https://www.e-tar.lt/rs/legalact/9822d9d094c011e4bb3bb9baf4d4bfd1/content_files/image001.jpg

 

VALSTYBĖS DOKUMENTŲ TECHNOLOGINĖS APSAUGOS TARNYBOS

PRIE FINANSŲ MINISTERIJOS

DIREKTORIUS

 

Įsakymas

DĖL Teisės aktų, reglamentuojančių saugiųjų dokumentų ir saugiųjų dokumentų blankų leidybą, technologinę apsaugą ir gamybą, nuostatų laikymosi TVIRTINANČIose ĮSTAIGose PRIEŽIŪROS TVARKOS APRAŠO PATVIRTINIMO

 

2018 m. kovo 16 d. Nr. 1-44

Vilnius

 

 

Vadovaudamasis Valstybės dokumentų technologinės apsaugos tarnybos prie Finansų ministerijos nuostatų, patvirtintų Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2003 m. gruodžio 22 d. nutarimu Nr. 1647 „Dėl Valstybės dokumentų technologinės apsaugos tarnybos prie Finansų ministerijos nuostatų patvirtinimo“, 8.12 papunkčiu:

1. T v i r t i n u pridedamą Teisės aktų, reglamentuojančių saugiųjų dokumentų ir saugiųjų dokumentų blankų leidybą, technologinę apsaugą ir gamybą, nuostatų laikymosi tvirtinančiose įstaigose priežiūros tvarkos aprašą.

2. P r i p a ž į s t u netekusiu galios Valstybės dokumentų technologinės apsaugos tarnybos prie Finansų ministerijos direktoriaus 2014 m. gruodžio 31 d. įsakymą Nr. 1-274 „Dėl Teisės aktų, reglamentuojančių saugiųjų dokumentų ir saugiųjų dokumentų blankų leidybą, technologinę apsaugą ir gamybą, nuostatų laikymosi tvirtinančiose įstaigose priežiūros tvarkos aprašo patvirtinimo“.

 

 

 

Direktorius                                                                                          Klemensas Rimšelis

 

 

PATVIRTINTA

Valstybės dokumentų technologinės apsaugos tarnybos prie Finansų ministerijos direktoriaus 2018 m. kovo 16 d. įsakymu Nr. 1-44

 

 

Teisės aktų, reglamentuojančių saugiųjų dokumentų ir saugiųjų dokumentų blankų leidybą, technologinę apsaugą ir gamybą, nuostatų laikymosi TVIRTINANČIose ĮSTAIGose PRIEŽIŪROS TVARKOS APRAŠAS

 

I SKYRIUS

BENDROSIOS NUOSTATOS

 

1Teisės aktų, reglamentuojančių saugiųjų dokumentų ir saugiųjų dokumentų blankų leidybą, technologinę apsaugą ir gamybą, nuostatų laikymosi tvirtinančiose įstaigose priežiūros tvarkos aprašas (toliau – Aprašas) nustato Valstybės dokumentų technologinės apsaugos tarnybos prie Finansų ministerijos (toliau – Tarnyba) atliekamos teisės aktų, reglamentuojančių saugiųjų dokumentų ir saugiųjų dokumentų blankų (toliau – saugusis dokumento blankas) leidybą, technologinę apsaugą ir gamybą, nuostatų laikymosi Vyriausybės vertybinių popierių, banderolių, keleivinio transporto bilietų, oficialiųjų žymėjimo ženklų, dokumentų blankų (toliau – dokumentų blankai) privalomąsias formas tvirtinančiose įstaigose (toliau – tvirtinančios įstaigos) priežiūros būdus, tvarką ir trukmę, rezultatų įforminimą.

