Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro

Į S A K Y M A S

 

DĖL KEITIMOSI INFORMACIJA APIE EKSTREMALIąsiaS SITUACIJAS, Ekstremaliuosius įvykius IR kitus RIZIKĄ GYVENTOJŲ SVEIKATAI IR GYVYBEI KELIANČIUS įvykius TVARKOS APRAšo PATVIRTINIMO

 

2010 m. liepos 23 d. Nr. V-657

Vilnius

 

 

Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2006 m. kovo 9 d. nutarimo Nr. 241 „Dėl Ekstremalių įvykių kriterijų patvirtinimo“ (Žin., 2006, Nr. 29-1004; 2009, Nr. 153-6928) nuostatomis ir siekdamas užtikrinti informacijos apie ekstremaliąsias situacijas, ekstremaliuosius įvykius ir kitus riziką gyventojų sveikatai ir gyvybei keliančius įvykius teikimą, priėmimą ir perdavimą:

1. T v i r t i n u Keitimosi informacija apie ekstremaliąsias situacijas, ekstremaliuosius įvykius ir kitus riziką gyventojų sveikatai ir gyvybei keliančius įvykius tvarkos aprašą (pridedama).

2. P r i p a ž į s t u netekusiais galios:

2.1. Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2001 m. vasario 23 d. įsakymą Nr. 138 „Dėl informacijos apie ekstremalias situacijas ir užkrečiamąsias ligas teikimo tvarkos“ (Žin., 2001, Nr. 22-738).

2.2. Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2002 m. balandžio 9 d. įsakymą Nr. 163 „Dėl sveikatos apsaugos ministro 2001 m. vasario 23 d. įsakymo Nr. 138 „Dėl informacijos apie ekstremalias situacijas ir užkrečiamąsias ligas teikimo tvarkos“ 1 priedo papildymo“ (Žin., 2002, Nr. 40-1519).

3. P a v e d u įsakymo vykdymą kontroliuoti viceministrui pagal administruojamą sritį.

 

 

 

SVEIKATOS APSAUGOS MINISTRAS                                           RAIMONDAS ŠUKYS

 


PATVIRTINTA

Lietuvos Respublikos

sveikatos apsaugos ministro

2010 m. liepos 23 d. įsakymu Nr. V-657

 

keitimosi Informacija apie ekstremaliąsias situacijas, Ekstremaliuosius įvykius IR KITUS RIZIKĄ GYVENTOJŲ SVEIKATAI IR GYVYBEI KELIANČIUS ĮVYKIUS tvarkos APRAŠAS

 

I. BENDROSIOS NUOSTATOS

 

1. Keitimosi informacija apie ekstremaliąsias situacijas, ekstremaliuosius įvykius ir kitus riziką gyventojų sveikatai ir gyvybei keliančius įvykius tvarkos aprašas (toliau – Aprašas) reglamentuoja informacijos apie ekstremaliąsias situacijas, ekstremaliuosius įvykius ir kitus riziką gyventojų sveikatai ir gyvybei keliančius įvykius teikimą Sveikatos apsaugos ministerijos Ekstremalių sveikatai situacijų centrui (toliau – Ekstremalių sveikatai situacijų centras) ir kitoms įgaliotoms institucijoms bei šios informacijos tolesnį perdavimą kompetentingoms institucijoms, Europos Sąjungos institucijoms ir tarptautinėms organizacijoms.

2. Apraše vartojamos šios sąvokos ir jų apibrėžimai:

Cheminės kilmės ekstremalioji situacija – tai įvykis, susijęs su tarša cheminėmis medžiagomis, kai yra pavienių ar grupinių žmonių apsinuodijimų cheminėmis medžiagomis, ir (ar) kurio atsiradimo aplinkybės ir pasekmės kelia riziką gyventojų sveikatai ir gyvybei.

Radiologinės kilmės ekstremalioji situacija – tai įvykis ar avarija, susiję su radioaktyviosiomis medžiagomis ir jonizuojančiosios spinduliuotės šaltiniais, kaip nurodyta Aprašo 1 priedo 3 punkte, keliantys riziką gyventojų sveikatai ir gyvybei.

Kitos Apraše vartojamos sąvokos atitinka Lietuvos Respublikos civilinės saugos įstatyme (Žin., 1998, Nr.115-3230; 2009, Nr. 159-7207), Pasaulio sveikatos organizacijos Tarptautinėse sveikatos priežiūros taisyklėse (2005 m.) (Žin., 2008, Nr. 87-3474) ir kituose teisės aktuose pateikiamas sąvokas ir jų apibrėžimus.

