LIETUVOS RESPUBLIKOS

SOCIALINĖS APSAUGOS IR DARBO MINISTRAS

 

ĮSAKYMAS

DĖL LIETUVOS RESPUBLIKOS SOCIALINĖS APSAUGOS IR DARBO MINISTRO 2019 M. RUGSĖJO 10 D. ĮSAKYMO NR. A1-516 „DĖL PROJEKTO „ĮMONIŲ SOCIALINĖS ATSAKOMYBĖS SKATINIMAS“ PARTNERIŲ (DARBDAVIŲ ORGANIZACIJŲ IR NEVYRIAUSYBINIŲ ORGANIZACIJŲ) ATRANKOS TVARKOS APRAŠO PATVIRTINIMO“ PAKEITIMO

 

2020 m. vasario 10 d. Nr. A1-98

Vilnius

 

 

P a k e i č i u  Projekto „Įmonių socialinės atsakomybės skatinimas“ partnerių (darbdavių organizacijų ir nevyriausybinių organizacijų) atrankos tvarkos aprašą, patvirtintą Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2019 m. rugsėjo 10 d. įsakymu Nr. A1‑516 „Dėl Projekto „Įmonių socialinės atsakomybės skatinimas“ partnerių (darbdavių organizacijų ir nevyriausybinių organizacijų) atrankos tvarkos aprašo patvirtinimo“:

1. Pakeičiu 5.3 papunktį ir jį išdėstau taip:

5„5.3.

2.1.1. Bandomieji socialinės atsakomybės projektai

Verslo ir NVO partnerystė – savanoriškas, abipusiškai naudingas ir inovatyvus aljansas įvairių sektorių, sprendžiančių tam tikras visuomenės ir verslo problemas, pasitelkiant organizacijų išteklius, darbuotojų kompetenciją, ir siekiančių darnaus vystymosi tikslų.

Pagrindinis šios veiklos tikslas – skatinti suinteresuotas visuomenės grupes tapti verslo partnerėmis socialinės atsakomybės srityje ir ugdyti atsakingą vartotoją.

Pagrindinė partnerystės idėja – skirtingų sektorių bendradarbiavimas, kai organizacijos kartu dirba skaidriai, laikydamosi lygybės bei abipusio naudingumo principų, siekdamos darnaus vystymosi tikslų, kai partneriai tarpusavyje dalijasi ir ištekliais, ir rizika, ir partnerystės teikiama nauda.

Vykdant šią veiklą įgyvendinamais bendrais verslo ir nevyriausybinių organizacijų projektais siekiama spręsti įvairias problemas darbo santykių, aplinkosaugos, vartotojų teisių, antikorupcijos ir kitose svarbiose srityse. Atrenkant projekto partnerius, daug dėmesio bus skiriama priemonėms, kurias įgyvendinančios įmonės turės rimtą potencialą, numatys konkrečius ilgalaikius rezultatus ir, baigusios įgyvendinti iniciatyvą, plėtos verslo ir nevyriausybinių organizacijų partnerystę.

 

235 200“.

 

2. Pakeičiu 7 punktą ir jį išdėstau taip:

7. Projekto partnerėmis gali būti darbdavių organizacijos (veikloms, nurodytoms atrankos aprašo 5.1 ir 5.3 papunkčiuose) ir nevyriausybinės organizacijos (veiklai, nurodytai atrankos aprašo 5.2 papunktyje).“

3. Pakeičiu 11.6 papunktį ir jį išdėstau taip:

11.6. darbdavių organizacija veikia nacionaliniu, šakos ar teritoriniu lygmeniu;“.

4. Pripažįstu netekusiu galios 11.8 papunktį.

5. Pripažįstu netekusiu galios 13.3 papunktį.

6. Pakeičiu 17 punktą ir jį išdėstau taip:

17. Komisijos posėdžio eiga gali būti fiksuojama garso įrašymo priemonėmis. Skaitmeninis posėdžio garso įrašas perkeliamas į kompiuterinę laikmeną, kuri pridedama prie protokolo, ir sunaikinamas. Prieš pradedant daryti garso įrašą, apie tai komisijos posėdyje dalyvaujantys asmenys informuojami žodžiu. Protokolą rašo posėdžio sekretorius, kurį skiria komisijos pirmininkas iš komisijos narių. Protokolą pasirašo posėdžio pirmininkas ir sekretorius.

Dokumentai (įskaitant dokumentus, kuriuose yra asmens duomenų) saugomi Lietuvos Respublikos dokumentų ir archyvų įstatymo nustatyta tvarka Lietuvos vyriausiojo archyvaro nustatytais terminais.“

 

 

 

Socialinės apsaugos ir darbo ministras                 Linas Kukuraitis