KAUNO MIESTO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS DIREKTORIUS

     

ĮSAKYMAS

 

DĖL KVIETIMO TEIKTI PARAIŠKAS PAGAL SRITĮ „BENDROSIOS GYVENTOJŲ KULTŪROS UGDYMAS“ NR. 2018-1-1 TVIRTINIMO

 

2017 m. lapkričio 17 d. Nr. A-4143

Kaunas

 

 

Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 29 straipsnio 8 dalies 2 punktu, Kauno miesto savivaldybės projektų atrankos ir finansavimo programa „Iniciatyvos Kaunui“, patvirtinta Kauno miesto savivaldybės tarybos 2017 m. rugsėjo 12 d. sprendimu Nr. T-563 „Dėl Kauno miesto savivaldybės projektų atrankos ir finansavimo programos „Iniciatyvos Kaunui“ patvirtinimo“, Kauno miesto savivaldybės tarybos 2017 m. spalio 17 d. sprendimu Nr. T-696 „Dėl 2018 m. Kauno miesto savivaldybės projektų atrankos ir finansavimo programos „Iniciatyvos Kaunui“ sričių ir prioritetų patvirtinimo“ ir atsižvelgdamas į Kauno miesto savivaldybės projektų atrankos ir finansavimo programos „Iniciatyvos Kaunui“ įgyvendinimo tvarkos aprašo, patvirtinto Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2017 m. spalio 27 d. įsakymu Nr. A-3922 „Dėl Kauno miesto savivaldybės projektų atrankos ir finansavimo programos „Iniciatyvos Kaunui“ įgyvendinimo tvarkos aprašo patvirtinimo“,

t v i r t i n u Kvietimą teikti paraiškas pagal sritį „Bendrosios gyventojų kultūros ugdymas“ Nr. 2018-1-1 (pridedama).

 

 

 

Administracijos direktorius                                                                 Gintaras Petrauskas


 

PATVIRTINTA

Kauno miesto savivaldybės

administracijos direktoriaus

2017 m. lapkričio 17 d.

įsakymu Nr. A-4143

 

 

KVIETIMAS TEIKTI PARAIŠKAS PAGAL SRITĮ „BENDROSIOS GYVENTOJŲ KULTŪROS UGDYMAS“ NR. 2018-1-1

 

 

Eil. Nr.

Sąlygos

Aprašymas

1.

Sritis

Bendrosios gyventojų kultūros ugdymas

 

2.

Prioritetai ir tinkamos veiklos

2.1. Prioritetas – profesionaliojo meno ir kultūros prieinamumo visuomenei didinimas. Veiklos pagal šį prioritetą:

2.1.1. Tarptautiniai tęstiniai miesto įvaizdį formuojantys kultūros projektai,  vykstantys daugiau kaip 10 metų, kuriantys miesto tapatybę ir išskirtinumą. Projekte turi būti numatyti ne mažiau kaip 3 vieši nemokami renginiai Kauno mieste; užtikrinamas ne mažiau kaip 3 užsienio šalių atstovų (menininkų, kūrėjų, atlikėjų) dalyvavimas.

2.1.2. Kultūros sričių (dailės, fotografijos, muzikos, leidybos, literatūros, scenos, kino, tarpdisciplininių menų) aukšto meninio lygio miesto unikalumą formuojantys projektai, skirti miesto bendruomenės narių kultūros pažinimo ir meno suvokimui skatinti bei profesionaliajam menui pristatyti ir pažinti. Pirmumas skiriamas projektams, pristatantiems 3 ir daugiau kūrėjų (netaikoma leidybos projektams).

2.1.3. Tęstinės kultūrinės veiklos organizavimas, vykdant projektą „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“.

2.1.4. Įvairių kultūros sričių projektai, pristatantys Kauno miesto kūrėjus užsienyje ir didinantys miesto žinomumą tarptautiniu mastu.