2. Teisės aktų, reglamentuojančių saugiųjų dokumentų blankų leidybą, technologinę apsaugą ir gamybą, nuostatų laikymosi tvirtinančiose įstaigose priežiūra (toliau – priežiūra) – tai Tarnybos veikla, kuria siekiama užtikrinti tinkamą Lietuvos Respublikos saugiųjų dokumentų ir saugiųjų dokumentų blankų gamybos įstatymo ir su juo susijusių teisės aktų įgyvendinimą tvirtinančiose įstaigose ir šių teisės aktų pažeidimų prevenciją, taip pat nustatyti padarytus pažeidimus. Priežiūra apima:

2.1prevencinių priemonių įgyvendinimą – tvirtinančių įstaigų konsultavimą, metodinę pagalbą ir stebėseną;

2.2. tvirtinančių įstaigų patikrinimus Apraše numatytais atvejais ir tvarka;

2.3. poveikio priemonių taikymą Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso nustatytais pagrindais ir tvarka.

3. Prevencines priemones įgyvendina ir tikrinimus atlieka Tarnybos administracijos padalinio, vykdančio teisės aktų, reglamentuojančių saugiųjų dokumentų blankų leidybą, technologinę apsaugą ir gamybą, laikymosi priežiūros tvirtinančiose įstaigose funkciją, darbuotojai (toliau – Tarnybos atstovas).

4. Apraše vartojamos sąvokos atitinka Lietuvos Respublikos saugiųjų dokumentų ir saugiųjų dokumentų blankų gamybos įstatyme (toliau – Įstatymas) bei Lietuvos Respublikos viešojo administravimo įstatyme vartojamas sąvokas.

 

II SKYRIUS

ĮSTAIGŲ PRISKYRIMO PRIE TVIRTINANČIŲ ĮSTAIGŲ KRITERIJAI

 

5. Tarnyba, atlikdama jai nustatytas funkcijas, Lietuvos Respublikos valstybės ar savivaldybės instituciją ar įstaigą arba Lietuvos Respublikos ar Europos Sąjungos teisės aktais įgaliotą kitą juridinį asmenį (toliau – įstaiga) priskiria prie tvirtinančių įstaigų, jei jis atitinka nors vieną iš šių kriterijų:

5.1. Saugiųjų dokumentų ir saugiųjų dokumentų blankų registre yra įregistruoti saugieji dokumentų blankai, kurių privalomąsias formas patvirtino ši įstaiga;

5.2. įstaiga išleidžia blankus, kurie pagal teisės aktų reikalavimus privalo būti gaminami laikantis Įstatymo nuostatų;

5.3Teisės aktų registre paskelbti įstaigos priimti teisės aktai, kuriais patvirtintos dokumentų blankų privalomosios formos.

 

III SKYRIUS

PREVENCINĖS PRIEMONĖS IR JŲ ĮGYVENDINIMAS

 

6. Prevencijos tikslas – siekti, kad būtų laikomasi teisės aktų, reglamentuojančių saugiųjų dokumentų blankų leidybą, technologinę apsaugą ir gamybą, nuostatų reikalavimų bei užkirstas kelias galimiems pažeidimams atsirasti.

7. Prevencinės priemonės:

7.1. Informacijos rinkimas ir analizė.

Informacijos šaltiniai yra Teisės aktų registras, Saugiųjų dokumentų ir saugiųjų dokumentų blankų registras, Saugiųjų dokumentų ir saugiųjų dokumentų blankų technologinės apsaugos nustatymo komisijos (toliau – Komisija) sprendimai, Tarnybos pateikti ir įstaigų užpildyti kontroliniai klausimynai (1 priedas) bei kita viešai prieinama informacija.

7.2. Konsultavimas ir metodinės pagalbos teikimas.

Tarnyba teikia konsultacijas (telefonu, raštu ar elektroninio ryšio priemonėmis, žodžiu – tvirtinančių įstaigų tikrinimo metu) bei metodinę pagalbą, skelbia informaciją Tarnybos interneto svetainėje.

7.3. Stebėsena.

Tarnyba nuolat stebi teisės aktų nuostatų laikymąsi bei tikrinimo metu Tarnybos pateiktų rekomendacijų įgyvendinimą, siekdama laiku aptikti neatitiktis, jas įvertinti, numatyti priemones, kurios neleistų atsirasti pažeidimams.

