LIETUVOS RESPUBLIKOS

SOCIALINĖS APSAUGOS IR DARBO MINISTRAS

 

ĮSAKYMAS

DĖL LIETUVOS RESPUBLIKOS SOCIALINĖS APSAUGOS IR DARBO MINISTRO 2015 M. RUGSĖJO 4 D. ĮSAKYMO NR. A1-506 „DĖL NEĮGALIŲJŲ SOCIALINĖS INTEGRACIJOS PER KŪNO KULTŪRĄ IR SPORTĄ PROJEKTŲ FINANSAVIMO  2016–2018 METAIS KONKURSO NUOSTATŲ PATVIRTINIMO“ PAKEITIMO 

 

2016 m. rugsėjo 20 d. Nr. A1-522

Vilnius

 

 

1. P a k e i č i u Neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projektų finansavimo 2016–2018 metais konkurso nuostatus, patvirtintus Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2015 m. rugsėjo 4 d. įsakymu Nr. A1-506 „Dėl Neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projektų finansavimo 2016–2018 metais konkurso nuostatų patvirtinimo“:

1.1. Pakeičiu 8 punktą ir jį išdėstau taip:

8. Nenuolatinio pobūdžio veiklos – pasirengimas dalyvauti neįgaliųjų sporto federacijų organizuojamų nacionalinių pirminių atrankų varžybose; sveikatingumo, fiziškai aktyvaus laisvalaikio praleidimo bei parodomieji kūno kultūros ir sporto savivaldybės vykdomi ir regioniniai renginiai – gali būti finansuojamos tik esant projekte numatytai tai pačiai nuolatinio pobūdžio veiklai.“

1.2. Papildau 10.6 papunkčiu:

10.6. veiklos ne mažiau kaip 10 procentų remiamos iš kitų finansavimo šaltinių.“

1.3. Pakeičiu 12.1.2 papunktį ir jį išdėstau taip:

12.1.2. neįgaliųjų nevyriausybinė organizacija, suprantama, kaip ją apibrėžia Lietuvos Respublikos nevyriausybinių organizacijų plėtros įstatymas, ir vykdanti sporto veiklas neįgaliesiems (išskyrus sporto federacijas, komitetus ir kitas skėtines neįgaliųjų organizacijas), viešoji įstaiga (išskyrus viešąsias įstaigas, kurių savininkė arba dalininkė yra valstybė arba savivaldybė), labdaros ir paramos fondas, religinė bendruomenė ar bendrija;“.

1.4. Pakeičiu 12.6 papunktį ir jį išdėstau taip:

12.6. nėra įsiteisėjusio teismo sprendimo, kad pareiškėjas pažeidė kitą sutartį dėl paramos skyrimo iš Europos Sąjungos arba Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšų ir kitų valstybės pinigų fondų;“.

1.5. Pripažįstu netekusiu galios 12.7 papunktį.

1.6. Pakeičiu 12.8.1 papunktį ir jį išdėstau taip:

12.8.1. žmogiškųjų išteklių, tai yra kūno kultūros ir sporto užsiėmimus neįgaliesiems organizuos ir ves sporto pedagogikos, kineziterapeuto, trenerio, taikomosios fizinės veiklos specialisto kvalifikaciją arba kitą su sportu susijusią specialybę turintis darbuotojas (-ai), ir tinkamų administracinių gebėjimų (projekto finansininkas turi turėti buhalterio, auditoriaus, apskaitininko kvalifikaciją arba buhalterinę apskaitą turi tvarkyti buhalterines paslaugas teikianti įmonė (įstaiga) arba buhalterinės apskaitos paslaugas savarankiškai teikiantis asmuo);“.

