VALSTYBINĖS KELIŲ TRANSPORTO INSPEKCIJOS

PRIE SUSISIEKIMO MINISTERIJOS VIRŠININKO

ĮSAKYMAS

 

DĖL DVIRAČIŲ IR TRIRAČIŲ MOTORINIŲ TRANSPORTO PRIEMONIŲ VALDYMO MECHANIZMŲ, SIGNALINIŲ LEMPUČIŲ IR RODYTUVŲ IDENTIFIKAVIMO TIPO PATVIRTINIMO TAISYKLIŲ PATVIRTINIMO

 

2010 m. gruodžio 23 d. Nr. 2B-565

Vilnius

 

Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2001 m. sausio 17 d. nutarimo Nr. 44 „Dėl transporto priemonių ir sudėtinių transporto priemonių dalių atitikties įvertinimo“ (Žin., 2001, Nr. 7-194; 2004, Nr. 143-5231) 3.1 punktu bei įgyvendindamas 2009 m. liepos 13 d. Europos Parlamento ir Tarybos direktyvą 2009/80/EB dėl dviračių arba triračių motorinių transporto priemonių valdymo mechanizmų, signalinių lempučių ir rodytuvų identifikavimo (OL 2009 L 202, p. 16):

1. Tvirtinu Dviračių ir triračių motorinių transporto priemonių valdymo mechanizmų, signalinių lempučių ir rodytuvų identifikavimo tipo patvirtinimo taisykles (pridedama).

2. Įpareigoju Technikos skyrių priimti prašymus gauti transporto priemonės valdymo mechanizmų, signalinių lempučių ir rodytuvų identifikavimo EB tipo patvirtinimo sertifikatą.

3. Šis įsakymas nustatyta tvarka skelbiamas „Valstybės žiniose“ ir Valstybinės kelių transporto inspekcijos prie Susisiekimo ministerijos interneto svetainėje.

 

 

 

Inspekcijos viršininkas                                                Vidmantas Žukauskas

 

PATVIRTINTA

Valstybinės kelių transporto inspekcijos

prie Susisiekimo ministerijos viršininko

2010 m. gruodžio 23 d.

įsakymu Nr. 2B-565

 

DVIRAČIŲ IR TRIRAČIŲ MOTORINIŲ TRANSPORTO PRIEMONIŲ VALDYMO MECHANIZMŲ, SIGNALINIŲ LEMPUČIŲ IR RODYTUVŲ IDENTIFIKAVIMO TIPO PATVIRTINIMO TAISYKLĖS

 

I. BENDROSIOS NUOSTATOS

 

1. Dviračių ir triračių motorinių transporto priemonių valdymo mechanizmų, signalinių lempučių ir rodytuvų identifikavimo tipo patvirtinimo taisyklės (toliau – Taisyklės) nustato dviračių ir triračių motorinių transporto priemonių valdymo mechanizmų, signalinių lempučių ir rodytuvų identifikavimo Europos Bendrijos (toliau – EB) arba nacionaliniam tipo patvirtinimo reikalavimus.

2. Taisyklės parengtos įgyvendinant 2009 m. liepos 13 d. Europos Parlamento ir Tarybos direktyvą 2009/80/EB dėl dviračių arba triračių motorinių transporto priemonių valdymo mechanizmų, signalinių lempučių ir rodytuvų identifikavimo (OL 2009 L 202, p. 16) (toliau – direktyva 2009/80/EB).

3. Šios Taisyklės taikomos visoms dviratėms ir triratėms motorinėms transporto priemonėms, nurodytoms Motorinių transporto priemonių ir jų priekabų kategorijų ir klasių pagal konstrukciją reikalavimų, patvirtintų Valstybinės kelių transporto inspekcijos prie Susisiekimo ministerijos viršininko 2008 m. gruodžio 2 d. įsakymu Nr. 2B-479 (Žin., 2008, Nr. 141-5606), II skyriuje, identifikuojant valdymo mechanizmus, signalines lemputes ir rodytuvus.