2.2. Prioritetas – etnografinių tradicijų tęstinumas ir daugiakultūrio dialogo stiprinimas. Veiklos pagal šį prioritetą:

2.2.1. Lietuvos etninės kultūros, materialiojo ir nematerialiojo paveldo, tradicijų saugojimo, vystymo ir tęstinumo projektai. Bent 1 iš numatytų projekto veiklų (renginys) yra nemokama žiūrovams (lankytojams), įgyvendinama viešosiose miesto erdvėse (pavyzdžiui: parkai, skverai, aikštės ir pan.) ir (ar) visuomeninės paskirties objektuose (pavyzdžiui: bažnyčios, stotys, įvairios salės ir pan.). Pirmumas skiriamas projektams, įtraukiantiems 2 ir daugiau kitų savivaldybių (regionų) dalyvių, naujų narių, taip pat pareiškėjams, kuriems yra suteikta kategorija pagal Kategorijų suteikimo mėgėjų meno kolektyvams pagal meninį lygį, veiklą ir pasiektus rezultatus nuostatus, patvirtintus Lietuvos Respublikos kultūros ministro 2008 m. kovo 17 d. įsakymu Nr. ĮV-145 „Dėl Kategorijų suteikimo mėgėjų meno kolektyvams pagal meninį lygį, veiklą ir pasiektus rezultatus nuostatų patvirtinimo“.

2.2.2. Tautinių mažumų projektai, miesto bendruomenei pristatantys įvairių tautų folklorą ir tautinį paveldą.

2.2.3. Etninę kultūrą užsienyje pristatantys ir Kauno žinomumą tarptautiniu mastu didinantys projektai.

2.3. Prioritetas – Valstybės atkūrimo šimtmečio paminėjimas. Veikla pagal šį prioritetą: nauji, organizuojami pirmą kartą ir 2018 m. vyksiantys Kaune kūrybiniai projektai, įprasminantys Valstybės atkūrimo šimtmetį ir sudarantys sąlygas vieningam miesto bendruomenės įsitraukimui ir dalyvavimui. Nebus finansuojami projektai (renginiai, jų dalys), kuriuos 2018 m. Kauno mieste organizuoja viešųjų pirkimų būdu atrinkti Vasario 16-osios ir Kovo 11-osios švenčių ir renginių organizatoriai.

2.4. Prioritetas – kūrybiško laisvalaikio ir užimtumo skatinimas. Veikla pagal šį prioritetą: kūrybiško užimtumo projektai, į veiklas įtraukiantys ne mažiau kaip 30 asmenų, skatinantys įsitraukimą į naujas veiklas, ugdantys kompetencijas ir skirti įvairioms socialinę atskirtį patiriančioms ir (ar) amžiaus grupėms.

3.

Projektų veiklų vykdymo vieta

3.1.    Veiklų, nurodytų 2.1.3, 2.1.4, 2.2.3, 2.4 papunkčiuose, vykdymo vieta neribojama.

3.2 Veiklų, nurodytų 2.1.1, 2.1.2, 2.2.1, 2.2.2, 2.3 papunkčiuose, vykdymo vieta – Kauno miestas.

4.

Planuojami rezultatai pagal prioritetus

4.1. Pagal prioritetą „Profesionaliojo meno ir kultūros prieinamumo visuomenei didinimas“ siekiami rezultatai:

4.1.1. Nemokamų renginių skaičius – 50.

4.1.2. Vidutinis gyventojų, dalyvavusių nemokamuose renginiuose, skaičius – 150 tūkst. asm.

4.1.3. Vykdant projektą „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ per metus įgyvendintų veiklų skaičius – 50.

4.1.4. Vidutinis projekto „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ veiklose dalyvavusių asmenų skaičius – 5500 asm.

4.1.5. Kauno miesto kūrėjų užsienyje pristatyti projektai, kūriniai – 10.

4.2. Pagal prioritetą „Etnografinių tradicijų tęstinumas ir daugiakultūrio dialogo stiprinimas“ siekiami rezultatai:

4.2.1. Renginių viešose vietose skaičius – 10.

4.2.2. Įtrauktų dalyvių skaičius – 500 asm.

4.3. Pagal prioritetą „Valstybės atkūrimo šimtmečio paminėjimas“ siekiami rezultatai:

4.3.1. Sukurtų produktų skaičius – 10.

4.4. Pagal prioritetą „Kūrybiško laisvalaikio ir užimtumo skatinimas“ siekiami rezultatai:

4.4.1. Dalyvių skaičius – 100 asm.

4.4.2. Socialinę atskirtį patiriančių dalyvių skaičius – 30 asm.

5.