3. Ekstremalių sveikatai situacijų centras yra atsakingas už informacijos apie ekstremaliąsias situacijas, ekstremaliuosius įvykius ir kitus riziką gyventojų sveikatai ir gyvybei keliančius įvykius priėmimą iš asmens ir visuomenės sveikatos priežiūros įstaigų, savivaldybės gydytojų, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos bei kitų institucijų ir informacijos perdavimą Sveikatos apsaugos ministerijos vadovybei arba įgaliotoms institucijoms, Europos Sąjungos institucijoms ir tarptautinėms organizacijoms.

4. Keitimasis informacija tarp Ekstremalių sveikatai situacijų centro ir Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos vykdomas vadovaujantis Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro nustatyta tvarka. Keitimasis informacija apie ekstremaliąsias situacijas, ekstremaliuosius įvykius ir riziką gyventojų sveikatai ir gyvybei keliančius įvykius su aplinkosaugos ir kitomis institucijomis vykdomas vadovaujantis kitų teisės aktų nustatyta tvarka.

 

II. INFORMACIJOS TEIKIMAS

 

5. Informaciją apie ekstremaliąsias situacijas, ekstremaliuosius įvykius ir kitus galinčius kelti ar keliančius riziką gyventojų sveikatai ir gyvybei įvykius, vadovaudamosi Aprašu, privalo teikti visos asmens ir visuomenės sveikatos priežiūros įstaigos, savivaldybių gydytojai. Informacijos rūšys, institucijos, teikiančios ir priimančios informaciją, nurodytos Aprašo 1 priede.

6. Informacija, nurodyta Aprašo 1 priede, informacijos gavėjams turi būti pateikta ne vėliau kaip per 2 val. žodžiu (telefonu) ir ne vėliau kaip per 12 val. raštu (faksu arba elektroniniu paštu).

7. Visose asmens ir visuomenės sveikatos priežiūros įstaigose turi būti įstaigos vadovo paskirti asmenys, atsakingi už informacijos apie ekstremaliąsias situacijas, ekstremaliuosius įvykius ir kitus riziką gyventojų sveikatai ir gyvybei keliančius įvykius teikimą, priėmimą ir perdavimą darbo ir poilsio laiku, kurie užtikrintų perduotos ir priimtos informacijos registraciją.

8. Aprašo 7 punkte nurodytų asmenų ir savivaldybių gydytojų kontaktiniai duomenys teikiami Ekstremalių sveikatai situacijų centrui kiekvienais metais iki vasario 1 d. adresu: Didžioji g. 7, 01128 Vilnius, faksas (8 5) 231 4436, elektroninis paštas essc_bud@sam.lt (pagal Aprašo 5 priedą). Informacija apie pasikeitusius asmenis ar jų kontaktinius duomenis teikiama Ekstremalių sveikatai situacijų centrui prieš dvi kalendorines dienas iki naujų kontaktinių duomenų įvedimo dienos.

9. Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras, Radiacinės saugos centras, pagal savo kompetenciją priėmę informaciją apie ekstremaliąsias situacijas, ekstremaliuosius įvykius ir kitus riziką gyventojų sveikatai ir gyvybei keliančius įvykius darbo laiku, privalo užtikrinti, kad informacija būtų perduota Sveikatos apsaugos ministerijos vadovybei ir Ekstremalių sveikatai situacijų centrui.

10. Informacija apie ekstremalias visuomenės sveikatai situacijas, keliančias tarptautinį susirūpinimą, teikiama vadovaujantis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2010 m. sausio 14 d. įsakymu Nr. V-17 „Dėl Informacijos apie ekstremalias visuomenės sveikatai situacijas, keliančias tarptautinį susirūpinimą, rinkimo, vertinimo ir teikimo Pasaulio sveikatos organizacijai tvarkos aprašo patvirtinimo“ (Žin., 2010 Nr. 9-468).

11. Informacija apie stichines nelaimes, katastrofas, avarijas, kai yra nukentėjusiųjų ar žmonių aukų, ekstremaliuosius įvykius ir kitus riziką gyventojų sveikatai ir gyvybei keliančius įvykius teikiama pagal Aprašo 2 priede pateiktą pavyzdinę formą, kurios grafos pildomos atsižvelgiant į turimus duomenis.