4. Šios Taisyklės netaikomos:

4.1. dviratėms ir triratėms motorinėms transporto priemonėms, kurių didžiausias projektinis greitis ne didesnis nei 6 km/val.;

4.2. dviratėms ir triratėms motorinėms transporto priemonėms, skirtoms pėsčiųjų eismui kontroliuoti;

4.3. dviratėms ir triratėms motorinėms transporto priemonėms, skirtoms neįgaliesiems naudotis;

4.4. dviratėms ir triratėms motorinėms transporto priemonėms, skirtoms varžyboms naudoti;

4.5. transporto priemonėms, naudotoms iki Direktyvos 92/61/EEB (OL 1992 L 225, p. 72) taikymo;

4.6. traktoriams ir mašinoms, naudojamiems žemės ūkio arba panašiems darbams;

4.7. transporto priemonėms, kurios buvo suprojektuotos pramoginiam važinėjimuisi neišvažiuojamais keliais ir kurių ratai sumontuoti simetriškai: vienas ratas – priekinėje transporto priemonės dalyje, o du – galinėje;

4.8. pedalais varomiems dviračiams, turintiems ne didesnės kaip 0,25 kW tolygios nominaliosios galios pagalbinį elektros variklį, kurio išėjimo galia palaipsniui mažėja ir visiškai išjungiama, kai transporto priemonė pradeda važiuoti 25 km/val. greičiu arba anksčiau, jeigu dviratininkas nustoja minti pedalus, nei tų transporto priemonių sudėtinėms dalims arba techniniams mazgams, jeigu jie nėra skirti tam, kad būtų sumontuoti transporto priemonėse, kurioms taikomos šios Taisyklės;

4.9. pavienėms dviratėms ir triratėms motorinėms transporto priemonėms patvirtinti, išskyrus atvejus, kai kiekvienos sudedamosios dalies ir atskirojo techninio mazgo patvirtinimas suteikiamas pagal Europos Sąjungos valstybių narių nacionalinių teisės aktų, įgyvendinančių 2002 m. kovo 18 d. Europos Parlamento ir Tarybos direktyvą 2002/24/EB dėl dviračių ir triračių motorinių transporto priemonių tipo patvirtinimo, panaikinančią Tarybos direktyvą 92/61/EEB (OL 2002 L 124, p. 1), o ne pagal atitinkamus nacionalinius reikalavimus.

5. Šių Taisyklių reikalavimai pripažįstami lygiaverčiais 1984 m. liepos 1 d. Jungtinių Tautų Europos Ekonominės Komisijos Taisyklės Nr. 60 reikalavimams.

6. Valstybinė kelių transporto inspekcija prie Susisiekimo ministerijos (toliau Inspekcija) pripažįsta sudedamųjų dalių EB tipo patvirtinimą pagal 1984 m. liepos 1 d. Jungtinių Tautų Europos Ekonominės Komisijos Taisyklės Nr. 60 reikalavimus suteiktus patvirtinimus bei sudedamųjų dalių EB tipo patvirtinimo ženklus ir vertina juos kaip pagal šių Taisyklių reikalavimus išduotų patvirtinimų alternatyvą.

7. šiose Taisyklėse vartojamos šios sąvokos:

Informacinis dokumentas – šių Taisyklių 2 priede pateiktas dokumentas, kuriame nurodyta, kokius duomenis turi pateikti asmuo, kuris teikia prašymą gauti transporto priemonės valdymo mechanizmų, signalinių lempučių ir rodytuvų identifikavimo EB tipo patvirtinimo sertifikatą.

Valdymo mechanizmas – bet kuri vairuotojo tiesiogiai įjungiama transporto priemonės arba sudedamosios dalies dalis, kuri sukelia transporto priemonės arba vienos jos dalies būklės ar darbo pasikeitimą.

Signalinė lemputė – signalas, kuris parodo, kad įtaisas įsijungė, dirba, yra gedimas arba kad įrenginys neveikia.

Rodytuvas – įrenginys, kuris teikia informaciją apie sistemos ar jos dalies sklandų darbą arba būseną, pavyzdžiui, skysčio lygį.

Ženklas – metmuo, kuris leidžia identifikuoti valdymo mechanizmą, signalinę lemputę arba rodytuvą.

8. Kitos Taisyklėse naudojamos sąvokos suprantamos kaip Motorinių transporto priemonių, priekabų ir šių transporto priemonių sudedamųjų dalių atitikties įvertinimo atlikimo taisyklėse, patvirtintose Lietuvos Respublikos susisekimo ministro 2009 m. balandžio 28 d. įsakymu Nr. 3-169 (Žin., 2009, Nr. 49-1997).