1.7. Pakeičiu 14.1 papunktį ir jį išdėstau taip:

14.1. projekto vykdytojų (sporto pedagogikos, kineziterapeuto, trenerio, taikomosios fizinės veiklos specialisto kvalifikaciją arba kitą su sportu susijusią specialybę turinčių asmenų), kurie tiesiogiai vykdo projektą (yra įdarbinti pareiškėjo), darbo užmokesčiui, socialinio draudimo įmokoms, įmokoms į Garantinį fondą. Jeigu projekto vykdytojo veikla, susijusi su projekto vykdymu, sudaro tik dalį vykdytojo darbo laiko, į projekto išlaidas turi būti įskaičiuojamas tik užmokestis už tą laiką, kuris bus skirtas projekto veiklai vykdyti (tiesiogiai dirbti su projekte numatyta tiksline grupe ir netiesiogiai – pasirengti ir užbaigti vykdomą veiklą). Detalioje projekto išlaidų sąmatoje nurodomas kiekvieno darbuotojo darbo laikas (darbo dienų, valandų skaičius per mėnesį arba pareigybės dydis ir darbo trukmė mėnesiais);“.

1.8. Pakeičiu 14.3 papunktį ir jį išdėstau taip:

14.3. įrangai, priemonėms, prekėms ir reikmenims įsigyti, išskiriant trumpalaikį ir ilgalaikį turtą. Ilgalaikiam turtui, kaip jis apibrėžtas Lietuvos Respublikos pridėtinės vertės mokesčio įstatyme ir kaip jo vertės nustatymas reglamentuojamas Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2009 m. birželio 10 d. nutarimu Nr. 564 „Dėl minimalios ilgalaikio materialiojo turto vertės nustatymo ir ilgalaikio turto nusidėvėjimo (amortizacijos) minimalių ir maksimalių ekonominių normatyvų viešojo sektoriaus subjektams sąrašo patvirtinimo“, įsigyti pareiškėjas privalo turėti ne mažesnį kaip 50 procentų finansavimą iš kitų šaltinių;“.

1.9. Pakeičiu 14.4 papunktį ir jį išdėstau taip:

14.4. projektą administruojančių darbuotojų, projekto vykdytojų ir dalyvių transporto išlaidoms (degalams, eksploatacijai, draudimui, remontui, transporto priemonių nuomai, transporto bilietams (išskyrus taksi) apmokėti;“.

1.10. Pakeičiu 14.6 papunktį ir jį išdėstau taip:

14.6. veikloje kartu su neįgaliaisiais dalyvaujančių lydinčiųjų asmenų išlaidoms (kelionės, maitinimo, apgyvendinimo). Apgyvendinimo išlaidos gali būti finansuojamos tik vykdant nenuolatinio pobūdžio veiklą ir tik tuo atveju, jei pareiškėjas ne mažiau kaip 50 procentų visų apgyvendinimo išlaidų apmoka iš kitų finansavimo šaltinių;“.

1.11. Pakeičiu 14.7 papunktį ir jį išdėstau taip:

14.7. savanoriškai veiklai organizuoti, kompensuojamos vadovaujantis Lietuvos Respublikos savanoriškos veiklos įstatymo ir Savanoriškos veiklos išlaidų kompensavimo sąlygų ir tvarkos aprašo, patvirtinto Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2011 m. liepos 14 d. įsakymu Nr. A1-330 „Dėl Savanoriškos veiklos išlaidų kompensavimo sąlygų ir tvarkos aprašo patvirtinimo“, nustatyta tvarka. Apgyvendinimo išlaidos gali būti finansuojamos tik vykdant nenuolatinio pobūdžio veiklą ir tik tuo atveju, jei pareiškėjas ne mažiau kaip 50 procentų visų apgyvendinimo išlaidų apmoka iš kitų finansavimo šaltinių;“.

1.12. Pakeičiu 14.8 papunktį ir jį išdėstau taip:

14.8. projektą administruojančių darbuotojų, projekto vykdytojų telekomunikacinėms (ryšių, interneto), pašto išlaidoms apmokėti;“.

1.13. Pakeičiu 14.10 papunktį ir jį išdėstau taip:

14.10. projekto nenuolatinio pobūdžio veiklos dalyviams maitinti (jeigu planuojamų veiklų trukmė ilgesnė kaip 4 val.);“.

1.14. Papildau 14.13 papunkčiu:

14.13. projekto nenuolatinio pobūdžio veiklos dalyvių apgyvendinimo išlaidos, kurios gali būti finansuojamos tik tuo atveju, jei pareiškėjas ne mažiau kaip 50 procentų visų apgyvendinimo išlaidų apmoka iš kitų finansavimo šaltinių;“.