8Informacijai patikslinti Tarnyba periodiškai, bet ne rečiau kaip kartą per 3 metus, teikia įstaigoms kontrolinius klausimynus apie įstaigos išleidžiamus dokumentų blankus.

9. Tarnyba stebi, ar laikomasi Įstatymo nuostatų dėl kreipimosi į Komisiją (tvirtinančiai įstaigai Teisės aktų registre paskelbus informaciją apie naujai patvirtintas dokumentų blankų privalomąsias formas) bei paraiškos pateikimo (Komisijai priskyrus dokumentų blankus saugiesiems blankams) terminų, ir, jei reikia, raštu informuoja tvirtinančią įstaigą apie Įstatyme nustatytas prievoles.

 

IV SKYRIUS

TVIRTINANČIŲ ĮSTAIGŲ ATRANKOS tikrinimams KRITERIJAI

IR TIKRINIMŲ PLANAVIMAS

 

10. Tvirtinančių įstaigų atranka tikrinimams vykdoma pagal šiuos kriterijus:

10.1. jei įgyvendinant prevencines priemones nustatyta neatitikčių ar yra pagrindas įtarti galimą pažeidimą;

10.2. jei ankstesnio patikrinimo metu buvo nustatyta trūkumų;

10.3. gavus informaciją iš kitų valstybės, savivaldybės institucijų ar įstaigų ar išanalizavus viešąją informaciją apie teisės aktų, reglamentuojančių saugiųjų dokumentų blankų leidybą, technologinę apsaugą ir gamybą, laikymosi galimus pažeidimus;

10.4. jei tvirtinanti įstaiga nebuvo tikrinta dėl teisės aktų, reglamentuojančių saugiųjų dokumentų blankų leidybą, technologinę apsaugą ir gamybą, nuostatų laikymosi;

10.5. kitais teisės aktų nustatytais atvejais.

11. Tikrinimai atliekami pagal Tarnybos direktoriaus patvirtintus tikrinimų planus. Tikrinimų planas sudaromas ketvirčiui, plane nurodomas tikrinimams atlikti atrinktų tvirtinančių įstaigų sąrašas.

12. Tikrinimų planas direktoriaus sprendimu gali būti pakeistas:

12.1. tvirtinančios įstaigos motyvuotu prašymu;

12.2. dėl kitų objektyvių priežasčių.

13. Patvirtintas tikrinimų planas bei jo pakeitimai skelbiami Tarnybos interneto svetainėje  ne vėliau kaip per 3 darbo dienas po plano patvirtinimo ar jo pakeitimo.

 

V SKYRIUS

TIKRINIMŲ ATLIKIMAS IR rezultatų įforminimas

 

14. Tikrinimai atliekami vadovaujantis minimalios ir proporcingos priežiūros naštos, planavimo, viešumo, metodinės pagalbos teikimo principais.

15. Tikrinimo tikslas – nustatyti, ar tvirtinanti įstaiga tikrinamuoju laikotarpiu laikėsi teisės aktų, reglamentuojančių saugiųjų dokumentų blankų leidybą, technologinę apsaugą ir gamybą, nuostatų; ar pašalino ankstesnio patikrinimo metu nustatytus pažeidimus ar sąlygas panašaus pobūdžio pažeidimams atsirasti ir įgyvendino Tarnybos rekomendacijas, jei tokių buvo.

16. Tikrinimo etapai:

16.1. pasiruošimas tikrinti: pranešimo apie numatomą tikrinimą ir kontrolinio klausimyno tvirtinančiai įstaigai pateikimas, informacijos surinkimas;

16.2. tikrinimo atlikimas tvirtinančioje įstaigoje;

16.3. patikrinimo akto surašymas.