 

II. DVIRAČIŲ IR TRIRAČIŲ MOTORINIŲ TRANSPORTO PRIEMONIŲ VALDYMO MECHANIZMŲ, SIGNALINIŲ LEMPUČIŲ IR RODYTUVŲ IDENTIFIKAVIMO EB TIPO PATVIRTINIMAS

 

9. Prašymą gauti transporto priemonės valdymo mechanizmų, signalinių lempučių ir rodytuvų identifikavimo EB tipo patvirtinimo sertifikatą (toliau – EB tipo patvirtinimo sertifikatas) Inspekcijai pateikia transporto priemonės gamintojas arba jo įgaliotasis atstovas (toliau – gamintojas arba įgaliotasis atstovas). Kartu su prašymu pateikiamas informacinis dokumentas ir techninės tarnybos parengtas bandymo protokolas. Prašymas turi būti pateikiamas, kaip nurodyta Asmenų prašymų nagrinėjimo ir jų aptarnavimo Valstybinėje kelių transporto inspekcijoje prie Susisiekimo ministerijos taisyklėse, patvirtintose Valstybinės kelių transporto inspekcijos prie Susisiekimo ministerijos viršininko 2009 m. birželio 4 d. įsakymu Nr. 2B-217 (Žin., 2009, Nr. 70-2887; 2010, Nr. 119-6092).

10. Techninei tarnybai, atliekančiai transporto priemonių sudedamųjų dalių ir jų charakteristikų bandymus ir matavimus, pagal šių Taisyklių 1 priedo reikalavimus, turi būti pateiktas tvirtinamo tipo transporto priemonės pavyzdys.

11. Techninė tarnyba, atlikusi reikalingus bandymus ir matavimus, nustato, ar pateikta transporto priemonė atitinka šių Taisyklių reikalavimus, ir išduoda parengtą bandymo protokolą.

12. Inspekcija, gavusi prašymą ir techninės tarnybos parengtą bandymo protokolą, jei transporto priemonės valdymo mechanizmai, signalinių lempučių ir rodytuvų identifikavimas atitinka šių Taisyklių reikalavimus, per 30 dienų nuo prašymo gavimo dienos suteikia kiekvieno transporto priemonės valdymo mechanizmo, signalinių lempučių ir rodytuvų identifikavimo EB tipo patvirtinimą, jo numerį ir išduoda EB tipo patvirtinimo sertifikatą (3 priedas).

13. Apie EB tipo patvirtinimo sertifikato išdavimą ar atsisakymą jį išduoti per vieną mėnesį pranešama Europos Sąjungos valstybėms narėms išsiunčiant EB tipo patvirtinimo sertifikato kopiją. Kiekvienam pranešimui apie išduotą EB tipo patvirtinimo sertifikatą suteikiamas eilės numeris.

 

III. DVIRAČIŲ IR TRIRAČIŲ MOTORINIŲ TRANSPORTO PRIEMONIŲ VALDYMO MECHANIZMŲ, SIGNALINIŲ LEMPUČIŲ IR RODYTUVŲ IDENTIFIKAVIMO EB TIPO PATVIRTINIMO PAKEITIMAS (PRAPLĖTIMAS)

 

14. Gamintojas ar įgaliotasis atstovas, turintis išduotą EB tipo patvirtinimo sertifikatą, ne vėliau kaip per tris darbo dienas privalo informuoti Inspekciją apie visus duomenų pakeitimus, padarytus informaciniame dokumente.

15. Pasikeitus informacinio paketo duomenims, gamintojas ar jo įgaliotasis atstovas ne vėliau kaip per aštuonias darbo dienas nuo Inspekcijos informavimo apie visus duomenų pakeitimus, padarytus informaciniame dokumente, pateikia Inspekcijai naują informacinį paketo turinį ir tą informacinio paketo dalį, kurioje padaryti pakeitimai, juos nurodydamas.

16. Jei pasikeitus informacinio paketo duomenims keičiasi EB tipo patvirtinimo sertifikato duomenys, ne vėliau kaip per 30 dienų nuo naujo informacinio paketo turinio ir tos informacinio paketo dalies pateikimo Inspekcijai išduodamas naujas pakeistas EB tipo patvirtinimo sertifikatas, kuris numeruojamas kaip pakeitimas, nurodant EB tipo patvirtinimo pakeitimo priežastį (-is) ir išdavimo datą.

17. Jei pasikeitus pagal šias Taisykles patvirtintiems transporto priemonės valdymo mechanizmų, signalinių lempučių ir rodytuvų identifikavimo reikalavimams keičiasi informacinio paketo duomenys, reikia atlikti papildomus bandymus arba patikrinimus. Bandymai atliekami, kai keičiasi transporto priemonės valdymo mechanizmų, signalinių lempučių ir rodytuvų identifikavimo konstrukcija. Kitais atvejais bandymų atlikti nereikia – užtenka atlikti patikrinimą. Naujas EB tipo patvirtinimo sertifikatas išduodamas tik atlikus papildomus bandymus arba patikrinimus, jei bandymų ir matavimų rezultatai atitinka šių Taisyklių reikalavimus, o patikrinimai atitinka informaciniame pakete pateiktą informaciją.