1.15. Papildau 14.14 papunkčiu:

14.14. dalyvavimo tarptautinėse sporto varžybose užsienyje išlaidos (dalyvio mokestis, kelionės ir apgyvendinimo išlaidos), kurios gali būti finansuojamos tik tuo atveju, jei pareiškėjas ne mažiau kaip 50 procentų visų dalyvavimo išlaidų apmoka iš kitų finansavimo šaltinių.“

1.16. Pakeičiu 16.1 papunktį ir jį išdėstau taip:

16.1. projekto vadovo, kuris administruoja ir organizuoja projekto veiklas, ir finansininko išlaidos darbo užmokesčiui, socialinio draudimo įmokoms, įmokoms į Garantinį fondą. Jei darbuotojas dalyvauja ne tik projekto administravimo ir organizavimo veikloje, tinkamos finansuoti projekto administravimo išlaidos gali būti tik užmokestis už tą laiką, kuris bus skirtas projekto administracinei ir organizacinei veiklai atlikti. Detalioje projekto išlaidų sąmatoje nurodomas kiekvieno darbuotojo darbo laikas (darbo dienų, valandų skaičius per mėnesį arba pareigybės dydis ir darbo trukmė mėnesiais);“.

1.17. Pripažįstu netekusiais galios 16.2–16.4 papunkčius.

1.18. Pakeičiu 16.5 papunktį ir jį išdėstau taip:

16.5. apmokėjimo įmonei (įstaigai) ar buhalterinės apskaitos paslaugas savarankiškai teikiančiam asmeniui už teikiamas buhalterines paslaugas išlaidos, jeigu organizacijoje nėra finansininko.“

1.19. Pakeičiu 17 punktą ir jį išdėstau taip:

17. Projekto administravimo išlaidoms gali būti planuojama ne daugiau kaip 20 procentų projektui planuojamų lėšų.“

1.20. Pakeičiu 18 punktą ir jį išdėstau taip:

18. Šių Nuostatų 14.1 ir 16.1 papunkčiuose nurodytų asmenų darbo užmokesčio, socialinio draudimo įmokų, įmokų į Garantinį fondą išlaidos bei 16.5 papunktyje nurodytos išlaidos gali sudaryti ne daugiau kaip 80 procentų projektui planuojamų lėšų.“

1.21. Pakeičiu 21.12 papunktį ir jį išdėstau taip:

21.12. veiklų, vykdomų už projekto teritorijos ribų;“.

1.22. Pakeičiu 31 punktą ir jį išdėstau taip:

31. Projektų paraiškų vertinimą organizuoja savivaldybės administracija. Projektus vertina Projektų vertinimo ir atrankos komisija (toliau – komisija), kurios sudarymo bei darbo organizavimo tvarkos aprašą, parengtą vadovaujantis Neįgaliųjų reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (toliau – Neįgaliųjų reikalų departamentas) direktoriaus patvirtintu Neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projektų vertinimo ir atrankos komisijos darbo organizavimo tvarkos aprašu, ir sudėtį tvirtina savivaldybės administracijos direktorius. Į komisijos sudėtį privalo būti įtrauktas ne mažiau kaip vienas už sporto, laisvalaikio ar kultūros veiklos ar šiai veiklai artimos veiklos organizavimą, įgyvendinimą ar koordinavimą savivaldybėje atsakingas specialistas.“

1.23. Pakeičiu 32 punktą ir jį išdėstau taip:

32. Kiekvienas projektas įvertinamas balais (aukščiausias galimas įvertinimas yra 80 balų). Vertinimas atliekamas pildant projekto vertinimo anketą (šių Nuostatų 2 priedas) ir projektui skiriant balus pagal šių Nuostatų 33 punkte nustatytus vertinimo kriterijus. Projektą įvertinus nuo 40 iki 80 balų – projektas finansuojamas. Projektą įvertinus mažiau nei 40 balų – projektas atmetamas.“