Tikslinė grupė

 

Kauno miesto bendruomenė

6.

Finansavimo intensyvumas

6.1. Projektui įgyvendinti iš Kauno miesto savivaldybės (toliau – Savivaldybė) biudžeto gali būti skiriama lėšų iki 80 proc. tinkamų finansuoti projekto išlaidų padengti. Ne mažiau kaip 20 proc. išlaidų turi padengti pareiškėjo (jo paties arba partnerių (rėmėjų) įnašas (netaikoma 2.1.3 papunktyje nurodytai veiklai).

6.2. Projektui, teikiamam pagal 2.1.3 papunktį, iš Savivaldybės biudžeto gali būti skiriama lėšų iki 98 proc. tinkamų finansuoti projekto išlaidų padengti. Ne mažiau kaip 2 proc. išlaidų turi padengti pareiškėjo (jo paties arba partnerių (rėmėjų) įnašas.

6.3. Finansuojami 2018 m. vykdomi projektai. Vėliausia galima projekto įgyvendinimo pabaigos data – 2018 m. gruodžio 31 d.

 

7.

Reikalavimai pareiškėjui

7.1. Projektų paraiškas gali teikti Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka įregistruoti pelno nesiekiantys juridiniai asmenys (nevyriausybinės organizacijos, asociacijos, viešosios įstaigos ir kt.), biudžetinės įstaigos (išskyrus Savivaldybės biudžetines įstaigas), veikiantys ne trumpiau nei vienus metus kultūros srityje.

7.2. Pareiškėjas teisės aktų nustatyta tvarka iki paraiškos pateikimo dienos turi būti tinkamai atsiskaitęs už skirtų Savivaldybės biudžeto lėšų (jeigu buvo skirta) panaudojimą.

7.3. Finansavimas pareiškėjui negali būti skiriamas, jeigu: 

7.3.1. pareiškėjas yra bankrutavęs, bankrutuojantis, likviduojamas ar laikinai sustabdęs veiklą;

7.3.2. pareiškėjas yra neįvykdęs su mokesčių ir socialinio draudimo įmokų mokėjimu susijusių įsipareigojimų pagal Lietuvos Respublikos teisės aktus;

7.3.3. pareiškėjas paraiškoje arba jos prieduose pateikė klaidinančią informaciją;

7.3.4. yra įsiteisėjęs teismo sprendimas dėl pareiškėjo kitos sutarties dėl paramos skyrimo iš Europos Sąjungos, Europos ekonominei erdvei priklausančių Europos laisvosios prekybos asociacijos valstybių arba Lietuvos Respublikos biudžeto lėšų pažeidimo;

7.3.5. pareiškėjas bandė gauti konfidencialios informacijos arba daryti įtaką Savivaldybės atstovams, projektų paraiškų atrankos ir finansavimo komisijos nariams ar ekspertams paraiškų vertinimo ir atrankos procesų metu.

7.4. Pareiškėjas paraišką gali teikti individualiai arba su projekto partneriu (-iais), kuris (-ie) turi būti nurodyti paraiškoje.

7.5. Projekto partneriu (-iais) laikomi pelno nesiekiantys juridiniai asmenys (nevyriausybinės organizacijos, asociacijos, viešosios įstaigos ir kt.), biudžetinės įstaigos (išskyrus Savivaldybės biudžetines įstaigas).

7.6. Jeigu paraiška teikiama kartu su projekto partneriu (-iais), pareiškėjas ir projekto partneris (-iai) prieš Savivaldybės biudžeto lėšų naudojimo sutarties pasirašymą turi sudaryti jungtinės veiklos (partnerystės) sutartį. 

7.7. Projekto partnerių skaičius nėra ribojamas, tačiau pareiškėjas, kviesdamas projekto partnerius veikti kartu, privalo įvertinti projekto partnerio būtinumą ir su tuo susijusius valdymo sunkumus.

7.8. Pareiškėjo ir partnerio (-ių) patiriamų projekto įgyvendinimo išlaidų tinkamumui finansuoti taikomi tokie patys reikalavimai.

