SOCIALINĖS APSAUGOS IR DARBO MINISTRO 2009 M. sausio 20 D. ĮSAKYMO Nr. A1-22 „DĖL SOCIALINĮ darbą dirbančių darbuotojų darbo apmokėjimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ pakeitimo

 

2012 m. rugsėjo 26 d. Nr. A1-426

Vilnius

 

 

P a k e i č i u Socialinį darbą dirbančių darbuotojų darbo apmokėjimo tvarkos aprašą, patvirtintą Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2009 m. sausio 20 d. įsakymu Nr. A1-22 „Dėl Socialinį darbą dirbančių darbuotojų darbo apmokėjimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ (Žin., 2009, Nr. 9-333, Nr. 104-4354; 2010, Nr. 135-6904):

1. Papildau I skyrių „Bendrosios nuostatos“ šiuo 31 punktu:

31. Socialinį darbą dirbantiesiems (įstaigų vadovams, vadovų pavaduotojams, įstaigų padalinių vadovams ir kitiems darbuotojams) gali būti nustatomi iki 45 procentų didesni tarnybinių atlyginimų koeficientai, negu nurodyta 4, 5, 8, 9, 11, 17, 19, 23, 27, 30 ir 34 punktuose, iš valstybės ar savivaldybių institucijoms ar įstaigoms darbo užmokesčiui skirtų asignavimų, neviršijant darbo užmokesčiui skirtų lėšų.“

2. Išdėstau 7 punktą taip:

7. Įstaigos savininko teises ir pareigas įgyvendinanti institucija, neviršydama darbo užmokesčiui skirtų lėšų, nustato socialinių paslaugų įstaigų vadovų tarnybinius atlyginimus (koeficientais), priedus (iki 70 proc. tarnybinio atlyginimo dydžio) prie tarnybinių atlyginimų, nurodydama konkretų terminą, bet ne ilgesnį kaip iki kalendorinių metų pabaigos. Priedas nustatomas atsižvelgiant į praėjusių metų veiklos rezultatų vertinimo rodiklius (įstaigos tikslų įgyvendinimas pagal atitinkamų metų strateginiame ar metiniame veiklos plane nustatytus vertinimo kriterijus ir (ar) kitus rodiklius). Konkrečius veiklos vertinimo rodiklius nustato įstaigos savininko teises ir pareigas įgyvendinanti institucija.“

3. Išdėstau 14 punktą taip:

14. Įstaigų vadovai, neviršydami darbo užmokesčiui skirtų lėšų, gali nustatyti įstaigų vadovų pavaduotojams socialiniams reikalams (socialiniam darbui, socialinėms paslaugoms) iki 70 proc. tarnybinio atlyginimo dydžio priedus už aukštą kvalifikaciją, skubių, svarbių ar sudėtingų darbų (užduočių) vykdymą, nurodydami konkretų terminą, bet ne ilgesnį kaip iki kalendorinių metų pabaigos; priedas mažinamas arba panaikinamas, jeigu pablogėja įstaigų vadovų pavaduotojų socialiniams reikalams (socialiniam darbui, socialinėms paslaugoms) darbo rezultatai.“

4. Išdėstau 21 punktą taip:

21. Įstaigų vadovai, neviršydami darbo užmokesčiui skirtų lėšų, gali nustatyti įstaigų padalinių vadovams socialiniams reikalams (socialiniam darbui, socialinėms paslaugoms) iki 70 proc. tarnybinio atlyginimo dydžio priedus už aukštą kvalifikaciją, skubių, svarbių ar sudėtingų darbų (užduočių) vykdymą, nurodydami konkretų terminą, bet ne ilgesnį kaip iki kalendorinių metų pabaigos; priedas mažinamas arba panaikinamas, jeigu pablogėja įstaigų padalinių vadovų socialiniams reikalams (socialiniam darbui, socialinėms paslaugoms) darbo rezultatai.“

5. Išdėstau 29 punktą taip:

29. Įstaigos savininko teises ir pareigas įgyvendinanti institucija, neviršydama darbo užmokesčiui skirtų lėšų, nustato gestų kalbos vertėjų įstaigų direktorių tarnybinius atlyginimus (koeficientais), priedus (iki 70 proc. tarnybinio atlyginimo dydžio) prie tarnybinių atlyginimų, nurodydama konkretų terminą, bet ne ilgesnį kaip iki kalendorinių metų pabaigos. Priedas nustatomas atsižvelgiant į praėjusių metų veiklos rezultatų vertinimo rodiklius (įstaigos tikslų įgyvendinimas pagal atitinkamų metų strateginiame ar metiniame veiklos plane nustatytus vertinimo kriterijus ir (ar) kitus rodiklius). Konkrečius veiklos vertinimo rodiklius nustato įstaigos savininko teises ir pareigas įgyvendinanti institucija.“

6. Išdėstau 33 punktą taip:

33. Gestų kalbos vertėjų įstaigų direktoriai, neviršydami darbo užmokesčiui skirtų lėšų, gali nustatyti gestų kalbos vertėjų įstaigų direktorių pavaduotojams (gestų kalbos vertėjų paslaugoms) iki 70 proc. tarnybinio atlyginimo dydžio priedus už aukštą kvalifikaciją, skubių, svarbių ar sudėtingų darbų (užduočių) vykdymą, nurodydami konkretų terminą, bet ne ilgesnį kaip iki kalendorinių metų pabaigos; priedas mažinamas arba panaikinamas, jeigu pablogėja pavaduotojų darbo rezultatai.“

7. Išdėstau 36 punktą taip:

36. Gestų kalbos vertėjų įstaigų direktoriai, neviršydami darbo užmokesčiui skirtų lėšų, gali nustatyti padalinių vedėjams (gestų kalbos vertėjų paslaugoms) iki 70 proc. tarnybinio atlyginimo dydžio priedus už aukštą kvalifikaciją, skubių, svarbių ar sudėtingų darbų (užduočių) vykdymą, nurodydami konkretų terminą, bet ne ilgesnį kaip iki kalendorinių metų pabaigos; priedas mažinamas arba panaikinamas, jeigu pablogėja padalinių vedėjų (gestų kalbos vertėjų paslaugoms) darbo rezultatai.“

 

 

 

Socialinės apsaugos ir darbo ministras                       Donatas Jankauskas

 

 

 

Suderinta

Lietuvos Respublikos finansų ministrė

Ingrida Šimonytė