1.24. Pripažįstu netekusiu galios 33.5 papunktį.

1.25. Papildau 531 punktu:

531. Pareiškėjas, nustačius, kad skirtas valstybės ir (ar) savivaldybės biudžeto lėšas panaudojo ne pagal paskirtį, privalo jas grąžinti savivaldybės administracijai per savivaldybės administracijos nustatytą laikotarpį. Negrąžintos lėšos išieškomos Lietuvos Respublikos civilinio proceso kodekso nustatyta tvarka. Pareiškėjas praranda teisę teikti paraiškas ir gauti finansavimą iš visų Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos programų trejus metus nuo teismo sprendimo, kuriuo iš pareiškėjo priteisiamos neteisėtai panaudotos valstybės biudžeto lėšos, įsiteisėjimo dienos.“

1.26. Pakeičiu 58 punktą ir jį išdėstau taip:

58. Jeigu, atrinkus projektus, paaiškėja, kad projektams finansuoti reikia daugiau lėšų, savivaldybės administracija iki einamųjų metų gruodžio 1 d. raštu pateikia motyvuotą prašymą Neįgaliųjų reikalų departamentui, kuris, atsižvelgdamas į prašyme nurodytus argumentus ir kitų savivaldybių atsisakytas lėšas, gali paskirstyti lėšų likutį. Pateikiant motyvus būtina nurodyti prašomą lėšų sumą, savivaldybės indėlį, projekto veiklos dalyvių (naudą gausiančių neįgaliųjų dalyvių) skaičių, jeigu būtų skirta papildomų lėšų, numatomą vykdyti veiklą ir veiklos vykdymo laikotarpį. Lėšų likutis paskirstomas savivaldybėms suderinus su asignavimų valdytoju. Nemotyvuoti prašymai nefinansuojami. Papildomos lėšos nėra skiriamos savivaldybių administracijoms projektams administruoti.

1.27. Pakeičiu 1 priedą ir jį išdėstau nauja redakcija (pridedama).

1.28. Pakeičiu 2 priedą ir jį išdėstau nauja redakcija (pridedama).

2. N u s t a t a u, kad iki šio įsakymo įsigaliojimo pradėti finansuoti Neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projektai baigiami finansuoti pagal Neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projektų finansavimo 2016–2018 metais konkurso nuostatų, patvirtintų Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2015 m. rugsėjo 4 d. įsakymu Nr. A1-506 „Dėl Neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projektų finansavimo 2016–2018 metais konkurso nuostatų patvirtinimo“, redakciją, galiojusią iki šio įsakymo įsigaliojimo.

 

 

 

Socialinės apsaugos ir darbo ministrė                                                 Algimanta Pabedinskienė


 

Neįgaliųjų socialinės integracijos per

kūno kultūrą ir sportą projektų

finansavimo 2016–2018 metais

konkurso nuostatų

1 priedas

 

(Paraiškos forma)

 

___________________________________________________________________

(pareiškėjo pavadinimas, kodas, adresas, telefonas)

 

____________________ savivaldybės administracijai

 

______ M. NEĮGALIŲJŲ SOCIALINĖS INTEGRACIJOS PER KŪNO KULTŪRĄ IR SPORTĄ PROJEKTŲ FINANSAVIMO KONKURSO PARAIŠKA

 

20_____ m. _______________ d. Nr. _________

 

1.    Pareiškėjo pristatymas

Pareiškėjo įregistravimo data ir numeris, kodas

 

Adresas ir pašto indeksas

 

Telefonas (su tarpmiestiniu kodu)

 

Faksas (su tarpmiestiniu kodu)

 

Elektroninis paštas, interneto svetainė

 

Banko ar kitos kredito įstaigos pavadinimas, banko kodas, biudžetinės sąskaitos Nr.

 

 

2.    Pareiškėjo partneriai (pateikti informaciją apie kiekvieną partnerį atskirai)

Partnerio pavadinimas

 

Buveinės adresas, telefonas

 

Bendradarbiavimo statusas

 

Parnerio vaidmuo projekte

 

Partnerio pavadinimas

 

...