7.9. Už projekto įgyvendinimą atsakingas pareiškėjas.

8.

Paraiškos rengimo ir pateikimo tvarka ir terminai

8.1. Siekdamas gauti finansavimą, pareiškėjas turi užpildyti ir pateikti šiuos dokumentus:

8.1.1. programos „Iniciatyvos Kaunui“ projekto finansavimo paraišką, parengtą pagal Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2017 lapkričio 15 d. įsakymu Nr. A-4123 „Dėl Kauno miesto savivaldybės projektų atrankos ir finansavimo programos „Iniciatyvos Kaunui“ projekto finansavimo paraiškos formos, projekto administracinės atitikties ir tinkamumo vertinimo lapo formos ir naudingumo vertinimo lapo formos patvirtinimo“ patvirtintą formą. Pareiškėjas turi užpildyti kiekvieną paraiškos dalį, vadovaudamasis paraiškoje pateiktais paaiškinimais. Paraiška turi būti pasirašyta pareiškėjo vadovo ar jo įgalioto asmens bei pareiškėjo finansininko. Jei projektą numatoma įgyvendinti su partneriu (-iais), turi būti užpildyta ir pasirašyta partnerystės deklaracija (paraiškos priedas). Pareiškėjas atsako už paraiškoje nurodytų duomenų teisingumą;

8.1.2. kitus dokumentus:

8.1.2.1. juridinio asmens registravimo pažymėjimo ir galiojančių įstatų kopijas arba Lietuvos Respublikos juridinių asmenų registro išplėstinio išrašo kopiją. Pareiškėjas atsako už šiuose dokumentuose pateiktos informacijos teisingumą;

8.1.2.2. pareiškėjo ir kitų finansavimo šaltinių įnašą pagrindžiančius dokumentus;

8.1.2.3. kitą informaciją, pagrindžiančią finansavimo reikalingumą ar papildančią projekto aprašymą.

8.3. Paraiška gali būti teikiama vienu iš būdų: raštu arba elektroninėmis priemonėmis per Savivaldybės elektroninių paslaugų sistemą (http://ep.kaunas.lt).

8.4. Jei paraiška teikiama raštu, ji, jos priedai bei paraiškos elektroninė versija („Excel“ formatu), įrašyta elektroninėje laikmenoje, siunčiami paštu arba pristatomi į vietą adresu: Kauno miesto savivaldybės administracijos Klientų aptarnavimo skyriaus Asmenų aptarnavimo poskyris, Laisvės al. 96 (6 darbo vieta), užklijuotame voke (pakete), ant kurio turi būti užrašas „Paraiška“, nurodytas kvietimo numeris, srities ir prioriteto, prie kurių priskiriamas projektas, pavadinimai, pareiškėjo pavadinimas ir adresas. Paraiška ir jos priedai turi būti užpildyti kompiuteriu, lietuvių kalba, atspausdinti, pasirašyti ir kartu su pridedamais dokumentais susegti į lengvai išardomus segtuvus. Paraiškos dokumentai negali būti įrišti spiraliniu ar terminiu būdu, įkišti į įmautes. Visi paraiškos ir pridedamų dokumentų lapai (jeigu dokumentai pateikiami užsienio kalba, jie turi būti išversti į lietuvių kalbą) turi būti sunumeruoti eilės tvarka. Ranka užpildytos paraiškos nebus priimamos.

8.5. Jei paraiška su pridedamais dokumentais teikiama per Savivaldybės elektroninių paslaugų sistemą (http://ep.kaunas.lt), pareiškėjas užpildo paraiškos formą, ją atspausdina, pasirašo ir nuskenavęs kartu su pridedamais dokumentais PDF formatu ir papildomai pridedama paraiškos el. versija „Excel“ formatu įkelia į sistemą.

8.6. Kai paraiškos originalo (teikiant per Savivaldybės elektroninių paslaugų sistemą – nuskenuotos PDF formato) ir el. versijos (teikiamos „Excel“ formatu) turinys nesutampa, vadovaujamasi paraiškos originale nurodyta informacija.