18. Apie naujo pakeisto EB tipo patvirtinimo sertifikato išdavimą ar atsisakymą jį išduoti per vieną mėnesį pranešama Europos Sąjungos valstybėms narėms. Kiekvienam pranešimui apie išduotą pakeistą EB tipo patvirtinimo sertifikatą suteikiamas eilės numeris.

 

IV. GAMYBOS ATITIKTIS

 

19. Prieš išduodama arba išdavusi EB tipo patvirtinimo sertifikatą, Inspekcija patikrina, ar transporto priemonių valdymo mechanizmų, signalinių lempučių ir rodytuvų gamyba atlikta pagal patvirtinto tipo reikalavimus, kaip numatyta Motorinių transporto priemonių, priekabų ir šių transporto priemonių sudedamųjų dalių atitikties įvertinimo atlikimo taisyklėse, patvirtintose Lietuvos Respublikos susisekimo ministro 2009 m. balandžio 28 d. įsakymu Nr. 3-169. Prireikus patikrinimas vykdomas kartu su kitomis Europos Sąjungos valstybių įgaliotomis institucijomis.

20. Transporto priemonės valdymo mechanizmų, signalinių lempučių ir rodytuvų identifikavimo atitiktis patvirtintam tipui yra tikrinama remiantis EB tipo patvirtinimo sertifikato duomenimis.

 

V. SANKCIJOS UŽ GAMYBOS NEATITIKIMĄ

 

21. Inspekcija panaikina EB tipo patvirtinimo sertifikatą, jei nevykdomi šių Taisyklių reikalavimai.

22. Panaikinus EB tipo patvirtinimo sertifikatą, apie tai ne vėliau kaip per tris darbo dienas raštu informuojamas gamintojas ar jo įgaliotasis atstovas ir ne vėliau kaip per vieną mėnesį pranešama kitoms Europos Sąjungos valstybėms narėms, išsiunčiant EB tipo patvirtinimo sertifikato kopiją.

 

VI. BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS

 

23. Jei transporto priemonė atitinka šių Taisyklių arba kitų Europos Sąjungos valstybių narių nacionalinių teisės aktų, įgyvendinančių direktyvą 2009/80/EB, reikalavimus, suteikiamas EB tipo patvirtinimas ir šią transporto priemonę leidžiama registruoti, parduoti ar pradėti eksploatuoti.

24. Jei transporto priemonė neatitinka šių Taisyklių arba kitų Europos Sąjungos valstybių narių nacionalinių teisės aktų, įgyvendinančių direktyvą 2009/80/EB, reikalavimų, EB tipo patvirtinimas nesuteikiamas ir transporto priemonę registruoti, parduoti ar pradėti eksploatuoti draudžiama.

 

_________________

 

Dviračių ir triračių motorinių transporto

priemonių valdymo mechanizmų,

signalinių lempučių ir rodytuvų

indetifikavimo patvirtinimo taisyklių

1 priedas

 

DVIRAČIŲ IR TRIRAČIŲ MOTORINIŲ TRANSPORTO PRIEMONIŲ VALDYMO MECHANIZMŲ, SIGNALINIŲ LEMPUČIŲ IR RODYTUVŲ IDENTIFIKAVIMO TECHNINIAI REIKALAVIMAI

 

1. Žemiau pateiktuose paveiksluose nurodyti valdymo mechanizmai, signalinės lemputės ir rodytuvai; valdymo mechanizmus, signalinės lemputes ir rodytuvus įrengus transporto priemonėje, jie identifikuojami pagal šiuos reikalavimus:

1.1. Simboliai fone aiškiai išryškėja.

1.2. Ženklai yra ant valdymo mechanizmo arba prie pat jo ar signalinės lemputės, kurią reikia identifikuoti. Kai to padaryti nėra galimybės, ženklas ir valdymo mechanizmas arba signalinė lemputė sujungiami kuo trumpesniu nepertraukiamu brūkšniu.

1.3. Pagrindinių žibintų ilgąsias šviesas žymi lygiagretūs horizontalūs šviesos spinduliai, o artimųjų šviesų žibintus – žemyn nukreipti lygiagretūs šviesos spinduliai.