17. Tvirtinanti įstaiga apie numatomą tikrinimą informuojama raštu arba elektroniniu būdu likus ne mažiau kaip 10 darbo dienų iki patikrinimo pradžios, nurodant atliekamo patikrinimo pagrindą, dalyką, terminą ir pateikiant preliminarų dokumentų, kuriuos turės pateikti tvirtinanti įstaiga, sąrašą ir, jei reikia, kontrolinį klausimyną.

18. Tikrinimas gali būti atidėtas, gavus tvirtinančios įstaigos motyvuotą prašymą pakeisti patikrinimo laiką arba išaiškėjus objektyvių aplinkybių, dėl kurių Tarnyba negali atlikti tikrinimo. Tarnybos direktoriui priėmus sprendimą dėl tikrinimo laiko pakeitimo, tvirtinanti įstaiga apie tai informuojama nedelsiant.

19. Tikrinimas tvirtinančioje įstaigoje pradedamas turint Tarnybos direktoriaus pavedimą tikrinti (2 priedas). 

20. Pavedimo tikrinti patvirtinta kopija įteikiama tikrinamos tvirtinančios įstaigos vadovui arba jo įgaliotam asmeniui.

21. Tarnybos atstovai, atliekantys tikrinimą, tikrinimo metu privalo turėti asmens tapatybę patvirtinančius dokumentus.

22. Tikrinimas tvirtinančioje įstaigoje negali trukti ilgiau kaip 5 darbo dienas.

23. Tikrinimo laikas motyvuotu Tarnybos direktoriaus sprendimu gali būti pratęstas ne ilgiau kaip iki 3 darbo dienų.

24Tarnybos direktorius pavedimu gali paskirti kitą Tarnybos atstovą atlikti tikrinimą, jei Tarnybos atstovas, atliekantis tikrinimą, dėl objektyvių priežasčių negali vykdyti savo pareigų.

25. Tikrinime dalyvaujantys tikrinamos įstaigos atstovai turi teisę teikti žodines ir rašytines pastabas dėl tikrinamo dalyko. Tikrinimą atliekantis Tarnybos atstovas apie gautas rašytines pastabas turi pažymėti tikrinimo akte ir jas pridėti prie tikrinimo akto.

26. Tikrinimą atliekantis Tarnybos atstovas tikrina, ar:

26.1. tvirtinanti įstaiga, patvirtinusi dokumentų blankų privalomąją (-ąsias) formą (-as), teisės aktų nustatytais terminais kreipėsi, gavo pavedimą arba pavedė kitai valstybės, savivaldybės institucijai ar įstaigai kreiptis į Komisiją dėl dokumentų blankų vertinimo;

26.2. tvirtinanti įstaiga po Komisijos sprendimo paskelbimo teisės aktų nustatytais terminais pateikė, gavo pavedimą arba pavedė kitai valstybės, savivaldybės institucijai, įstaigai pateikti Tarnybai Paraišką;

26.3. tvirtinančios įstaigos vadovo įsakymu yra paskirtas asmuo, atsakingas už kreipimąsi į Komisiją ir Paraiškos pateikimą Tarnybai;

26.4. tvirtinanti įstaiga vykdo kitas tvirtinančioms įstaigoms teisės aktų, reglamentuojančių saugiųjų dokumentų blankų leidybą, technologinę apsaugą ir gamybą, nustatytas prievoles.

27. Tvirtinančios įstaigos patikrinimo rezultatai įforminami patikrinimo aktu (3 priedas). Jei reikia, prie patikrinimo akto pridedami paaiškinimai, dokumentų kopijos.

28. Įstaigai patikrinimo akte gali būti teikiamos rekomendacijos, kaip pašalinti pastebėtus teisės aktų, reglamentuojančių saugiųjų dokumentų blankų leidybą, technologinę apsaugą ir gamybą, nuostatų laikymosi trūkumus.  