 

 

8.7. Galutinis paraiškos pateikimo terminas – 2017 m. gruodžio 11 d.  Jei paraiška siunčiama paštu, pateikimo data laikoma pašto antspaudo data. Jei paraiška teikiama per Savivaldybės elektroninių paslaugų sistemą, pateikimo data laikoma elektroninėje sistemoje pateikimo momentu fiksuota data. Jei paraiška pristatoma į Savivaldybę, galutinis terminas yra 2017 m. gruodžio 11 d. 16 val.

8.8. Gautos paraiškos yra registruojamos. Po nustatyto termino pateiktos paraiškos nenagrinėjamos.

8.9. Tas pats pareiškėjas gali teikti tik vieną paraišką pagal vieną atitinkamos srities prioritetą. Jei tas pats pareiškėjas teikia daugiau nei vieną paraišką pagal tą patį prioritetą, kitos vėliau registruotos jo paraiškos yra atmetamos ir neperduodamos administracinei atitikčiai ir tinkamumui vertinti.

8.10. Pasibaigus paraiškų pateikimo terminui, negalima pareiškėjo iniciatyva paraiškos taisyti, tikslinti, pildyti ar pateikti papildomus dokumentus.

9.

Tinkamos

finansuoti išlaidos

9.1. Tinkamomis finansuoti išlaidomis gali būti pripažįstamos tik tos išlaidos, kurios yra:

9.1.1. tiesiogiai susijusios su projekto, kuriam skiriamas finansavimas, įgyvendinimu;

9.1.2. būtinos projektui įgyvendinti ir atitikti skaidraus finansų valdymo, sąnaudų efektyvumo principus;

9.1.3. suplanuotos efektyviai ir pagrįstai (atitinkančios realias rinkos kainas, panaudojamos tik siekiant projekto tikslų);

9.1.4. faktiškai patirtos nuo to 2018 m. ketvirčio, kada yra pasirašoma Savivaldybės biudžeto lėšų naudojimo sutartis, pradžios iki sutartyje numatytos projekto įgyvendinimo pabaigos datos, nustatomos ir patikrinamos, taip pat pagrįstos jas įrodančiais dokumentais, atitinkančiais Lietuvos Respublikos teisės aktus ir projekto įgyvendinimo sutartį.

9.2. Tinkamos finansuoti projekto vykdymo išlaidos turi sudaryti ne mažiau kaip 75 proc. visų Savivaldybės prašomų finansuoti tinkamų išlaidų. Vykdymo išlaidų kategorijai priskiriamos šios išlaidos:

9.2.1. projektą vykdančių asmenų darbo užmokesčiui (įskaitant visus privalomus mokesčius);

9.2.2. projektą vykdančių asmenų autoriniams atlyginimams (pagal autorines sutartis), kaip tai numatyta Lietuvos Respublikos autorių teisių ir gretutinių teisių įstatyme, ir atlygiui už suteiktas paslaugas (pagal atlygintinų paslaugų sutartis), kai autorinius atlyginimus gaunantys asmenys ir paslaugų teikėjai nėra pareiškėjo darbuotojai;

9.2.3. projekto veiklas vykdančių ar jose dalyvaujančių asmenų kelionių, nakvynės ir dienpinigių išlaidos, neviršijančios pareiškėjo arba jo partnerio valstybės teisės aktais nustatytų normų. Kelionės lėktuvu išlaidos gali būti kompensuojamos, jei perkamas ekonominės klasės bilietas;

9.2.4. priemonių, prekių, reikmenų, medžiagų įsigijimo išlaidos (išskyrus ilgalaikį materialųjį ir nematerialųjį turtą), jeigu jos identifikuojamos ir priskiriamos išskirtinai projekto reikmėms.