12. Informacija apie cheminės kilmės ekstremaliąsias situacijas teikiama pagal Aprašo 3 priede pateiktą pavyzdinę formą, kurios grafos pildomos atsižvelgiant į turimus duomenis.

13. Informacija apie radiologinės kilmės ekstremaliąsias situacijas teikiama pagal Aprašo 4 priede pateiktą pavyzdinę formą, kurios grafos pildomos atsižvelgiant į turimus duomenis.

 

III. INFORMACIJOS TEIKIMAS, PRIĖMIMAS IR PERDAVIMAS EUROPOS SĄJUNGOS INSTITUCIJOMS IR TARPTAUTINĖMS ORGANIZACIJOMS

 

14. Ekstremalių sveikatai situacijų centras 24 val. per parą, 7 dienas per savaitę atsakingas už informacijos teikimą, priėmimą ir perdavimą:

14.1. per Skubaus įspėjimo apie biologinių, cheminių medžiagų panaudojimą ir grėsmę sistemą (RAS-BICHAT). Informacija priimama telefonu (8 5) 261 9888, faksais: (8 5) 231 4436 (darbo laiku), (8 5) 262 1962 (poilsio laiku), elektroniniu paštu ras_bichat@sam.lt.

14.2. Tarptautinių sveikatos priežiūros taisyklių informacijos priėmimo ir perdavimo institucijoms ir (ar) kitų šalių nacionaliniams Tarptautinių sveikatos priežiūros taisyklių koordinavimo centrams. Informacija priimama telefonu (8 5) 261 9888, faksais: (8 5) 231 4436 (darbo laiku), (8 5) 262 1962 (poilsio laiku), elektroniniu paštu ihr@sam.lt.

15. Ekstremalių sveikatai situacijų centras poilsio laiku užtikrina informacijos priėmimą:

15.1. iš Skubaus įspėjimo ir reagavimo sistemos (SĮRS). Informacija priimama telefonu (8 5) 261 9888, faksu (8 5) 262 1962, elektroniniu paštu ewrs@sam.lt. Už informacijos teikimą, priėmimą ir perdavimą per SĮRS atsakingas Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras (telefonas (8 5) 277 9051, faksas (8 5) 277 8761, elektroninis paštas ulac@ulac.lt).

15.2. iš Skubaus įspėjimo apie žmonių audinius ir ląsteles sistemos (RATC). Informacija priimama elektroniniu paštu ratc@sam.lt. Už informacijos teikimą, priėmimą ir perdavimą per RATC atsakingas Nacionalinis transplantacijos biuras prie Sveikatos apsaugos ministerijos (telefonas / faksas (8 5) 79 6096, elektroninis paštas ratc@transplantacija.lt).

 

_________________

 

 

Keitimosi informacija apie ekstremaliąsias situacijas,

ekstremaliuosius įvykius ir kitus riziką gyventojų

sveikatai ir gyvybei keliančius įvykius tvarkos aprašo

1 priedas

 

INFORMACIJOS apie ekstremaliĄSIAs situacijas, EKSTREMALIUOSIUS ĮVYKIUS IR kitus riziką gyventojų sveikatai ir gyvybei keliančius įvykius TEIKIMAS

 

Informacijos rūšys

Pranešimo turinys

Informacijos teikėjai

Informacijos gavėjai

Darbo laiku

Poilsio laiku

1. Stichinės nelaimės, katastrofos, avarijos, kai yra nukentėjusiųjų ar žmonių aukų, ekstremalieji įvykiai, kiti įvykiai, keliantys riziką gyventojų sveikatai ir gyvybei

Pagal Aprašo 2 priedą

Savivaldybių gydytojai,

asmens ir visuomenės sveikatos priežiūros įstaigos

Ekstremalių sveikatai situacijų centras

tel. (8 5) 261 9888

faks. (8 5) 231 4436

el. p. essc_bud@sam.lt

Ekstremalių sveikatai situacijų centras

tel. (8 5) 261 9888

faks. (8 5) 262 1962

el. p. essc_bud@sam.lt

2. Cheminės kilmės ekstremaliosios situacijos

Pagal Aprašo 3 priedą

Savivaldybių gydytojai,

asmens ir visuomenės sveikatos priežiūros įstaigos

 