1.4. Naudojant optines signalines lemputes, spalvos reiškia:

1.4.1. raudona – pavojų;

1.4.2. geltona – atsargiai;

1.4.3 žalia – saugu;

1.4.4. mėlyna spalva skirta tik pagrindinių žibintų ilgųjų šviesų signalinėms lemputėms.

2. Ženklo paskirtis ir identifikavimas.

 

(pav.)

 

1 pav. Žibintų valdymas – žibintų tolimosios šviesos. Signalinės lemputės spalva – mėlyna.

 

(pav.)

 

2 pav. Žibintų valdymas – artimųjų šviesų žibintai. Signalinės lemputės spalva – žalia.

 

(pav.)

 

3 pav. Posūkių rodiklis, jeigu yra atskiros kairiojo ir dešiniojo posūkių rodyklių signalinės lemputės, dvi rodykles taip pat galima naudoti atskirai. Signalinės lemputės spalva – žalia.

 

(pav.)

 

4 pav. Pavojaus signalo įtaisas. Gali būti greta identifikavimo signalo. Signalinės lemputės spalva – raudona, arba tuo pat metu veikiantys posūkių rodikliai (3 pav. pavaizduotos abi rodyklės).

 

(pav.)

 

5 pav. Rankinis droselis. Signalinės lemputės spalva – geltona.

 

(pav.)

 

6 pav. Garso signalo įtaisas.

 

(pav.)

 

7 pav. Kuro lygis. Signalinės lemputės spalva – geltona.

 

(pav.)

 

8 pav. Variklio aušinimo skysčio temperatūra. Signalinės lemputės spalva – raudona.

 

(pav.)

 

9 pav. Akumuliatoriaus įkrova. Signalinės lemputės spalva – raudona.

 

(pav.)

 

10 pav. Variklio alyva. Signalinės lemputės spalva – raudona.

 

(pav.)

 

11 pav. Priekinis rūko žibintas(3). Signalinės lemputės spalva – žalia.

 

(pav.)

 

12 pav. Galinis rūko žibintas(3). Signalinės lemputės spalva – geltona.

 

(pav.)

 

13 pav. Variklio paleidimo arba išjungimo kontrolės įtaisas yra išjungtas.

 

(pav.)

 

14 pav. Variklio paleidimo arba išjungimo kontrolės įtaisas yra įjungtas.

 

(pav.)

 

15 pav. Apšvietimo jungiklis. Signalinės lemputės spalva – žalia.

 

(pav.)

 

16 pav. Gabaritiniai (šoniniai) žibintai. Jeigu naudojamas ne atskiras kontrolės įtaisas, jį galima identifikuoti 15 pav. nurodytu simboliu. Signalinės lemputės spalva – žalia.

 

(pav.)

 

17 pav. Neutralios padėties pavarų dėžės rodytuvas. Signalinės lemputės spalva – žalia.

 

(pav.)

 

18 pav. Elektrinis starteris.

 

Pastabos:

(1)Įrėminti plotai gali būti standūs.

(2)Tamsiąją šio ženklo dalį galima pakeisti jo siluetu; tada visa balta šios diagramos dalis gali būti tamsios spalvos.

(3)Jei priekinius ir galinius rūko žibintus valdo vienas valdymo mechanizmas, jam identifikuoti naudojamas priekinio rūko žibinto ženklas.

 

3. Pavyzdžio struktūra.

(pav.)

 

Pavyzdį sudaro:

1. 50 mm kvadratinis pagrindas, kai šis originalo matmuo prilygsta nominalaus „a“ matmeniui;

2. apskritimo formos 56 mm skersmens pagrindas, kurio plotas yra apytiksliai toks pat, koks yra ir kvadratinio pagrindo 1;

3. antrasis apskritimo formos 50 mm skersmens pagrindas, nubraižytas kvadratinio pagrindo viduje 1;

4. antrasis kvadratas, kurio kampai remiasi į apskritimo formos pagrindą 2, o kraštinės yra lygiagrečios kvadratinio pagrindo 1 kraštinėms;

5. ir 6. du stačiakampiai, kurių plotas yra toks pat, kaip ir kvadratinio pagrindo 1, o kraštinės tarpusavyje sudaro stačius kampus;

6. kiekvienas stačiakampis nubrėžtas taip, kad priešingus kvadratinio pagrindo šonus padalintų į simetriškus galus;

7. trečiasis kvadratas, kurio šonai eina per kvadratinio pagrindo 1 ir apskritimo formos pagrindo 2 kontūrų susikirtimo taškus ir yra pasvirę 45° kampu, taip pažymėdami didžiausius horizontalius ir vertikalius pavyzdinio pagrindo matmenis;

8. netaisyklingas aštuonkampis, kurį sudaro 30° kampu pasvirusios linijos kvadrato šonuose 7.