29. Patikrinimo aktas įstaigai pateikiamas ne vėliau kaip per 3 darbo dienas nuo patikrinimo pabaigos. Tvirtinančios įstaigos atstovas per 3 darbo dienas nuo patikrinimo akto gavimo privalo pasirašytinai susipažinti su aktu ir jį grąžinti Tarnybai. Jei tvirtinančios įstaigos atstovas nesutinka su akto turiniu arba jo dalimi, prie parašo rašoma „Pastabos pridedamos“, o pastabos surašomos atskirame lape.

 

VI SKYRIUS

PATIKRINIMUS ATLIEKANČIŲ TARNYBOS ATSTOVŲ TEISĖS IR PAREIGOS

 

30. Tikrinimus atliekantys Tarnybos atstovai turi teisę:

30.1. iš anksto suderinę laiką, patekti į tvirtinančios įstaigos patalpas jos darbo metu;

30.2. tikrinti visus dokumentus, susijusius su tikrinamuoju dalyku;

30.3. gauti iš tvirtinančių įstaigų informaciją, dokumentus, dokumentų kopijas ir nuorašus bei rašytinius paaiškinimus apie tikrinamąjį dalyką;

30.4. nustatę nusižengimus, už kuriuos administracinė atsakomybė numatyta Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 550, 551 straipsniuose, surašyti administracinio nusižengimo protokolą.

31. Tarnybos atstovai, atliekantys tikrinimus, privalo:

31.1. vadovautis Lietuvos Respublikos saugiųjų dokumentų ir saugiųjų dokumentų blankų gamybos įstatymu, Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodeksu, Valstybės dokumentų technologinės apsaugos tarnybos prie Finansų ministerijos nuostatais, Aprašu bei kitais teisės aktais, reglamentuojančiais saugiųjų dokumentų blankų leidybą, technologinę apsaugą ir gamybą;

31.2. tinkamai atlikti tikrinimus Tarnybos direktoriaus pavedimuose nurodytu laiku ir apimtimi; tikrinimo rezultatus įforminti tikrinimo aktu;

31.3. būti objektyvūs ir sąžiningi, patikrinimo metu viešai nevertinti numatomų patikrinimo rezultatų;

31.4. laikytis valstybės tarnautojų veiklos etikos taisyklių reikalavimų;

31.5. nusišalinti patys arba būti nušalinti nuo patikrinimo atlikimo, jeigu paaiškėja, kad yra priežasčių, galinčių sukelti viešųjų ir privačių interesų konfliktą.

 

VII SKYRIUS

POVEIKIO PRIEMONIŲ TAIKYMAS

 

32. Nustačius nusižengimą (-us), už kurį (-iuos) administracinė atsakomybė numatyta Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 550, 551 straipsniuose, tvirtinančios įstaigos vadovui ar jo paskirtam atsakingam asmeniui surašomas administracinio nusižengimo protokolas. Administracinio nusižengimo protokolas surašomas Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso nustatyta tvarka.

33. Administracinių nusižengimų bylas pagal kompetenciją nagrinėja Tarnyba ne teismo tvarka.

 

VIII SKYRIUS

BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS

 

34. Gavus duomenų apie tvirtinančios įstaigos galimus teisės aktų pažeidimus, nagrinėtinus kitų viešojo administravimo subjektų arba atitinkamų teisėsaugos institucijų, Tarnyba informaciją pateikia įstaigoms pagal kompetenciją.

35. Tikrinimo dokumentai saugomi Lietuvos Respublikos dokumentų ir archyvų įstatymo nustatyta tvarka.

36. Pasikeitus teisės aktų, reglamentuojančių saugiųjų dokumentų blankų leidybą, technologinę apsaugą ir gamybą, Lietuvos Respublikos viešojo administravimo įstatymo nuostatoms, jomis būtina vadovautis iš karto.

37. Priežiūrą atliekančių Tarnybos atstovų veiksmai, neveikimas ir sprendimai, kuriais pažeidžiamos teisės aktų nuostatos, gali būti skundžiami Lietuvos Respublikos administracinių bylų teisenos įstatymo nustatyta tvarka. 