Ekstremalių sveikatai situacijų centras

tel.( 8 5) 261 9888

faks. (8 5) 231 4436

el. p. essc_bud@sam.lt

Ekstremalių sveikatai situacijų centras

tel. (8 5) 261 9888

faks. (8 5) 262 1962

el. p. essc_bud@sam.lt

3. Bet kokia / bet koks radiacinės kilmės avarija / incidentas gaminant, naudojant, prekiaujant, saugant, montuojant, prižiūrint, remontuojant, perdirbant, vežant jonizuojančiosios spinduliuotės šaltinius bei tvarkant (surenkant, rūšiuojant, apdorojant, laikant, perdirbant, transportuojant, saugant, šalinant kenksmingumą) radioaktyviąsias atliekas; kiekvienas gamtinės ar technogeninės kilmės jonizuojančiosios spinduliuotės padidėji-mas aplinkoje (darbo, mokymo, gyvenimo, poilsio vietose, asmens sveikatos priežiūros įstaigose) ar maisto prekių, jų žaliavų, kitų gaminių padidėjusi tarša radionuklidais; aptiktos nelegalios, niekam nepriklausančios ar pamestos radioaktyviosios medžiagos; nustatyta piliečių, transporto priemo-nių, krovinių, metalo laužo ar jo perdirbtos produkcijos padidėjusi tarša radionuklidais; gauta informacija apie galimus teroristinius išpuolius, kurių metu planuojama panaudoti radioaktyviąsias ar branduolines medžiagas ir kitais atvejais, kai dėl jonizuojančiosios spinduliuotės poveikio kyla grėsmė ar buvo pakenkta gyventojų sveikatai ar padaryta žala aplinkai

Pagal Aprašo 4 priedą

Savivaldybių gydytojai,

asmens ir visuomenės sveikatos priežiūros įstaigos, kiti fiziniai ir juridiniai asmenys

Radiacinės saugos centras

tel. (8 5) 236 1936

faks. (8 5) 276 3633

mob. tel.: 8 698 10328

8 698 29611

8 698 83314

el. p. rsc@rsc.lt

Ekstremalių sveikatai situacijų centras

tel. (8 5) 261 9888

faks. (8 5) 262 1962

el. p. essc_bud@sam.lt

 

 

Radiacinės saugos centras

mob. tel.: 8 698 10328

8 698 26911;

8698 83314.

el. p. rsc@rsc.lt

4. Sveikatos priežiūros įstaigose įvykę gaisrai, sprogimai, teroro aktai, grasinimai

Įstaigos pavadinimas, įvykio data ir paros laikas, įvykio pobūdis, nukentėjusiųjų skaičius, materialiniai nuos-toliai, reikalinga pagalba

Savivaldybių gydytojai,

asmens ir visuomenės sveikatos priežiūros įstaigos

Ekstremalių sveikatai situacijų centras

tel. (8 5) 261 9888

faks. (8 5) 231 4436

el. p. essc_bud@sam.lt

Ekstremalių sveikatai situacijų centras

tel. (8 5) 261 9888

faks. (8 5) 262 1962

el. p. essc_bud@sam.lt

5. Sveikatos priežiūros paslaugų tiekimo resursų staigus trūkumas (didelis pacientų skaičius, viršijantis teritorijos sveikatos priežiūros įstaigų pajėgumus ir kt.)

Įstaigos pavadinimas, įvykio data ir paros laikas, įvykio priežastis, pobūdis, veiksmai, reikalinga pagalba

Savivaldybių gydytojai,

asmens ir visuomenės sveikatos priežiūros įstaigos

Ekstremalių sveikatai situacijų centras

tel. (8 5) 261 9888

faks. (8 5) 231 4436

el. p. essc_bud@sam.lt

Ekstremalių sveikatai situacijų centras

tel. (8 5) 261 9888

faks. (8 5) 262 1962

el. p. essc_bud@sam.lt

 

_________________

 

 

Keitimosi informacija apie ekstremaliąsias

situacijas, ekstremaliuosius įvykius ir kitus

riziką gyventojų sveikatai ir gyvybei

keliančius įvykius tvarkos aprašo

2 priedas

 

(Informacijos teikimo forma)

 

INFORMACIJA APIE STICHINES NELAIMES, KATASTROFAS, AVARIJAS, EKSTREMALIUOSIUS ĮVYKIUS IR KITUS RIZIKĄ GYVENTOJŲ SVEIKATAI IR GYVYBEI KELIANČIUS ĮVYKIUS

 

1. Informacija apie pranešėją

1.1. Asmens vardas, pavardė

1.2. Pareigos

1.3. Įstaiga

1.4. Telefonas

1.5. Pranešimo data ir laikas

 

2. Informacija apie įvykį

2.1. Įvykio data ir laikas

2.2. Vietovė, adresas

2.3. Įvykio pobūdis:

Gaisras £[]     Potvynis £[]     Audra £[]      Transporto nelaimė £[]

Kita __________________________

 

2.4. Nukentėjusiųjų skaičius _______

Žuvusiųjų skaičius      _______

 

 

3. Sveikatos priežiūros įstaigos, teikiančios medicinos pagalbą nukentėjusiems asmenims

 

 

4. Informacija apie taikomas (taikytas) priemones

4.1. Priemonės, kurių imtasi stichinei nelaimei, katastrofai, avarijai, ekstremaliajam įvykiui, kitam įvykiui lokalizuoti ir likviduoti

 

4.2. Visuomenės sveikatos apsaugos priemonės, kurių imtasi (gyventojų informavimas, evakuacija, kt.)

 

 

5. Reikalinga pagalba

 

 

6. Kita turima informacija

 

 

_________________

 


Keitimosi informacija apie ekstremaliąsias

situacijas, ekstremaliuosius įvykius ir kitus

riziką gyventojų sveikatai ir gyvybei

keliančius įvykius tvarkos aprašo

3 priedas

 

(Informacijos teikimo forma)

 

INFORMACIJA APIE CHEMINĖS KILMĖS EKSTREMALIĄSIAS SITUACIJAS

 

1. Informacija apie pranešėją

1.1. Asmens vardas, pavardė

1.2. Pareigos

1.3. Įstaiga

1.4. Telefonas

1.5. Pranešimo data ir laikas

 

2. Informacija apie cheminės kilmės ekstremaliąją situaciją

2.1. Įvykio data ir laikas

 

2.2. Objekto (vietovės, teritorijos) pavadinimas, adresas

 

2.3. Įvykio pobūdis:

 

Gaisras £[]    Sprogimas £[]    Avarija gamyboje £[]    Transporto nelaimė £[]    Išsiliejimas £[]

 

Kita _____________________________

 

2.4. Cheminė medžiaga _________________________  

Kiekis ______________________

 

2.5. Nukentėjusiųjų skaičius _______

Apsinuodijusiųjų skaičius _______

Žuvusiųjų skaičius      _______

 

 

3. Sveikatos priežiūros įstaigos, teikiančios medicinos pagalbą nukentėjusiems asmenims

 

 

4. Informacija apie taikomas (taikytas) priemones

4.1. Priemonės, kurių imtasi židiniui lokalizuoti ir likviduoti

 

4.2. Visuomenės sveikatos apsaugos priemonės, kurių imtasi (gyventojų informavimas, individualios apsaugos priemonės, evakuacija, kt.)

 

 

5. Reikalinga pagalba

 

 

6. Kita turima informacija

 

_________________


Keitimosi informacija apie ekstremaliąsias

situacijas, ekstremaliuosius įvykius ir kitus

riziką gyventojų sveikatai ir gyvybei

keliančius įvykius tvarkos aprašo

4 priedas

 

(Informacijos teikimo forma)

 

INFORMACIJA APIE RADIOLOGINĖS KILMĖS EKSTREMALIĄSIAS SITUACIJAS

 

1. Informacija apie pranešėją

 

1.1. Asmens vardas, pavardė

1.2. Pareigos

1.3. Įstaiga

1.4. Telefonas

1.5. Pranešimo data ir laikas

 

2. Informacija apie radiologinės kilmės ekstremaliąją situaciją

 

2.1. Avarijos, transportuojant radioaktyviąsias medžiagas (RM)

2.1.1. RM pavadinimai, jų charakteristikos (kietos, skystos, dujos, aktyvumas, atvirojo, uždarojo tipo, kiekis ir kt.)

 

2.1.2. RM turėtojas, gavėjas ________________________

 

2.1.3. Įvykio ar avarijos apibūdinimas (pamesta, išpilta, pavogta, kas ir kiek užteršta)

 

2.1.4. Dozės galia įvykio vietoje _____________________

 

 

2.2. Avarijos gaminant, naudojant, prekiaujant, saugant, montuojant, prižiūrint, remontuojant, perdirbant, vežant RM ir kitus jonizuojančiosios spinduliuotės šaltinius (JSŠ) bei tvarkant (surenkant, rūšiuojant, apdorojant, laikant, perdirbant, transportuojant, saugant, šalinant kenksmingumą) radioaktyviąsias atliekas:

2.2.1. Įvykio ar avarijos apibūdinimas (pamesta, išpilta, pavogta, pažeistas technologinis procesas, darbo saugos instrukcija ir kt.)