 

 

3.    Esama padėtis (problemos įvardijimas, savivaldybėje organizuojamų neįgaliųjų sporto veiklų situacijos apibūdinimas)

 

 

 

 

 

4.    Informacija apie pareiškėjo dalyvavimą Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos ar jai pavaldžių įstaigų konkursuose ir gautas lėšas

 

 

 

 

5.    Projekto tikslas ir uždaviniai

 

 

 

 

6.    Projekto įgyvendinimo trukmė (mėnesiais)

 

 

 

7.    Tikslinės asmenų grupės, kurios dalyvauja nuolatinio pobūdžio veiklose, apibūdinimas

7.1. Nuolatinio pobūdžio veikloje dalyvaujančių neįgalių vaikų, suskirstytų pagal negalios pobūdį, skaičius

Eil. Nr.

Negalios pobūdis

Neįgalių vaikų skaičius

Nustatytas neįgalumo lygis

Lengvas

Vidutinis

Sunkus

1.

 

 

 

 

 

2.

 

 

 

 

 

 

Iš viso:

 

 

 

 

 

7.2. Nuolatinio pobūdžio veikloje dalyvaujančių darbingo amžiaus asmenų, suskirstytų pagal darbingumo lygį, skaičius ir pensinio amžiaus asmenų, suskirstytų pagal specialiųjų poreikių lygį, skaičius

Eil. Nr.

Negalios pobūdis

Darbingo amžiaus asmenų skaičius

Iš jų nustatytas darbingumo lygis

Pensinio amžiaus asmenų skaičius

Iš jų nustatytas specialiųjų poreikių lygis

0–25 proc.

30–40 proc.

45–55 proc.

Nedi-delis

Vidu-

tinis

Dide-

lis

1.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Iš viso:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8.    Projektui vykdyti turimos patalpos (aprašyti pareiškėjo ir atskirai kiekvieno partnerio patalpas, kuriose organizuojamos projekto veiklos, jų atitiktį techninėms, sanitarinėms-higienos, darbų saugos ir priešgaisrinės saugos normoms ir reikalavimams, plotą, nuosavybę, ar nuomojamos, ar naudojamos panaudos pagrindais, išlaikymo metų kainą ir kt.)

 

 

 

 

9.    Projektui vykdyti turima įranga (sporto įranga, ryšio, informacinių technologijų, organizacinės technikos priemonės ir kt., atskirai nurodant pareiškėjo ir kiekvieno partnerio)

 

 

 

 

10Projektui vykdyti turimos transporto priemonės (kokios, kieno nuosavybė, panauda ir kt., atskirai nurodant pareiškėjo ir kiekvieno partnerio)

 

 

 

11.  Projekto įgyvendinimo planas (atskirai pagal kiekvieną planuojamą vykdyti veiklą)

Eil. Nr.

Nuoseklus veiklų aprašymas

Planuo-jamas veiklos laikotarpis (pradžia–pabaiga)

Periodiš-kumas (kartai per savaitę), veiklos trukmė (val.)

Daly-vių skai-čius

Planuojamos projekto įgyvendinimo lėšos eurais (nurodyti šaltinį)

Bendra planuo- jamų projekto įgyven-dinimo lėšų suma eurais

Neįgaliųjų reikalų departa-mento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos lėšos

Savival-dybės biudžeto lėšos

Kiti finan-savimo šaltiniai (jei preten-duoja į priori-tetą)

1.

Nuolatinio pobūdžio veiklos (vykdomos reguliariai, tai yra ne rečiau kaip du kartus per savaitę)

1.1.

x

x

x

x

1.2.

x

x

x

x

2.

Nenuolatinio pobūdžio veikla (renginiai ir pan.)

2.1.

x

x

x

x

2.2.

x

x

x

x

 

12.  Detali projekto išlaidų sąmata ir pagrindimas

Eil. Nr.

Išlaidų rūšis ir skaičiavimai

Prašoma suma

(eurais)

Išlaidų pagrindimas

(pagrįsti ir nurodyti, kokiai veiklai planuojamos išlaidos)

I. Administravimo išlaidos (ne daugiau nei 20 procentų projektui skirtų lėšų)

1.