 

_______________

 

Teisės aktų, reglamentuojančių saugiųjų dokumentų ir

saugiųjų dokumentų blankų leidybą, technologinę

apsaugą ir gamybą, nuostatų laikymosi tvirtinančiose

įstaigose priežiūros tvarkos aprašo

1 priedas

 

KONTROLINIS KLAUSIMYNAS*

 

 

Informacija apie kontaktinį asmenį, atsakingą už kreipimąsi į Komisiją ir paraiškos Tarnybai pateikimą, ___________________________

_________________________________________________________________________________________________________________________

(pareigos, vardas, pavardė, teisės aktas, kuriuo paskirtas atsakingas asmuo)

 

 

Įstaigos veikloje naudojami dokumentų blankai

 

Lentelėje turi būti pateikta informacija apie visų įstaigos išduodamų dokumentų blankus, kurių privalomosios formos patvirtintos:

1)   tvirtinančios įstaigos teisės aktais,

2)   kitų įstaigų (pvz., ministerijų) teisės aktais

 

Eil.

Nr.

Dokumento blanko pavadinimas

 

Teisės aktas, kuriuo patvirtinta dokumento blanko privalomoji forma

Ar buvo kreiptasi į Komisiją dėl dokumento blanko vertinimo

(Įstatymo 9 str. 5 d., pildoma, kai privalomąją formą tvirtino pati įstaiga)

Ar dokumento blankas buvo priskirtas saugiesiems dokumentų blankams

Ar buvo pateikta paraiška Tarnybai (Įstatymo 10 str. 1 d., pildoma tuo atveju, jei dokumento blankas buvo priskirtas saugiesiems dokumentų blankams)

Ar buvo pranešta Tarnybai apie teisinio reglamentavimo pasikeitimus

(Nuostatų 19.3 p.)

Pastabos

1

2

3

4

5

6

7

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rengėjas (pareigos, vardas, pavardė, parašas, data)

___________________

 

 

 

*Kontroliniame klausimyne naudojamos santrumpos:

 

1. Dokumento blankas – dokumento blankas, Vyriausybės vertybinis popierius, banderolė, keleivinio transporto bilietas, oficialusis žymėjimo ženklas.

2. Saugusis dokumento blankas – dokumento blankas, priskirtas tam tikram saugiųjų dokumentų ir saugiųjų dokumentų blankų technologinės apsaugos lygiui ir polygiui.

3. Paraiška – paraiška įregistruoti saugųjį dokumentą ar saugųjį dokumento blanką į Saugiųjų dokumentų ir saugiųjų dokumentų blankų registrą ir parengti saugiojo dokumento ar saugiojo dokumento blanko eskizą ir grafinį projektą.

4. ĮstatymasSaugiųjų dokumentų ir saugiųjų dokumentų blankų gamybos įstatymas.

5. NuostataiSaugiųjų dokumentų ir saugiųjų dokumentų blankų registro nuostatai.

6. KomisijaSaugiųjų dokumentų ir saugiųjų dokumentų blankų technologinės apsaugos nustatymo komisija.

7. Tvirtinanti įstaiga – Vyriausybės vertybinių popierių, banderolių, keleivinio transporto bilietų, oficialiųjų žymėjimo ženklų, dokumentų blankų privalomąsias formas tvirtinanti įstaiga.

8. Tarnyba – Valstybės dokumentų technologinės apsaugos tarnyba prie Finansų ministerijos.

 

 

Teisės aktų, reglamentuojančių saugiųjų

dokumentų ir saugiųjų dokumentų blankų

leidybą, technologinę apsaugą ir gamybą,

nuostatų laikymosi tvirtinančiose įstaigose

priežiūros tvarkos aprašo

2 priedas

 

https://www.e-tar.lt/rs/legalact/9822d9d094c011e4bb3bb9baf4d4bfd1/content_files/image002.gif

VALSTYBĖS DOKUMENTŲ

TECHNOLOGINĖS APSAUGOS TARNYBOS

PRIE FINANSŲ MINISTERIJOS DIREKTORIUS

 

 

PAVEDIMAS

DĖL _______________________________________________ PAtikrinimo

(valstybės, savivaldybės institucijos ar įstaigos pavadinimas)

 

 

20__ m. _________ ____ d. Nr.      