 

2.2.2. RM ar JSŠ pavadinimas ir charakteristika (kietos, skystos, dujos, aktyvumas, atvirojo, uždarojo tipo, kiekis, kas ir kiek užteršta)

 

2.2.3. Paviršinės taršos tankis _______________

 

2.2.4. Dozės galia įvykio vietoje _____________

 

 

2.3. Maisto produktų, jų žaliavų, pašarų, statybinių medžiagų ar kitų gaminių ir prekių tarša radionuklidais, viršijanti galiojančias normas

2.3.1. Produkcijos pavadinimas ______________________

Siuntos dydis _______________________________

Pagaminimo vieta ___________________________

Laikymo vieta ______________________________

 

2.3.2. Turėtojas, gavėjas ___________________________

 

2.3.3. Nustatytas taršos radionuklidais savitasis ar tūrinis aktyvumo lygis – kokiais radionuklidais

 

 

2.4. Įvykis ar avarija branduolinės energetikos objektuose

2.4.1. Avarijos apibūdinimas (vietinė, bendroji)

 

2.4.2. Radioaktyviųjų medžiagų išmetimo į aplinką keliai, trukmė, kiekiai (iš viso ir pagal atskirus radionuklidus)

 

2.4.3. Turimi duomenys apie radioaktyviųjų medžiagų pasiskirstymą įvairiais atstumais nuo objekto

 

2.4.4. Dozės galia įvykio vietoje _________________________

Paviršiaus taršos matavimų duomenys _______________

 

2.4.5. Turimi duomenys apie maisto produktų, geriamojo vandens radiologinius matavimus

 

2.4.6. Meteorologinės sąlygos išmetimo metu

 

2.4.7. Atlikti veiksmai likviduojant avarijos priežastis ir padarinius

 

2.4.8. Pasklidusios radioaktyviosios medžiagos ir preliminarūs jų kiekiai, pasklidimo kryptis

 

 

2.5. Žmogaus kūno padidėjusios taršos radionuklidais nulemtas dozės galios padidėjimas

2.5.1. Vardas, pavardė, gimimo metai, pilietybė, nuolatinės gyvenamosios vietos adresas

 

2.5.2. Darbovietės adresas, jei tarša susijusi su darbo vieta

 

2.5.3. Profesija, darbo pobūdis, jei tarša susijusi su darbo vieta

 

2.5.4. Padidėjusios taršos atsiradimo aplinkybės, priežastys ir vieta (adresas, įstaigos pavadinimas)

 

2.5.5. Padidėjusios taršos išaiškinimo vieta (adresas, įstaigos pavadinimas)

 

2.5.6. Lygiavertės dozės galia (ekspozicinės dozės galios) (?Sv/val. arba ?R/val.) matavimų rezultatai (matuojama prie kūno paviršiaus ir 1 metro atstumu nuo kūno)

 

 

3. Sveikatos priežiūros įstaigos, teikiančios medicinos pagalbą nukentėjusiems asmenims

 

 

 

4. Informacija apie taikomas (taikytas) priemones

 

Kokių imtasi darbuotojų ir visuomenės sveikatos apsaugos priemonių (gyventojų informavimas, individualios apsaugos priemonės, evakuacija, stabilaus jodo preparatų profilaktika ir kt.)

 

 

5. Reikalinga pagalba organizuojant radiacinę dirbančiųjų ir gyventojų saugą

 

 

 

 

6. Kita turima informacija

 

 

 

_________________

 


Keitimosi informacija apie ekstremaliąsias

situacijas, ekstremaliuosius įvykius ir kitus

riziką gyventojų sveikatai ir gyvybei

keliančius įvykius tvarkos aprašo

5 priedas

 

KONTAKTINIŲ ASMENŲ, ATSAKINGŲ UŽ INFORMACIJOS APIE EKSTREMALIĄSIAS SITUACIJAS, EKSTREMALIUOSIUS ĮVYKIUS IR KITUS RIZIKĄ GYVENTOJŲ SVEIKATAI IR GYVYBEI KELIANČIUS ĮVYKIUS TEIKIMĄ, PRIĖMIMĄ IR PERDAVIMĄ DARBO IR POILSIO LAIKU, SĄRAŠAS

 

Institucija

Pareigos

Vardas, pavardė

Namų adresas

Telefono numeris darbo laiku

Telefono numeris poilsio laiku

Faksas

Elektroninis paštas

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_________________