Pavyzdys nubrėžtas su kvadratiniu pagrindu 1 sutampančiame tinkle, kurio apatinės kraštinės ilgis yra 12,5 mm.

 

_________________

 

Dviračių ir triračių motorinių transporto

priemonių valdymo mechanizmų,

signalinių lempučių ir rodytuvų

indetifikavimo patvirtinimo taisyklių

2 priedas

 

(Informacinio dokumento Nr. ____, patvirtinančio dviračių ir triračių motorinių transporto valdymo mechanizmų, signalinių lempučių ir rodytuvų identifikavimo EB tipą, forma)

 

INFORMACINIS DOKUMENTAS NR. _____,
PATVIRTINANTIS DVIRAČIŲ IR TRIRAČIŲ MOTORINIŲ TRANSPORTO PRIEMONIŲ VALDYMO MECHANIZMŲ, SIGNALINIŲ LEMPUČIŲ IR RODYTUVŲ IDENTIFIKAVIMO EB TIPĄ

 

Šis informacinis dokumentas pateikiamas trimis egzemplioriais. Prie jo pridedamas informacinio dokumento turinys. Visi brėžiniai pateikiami A4 formatu, tinkamo mastelio ir pakankamai išsamūs. Jei yra nuotraukų, jos turi būti informatyvios. Jei sistemos, sudėtinės dalys ar atskiri techniniai mazgai turi elektroninių valdiklių, pateikiama su jų veikimu susijusi informacija.

 

0. BENDROJI DALIS

0.1. Gamintojas (prekės gamintojo pavadinimas) _______________________________

0.2. Tipas ir bendras komercinis (-iai) aprašymas (-ai) ____________________________

0.4. Transporto priemonės klasė(c) ___________________________________________

0.5. Gamintojo pavadinimas ir adresas _______________________________________

0.5.1. Surinkimo gamyklos (-ų) pavadinimas (-ai) ir adresas (-ai) ___________________

0.6. Gamintojo įgaliotojo atstovo, jeigu jis yra, pavadinimas ir adresas ______________

9.2.1 Simbolių, valdymo, signalinių įtaisų ir indikatorių nuotraukos ir (arba) išdėstymo brėžiniai      

 

(c)Klasifikuojama pagal šias klases:

L1e – dviratis mopedas;

L2e – triratis mopedas;

L3e – motociklas;

L4e – motociklas su priekaba;

L5e – triratis motociklas;

L6e – keturratis motociklas.

 

_________________

 

Dviračių ir triračių motorinių transporto

priemonių valdymo mechanizmų,

signalinių lempučių ir rodytuvų

indetifikavimo patvirtinimo taisyklių

3 priedas

 

(Dviračių ir triračių motorinių transporto priemonių valdymo mechanizmų, signalinių lempučių ir rodytuvų identifikavimo sudedamosios dalies dalies EB tipo patvirtinimo sertifikato forma)

 

DVIRAČIŲ IR TRIRAČIŲ MOTORINIŲ TRANSPORTO PRIEMONIŲ VALDYMO MECHANIZMŲ, SIGNALINIŲ LEMPUČIŲ IR RODYTUVŲ IDENTIFIKAVIMO SUDEDAMOSIOS DALIES DALIES EB TIPO PATVIRTINIMO SERTIFIKATAS

 

Pranešimo Nr._________, pranešimą pateikusi techninė tarnyba __________, data _________

Sudedamosios dalies EB tipo patvirtinimo Nr. __________. Pratęsimo Nr.________________

1. Transporto priemonės markė __________________________________________________

2. Transporto priemonės tipas, visos versijos ir variantai_______________________________

3. Gamintojo pavadinimas ir adresas ______________________________________________

4. Gamintojo atstovo pavadinimas ir adresas (jei gamintojas turi atstovą) _________________

___________________________________________________________________________

5. Transporto priemonės pateikimo patikrinti data ___________________________________

6. Sudedamosios dalies EB tipo patvirtinimas suteiktas / nesuteiktas(1)____________________

7. Vieta ____________________________________________________________________

8. Data _____________________________________________________________________

9. Parašas ___________________________________________________________________

 

(1) Nereikalingą žodį išbraukti.

 

_________________