Vilnius

 

 

Vadovaudamasis Valstybės dokumentų technologinės apsaugos tarnybos prie Finansų ministerijos nuostatų, patvirtintų Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2003 m. gruodžio 22 d. nutarimu Nr. 1647 „Dėl Valstybės dokumentų technologinės apsaugos tarnybos prie Finansų ministerijos nuostatų patvirtinimo“, 8.12.2 papunkčiu,

p a v e d u:

1. ____________________________________________________________________

(valstybės tarnautojo pareigos, vardas, pavardė)                       

atlikti ________________________________________________________________________

(tikrinimo dalykas)

už laikotarpį nuo____ iki ______ _________________________________________________ ;

(tikrinamasis laikotarpis)(valstybės, savivaldybės institucijos ar įstaigos pavadinimas, kodas, adresas)

2. įstaigoje tikrinimą pradėti 20 _ m. _____ __ d. ir atlikti iki 20 _ m. _____ __ d. įskaitytinai.

 

 

 

 

Direktorius

 

 

Teisės aktų, reglamentuojančių saugiųjų

dokumentų ir saugiųjų dokumentų blankų

leidybą, technologinę apsaugą ir gamybą,

nuostatų laikymosi tvirtinančiose įstaigose

priežiūros tvarkos aprašo

3 priedas

 

https://www.e-tar.lt/rs/legalact/9822d9d094c011e4bb3bb9baf4d4bfd1/content_files/image002.gif

VALSTYBĖS DOKUMENTŲ

TECHNOLOGINĖS APSAUGOS TARNYBOS

PRIE FINANSŲ MINISTERIJOS

_____________________________ SKYRIUS

(administracijos padalinio pavadinimas)

Biudžetinė įstaiga, L. Sapiegos g. 17, LT-10312 Vilnius, www.vdtat.gov.lt. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188694162. Tel. (8 5) 212 7218. Faks. (8 5) 212 2548

 

 

_______________________________________________ PATIKRINIMO AKTAS

(valstybės, savivaldybės institucijos ar įstaigos pavadinimas)

 

20__ m. ___________________d. Nr.

___________________

(surašymo vieta)

 

Patikrinimą atlikęs (-ę) valstybės tarnautojas (-ai)

Pavedimas

Patikrinimo teisinis pagrindas

Tikrinamos įstaigos pavadinimas, kodas, adresas

Tikrinimo dalykas, tikrinamas laikotarpis ir tikrinimo atlikimo vieta

Tikrinant dalyvavęs (-ę) tikrinamos įstaigos atstovas (-ai) (pareigos, vardas (-ai), pavardė (-ės)

 

Tikrinimas įstaigoje:

pradėtas ______________________

(data)

baigtas _______________________

(data)

Tikrinta

Ankstesnio patikrinimo akto data ir numeris, jei toks patikrinimas buvo atliktas

Ankstesnio patikrinimo metu surašytų rekomendacijų įgyvendinimas

Papildoma informacija

Išvada (-os)

Rekomendacija (-os)

Administracinio nusižengimo protokolas (pildoma, jei surašomas)

Pridedama:

Aktas surašytas dviem egzemplioriais:

1 egz. – Valstybės dokumentų technologinės apsaugos tarnybai prie Finansų ministerijos;

2 egz. – patikrintai įstaigai.

 

 

 

Patikrinimą atliko

_______________    

(pareigos)

________________

(parašas)

________________

(vardas ir pavardė)

 

 

 

Su aktu susipažinau           

 

______________________________ _______________                         ________________

(patikrintos įstaigos vadovo ar jo įgalioto                          (parašas)                                          (vardas ir pavardė)                

asmens pareigos

___________________

(data)