Projekto vadovo ir finansininko darbo užmokestis (nurodyti pavardes, darbo trukmę, darbo užmokesčio dydį)

 

(Nurodyti išsilavinimą, kvalifikaciją, pareigas vykdant projektą, atliekamas pagrindines funkcijas vykdant projektą)

2.

Projekto vadovo ir finansininko Socialinio draudimo įmokos, įmokos į Garantinį fondą (nurodyti vienoje eilutėje)

 

 

3.

Buhalterinių paslaugų išlaidos

 

 

4.

Iš viso

 

 

II. Projekto vykdymo išlaidos

5.

Projekto vykdytojų darbo užmokestis (nurodyti pareigas, pavardes, darbo trukmę, darbo užmokesčio dydį)

 

(Nurodyti išsilavinimą, kvalifikaciją, atliekamas pagrindines funkcijas vykdant projektą)

6.

Projekto vykdytojų Socialinio draudimo įmokos, įmokos į Garantinį fondą (nurodyti vienoje eilutėje)

 

 

7.

Apmokėjimas pagal autorines ir atlygintinų paslaugų sutartis

 

 

8.

Prekės, įranga, priemonės, reikmenys

 

 

8.1.

ilgalaikis turtas

 

(Papildomai nurodyti bendro finansavimo lėšas (ne mažesnes nei 50 procentų)

8.2

trumpalaikis turtas

 

 

9.

Varžybų nugalėtojų apdovanojimams (rašytiniams apdovanojimams, medaliams, taurėms)

 

 

10.

Ryšių paslaugos

 

 

11.

Transporto išlaidos

 

 

12.

Patalpų eksploatavimo išlaidos

 

 

13.

Maitinimas

 

 

14.

Lydinčių asmenų išlaidos (kelionės, maitinimo, apgyvendinimo)

 

(Papildomai nurodyti bendro finansavimo lėšas apgyvendinimo išlaidoms (ne mažesnes nei 50 procentų)

15.

Savanoriškos veiklos organizavimo išlaidos (kelionės, maitinimo, apgyvendinimo)

 

(Nurodyti savanorių skaičių ir projekte vykdomą veiklą. Papildomai nurodyti bendro finansavimo lėšas apgyvendinimo išlaidoms (ne mažesnes nei 50 procentų)

16.

Ilgalaikio materialiojo turto nuoma

 

 

17.

Banko ar kitų kredito įstaigų mokesčiai

 

 

18.

Apgyvendinimas

 

(Papildomai nurodyti bendro finansavimo lėšas (ne mažesnes nei 50 procentų)

19.

Dalyvavimas tarptautinėse sporto varžybose užsienyje (dalyvio mokestis, kelionės ir apgyvendinimo išlaidos)

 

(Papildomai nurodyti bendro finansavimo lėšas (ne mažesnes nei 50 procentų)

20.

Iš viso

 

 

21.

IŠ VISO PROJEKTO IŠLAIDŲ (4 + 20)

 

 

 

13.  Laukiami rezultatai (pagal vykdomą veiklą)

Eil.Nr.

Veiklos pavadinimas

Laukiami rezultatai

Iš viso dalyvaus asmenų

Iš jų

suaugusių neįgaliųjų

neįgalių vaikų

1.

Nuolatinio pobūdžio veiklos (pagal nesikartojantį dalyvių sąrašą)

 

 

 

2.

Nenuolatinio pobūdžio veiklos (pagal nesikartojantį dalyvių sąrašą)

 

 

 

Bendras dalyvių skaičius (pagal bendrą nesikartojantį veiklų dalyvių sąrašą) _____, iš jų neįgaliųjų ______ (iš jų neįgalių vaikų _____)

Bendras projekte dirbančių asmenų skaičius (pagal bendrą nesikartojantį asmenų sąrašą) _____, iš jų neįgaliųjų skaičius ______

Bendras projekte dalyvaujančių savanorių skaičius (pagal bendrą nesikartojantį asmenų sąrašą) _____, iš jų neįgaliųjų skaičius ______

 

Priedai:

1. Pareiškėjo (ir partnerio) įstatų (nuostatų) kopija, _____ lapai.

2. Dokumento, patvirtinančio asmens teisę veikti pareiškėjo vardu, kopija (jei pareiškėjui atstovauja ne jo vadovas).

3. Jungtinės veiklos (partnerystės) sutarties su partneriu kopija (jeigu planuojama jungtinė veikla), _____ lapai.

4. Pažyma, kurioje pateikiama Neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projektų finansavimo 2016–2018 metais konkurso nuostatų 23.4 papunktyje nurodyta informacija, _____ lapai.

5. Asmens, turinčio teisę veikti pareiškėjo (ir partnerio, jeigu planuojama jungtinė veikla) vardu, pasirašytos pažymos, kuriose nurodoma, kad yra įvykdyti Neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projektų finansavimo 2016–2018 metais konkurso nuostatų 12.3–12.8 papunkčiuose nurodyti reikalavimai, _____ lapai.

6. Galiojančios sutarties kopija, kai paslauga perkama iš buhalterinės apskaitos paslaugas teikiančios įmonės ar buhalterinės apskaitos paslaugas savarankiškai teikiančio asmens, _____ lapai.

7. Teisę naudotis nekilnojamuoju turtu patvirtinantys dokumentai ar jų kopijos, _____ lapai.

8. Elektroninė projekto paraiškos kartu su pridedamais dokumentais versija.

 

 

__________________________ _____________ _________________________

(pareigų pavadinimas)                  (parašas) (vardas ir pavardė)

A. V.

 


 

Neįgaliųjų socialinės integracijos per

kūno kultūrą ir sportą projektų

finansavimo 2016–2018 metais

konkurso nuostatų

2 priedas

 

(Neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projekto vertinimo anketos forma)

 

__________________________________________________________________________

(pareiškėjo pavadinimas)

 

______ M. NEĮGALIŲJŲ SOCIALINĖS INTEGRACIJOS PER KŪNO KULTŪRĄ IR SPORTĄ PROJEKTO VERTINIMO ANKETA

 

Eil.Nr.

Vertinimo kriterijai

Didžiausias galimų balų skaičius

Rekomenduojamos balų ribos

Skirtų balų skaičius

1.

Projekto atitiktis nustatytiems prioritetams (Nuostatų 10 punktas)

–   atitinka 6 prioritetus

–   atitinka 5 prioritetus

–   atitinka 4 prioritetus

–   atitinka 3 prioritetus

–   atitinka 2 prioritetus

–   atitinka 1 prioritetą

–   neatitinka nė vieno prioriteto

30

 

 

30

25

20

15

10

5

0

 

2.

Projekto įgyvendinimas

(nuoseklus ir gerai parengtas projekto įgyvendinimo planas) (Paraiškos 11 punktas)

– nuoseklus ir išsamus

– trūksta detalumo ir nuoseklumo

– nedetalus ir nenuoseklus

15

 

 

 

 

15

1–14

0

 

3.

Reikalingų lėšų pagrindimas

(projekto lėšos yra aiškios, detalios, pagrįstos, realios, suplanuotos, atsižvelgiant į vidutines kainas) (Paraiškos 12 punktas)

– pagrįstos, realiai suplanuotos, pateikti apskaičiavimai

– iš dalies pagrįstos, trūksta išsamesnių apskaičiavimų

– nepagrįstos

15

 

 

 

 

 

15

 

1–14

 

0

 

4.

Turimi žmogiškieji ir materialiniai ištekliai (Paraiškos 8–10 ir 12 punktai)

–    visiškai pakankami

–    iš dalies pakankami

–    nepakankami

20

 

 

 

20

1–19

0

 

Bendra balų suma

80

 

 

Projekto privalumai

 

 

 

 

Projekto trūkumai

 

 

 

 

Projekto veiklos, išlaidos, kurių siūloma nefinansuoti

 

 

 

Komisijos nario išvada

(projektą remti, neremti)

 

 

 

 

 

Pastabos:

 

 

Projekto įvertinimas

Nuo 40 iki 80 balų – projektas finansuotinas, mažiau nei 40 balų – projektas atmestinas.

 

 

Komisijos narys

_________

(parašas)

_______________

(vardas ir pavardė)

 

_______________

(data)