9.2.5. projektui įgyvendinti reikalingų paslaugų pirkimo išlaidos, jeigu jos identifikuojamos ir priskiriamos išskirtinai projekto reikmėms;

9.2.6. savanoriškos veiklos išlaidos (kelionės, nakvynės, maitinimo, pašto, telefono, mokymų, reikalingų priemonių, draudimo, kt.), nustatytos Savanoriškos veiklos išlaidų kompensavimo sąlygų ir tvarkos apraše, patvirtintame Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2011 m. liepos 14 d. įsakymu Nr. A1-330 „Dėl Savanoriškos veiklos išlaidų kompensavimo sąlygų ir tvarkos aprašo patvirtinimo“;

9.2.7. išlaidos pastatų ir patalpų remontui (taikoma 2.1.3 papunktyje nurodytai veiklai);

9.2.8. maitinimo išlaidos (taikoma 2.1.1 ir 2.1.3 papunkčiuose nurodytoms veikloms);

9.2.9. kitos projekto vykdymo išlaidos – visos kitos tinkamos finansuoti projekto išlaidos, susijusios su projekto veiklomis ir nepriskiriamos 9.2.1–9.2.8. papunkčiuose nurodytoms išlaidų rūšims.

9.3. Tinkamos projekto administravimo išlaidos gali sudaryti iki 25 proc. visų Savivaldybės prašomų finansuoti tinkamų išlaidų. Administravimo išlaidoms priskiriamos šios išlaidos:

 

9.3.1. atlygis už darbą projektą administruojantiems asmenims (projekto vadovui ir finansininkui), įskaitant visus privalomus mokesčius;

9.3.2. projekto veiklas administruojančių asmenų kelionių, nakvynės ir dienpinigių išlaidos, neviršijančios pareiškėjo arba jo partnerio valstybės teisės aktais nustatytų normų. Kelionės lėktuvu išlaidos gali būti kompensuojamos, jei perkamas ekonominės klasės bilietas;

9.3.3. kitos projekto administravimo išlaidos – transporto išlaidos, pašto, fakso, telefono, interneto, kopijavimo išlaidos, biuro nuomos ir eksploatavimo išlaidos, kanceliarinių prekių įsigijimo išlaidos ir visos kitos tinkamos finansuoti projekto išlaidos, susijusios su projekto administravimu ir nepriskiriamos 9.3.1–9.3.2 papunkčiuose nurodytoms išlaidų rūšims. Projekto administravimo išlaidoms negali būti priskiriamos išlaidos, tiesiogiai nesusijusios su projektu (biuro nuomos ir eksploatavimo, telefono, kanceliarinių prekių ir kt. išlaidos, priskirtos projektui, išskaičiuojamos iš bendrų organizacijos išlaidų šioms reikmėms, atsižvelgiant į realiai projekte dirbtą laikotarpį).

10.

Netinkamos finansuoti išlaidos

10.1. Projekto parengimo išlaidos.

10.2. Baudos, delspinigiai, išlaidos finansinėms nuobaudoms.

10.3. Bylinėjimosi išlaidos.

10.4. Išlaidos paskolų palūkanoms ir skolų padengimo išlaidos.

10.5. Patalpų, nuosavybės teise priklausančių pareiškėjui ar partneriui, nuomos projekto veiklai išlaidos.

10.6. Išlaidos pastatų ir patalpų remontui (netaikoma 2.1.3 papunktyje nurodytai veiklai).

10.7. Išlaidos sumokėti už paslaugas asmeniui, kai pats asmuo yra tos paslaugos gavėjas ir (arba) teikėjas.

10.8. Projekto įgyvendinimo išlaidos, finansuojamos iš kitų finansavimo šaltinių.

10.9. Išlaidos ilgalaikiam materialiajam ir nematerialiajam turtui (pagal Lietuvos Respublikos įstatymus prie ilgalaikio turto priskiriamas turtas, kuris tarnaus ūkio subjekto veikloje ilgiau negu vienus metus ir kurio įsigijimo vertė viršija 500 Eur).

10.10. Išlaidos, skirtos labdarai ir paramai.

10.11. Maitinimo išlaidos (netaikoma 2.1.1 ir 2.1.3 papunkčiuose nurodytoms veikloms);

10.12. Išlaidos, projekto biudžete įvardytos kaip „nenumatytos išlaidos“.

10.13. Išlaidos, skirtos veikloms, kurios bet kokiomis formomis, metodais ir būdais pažeidžia Lietuvos Respublikos Konstituciją, įstatymus ir kitus teisės aktus.

11.

Projektų paraiškų atranka ir vertinimo kriterijai

11.1. Paraiškos pradedamos vertinti pasibaigus paraiškų priėmimo terminui, kai užregistruojamos visos laiku pateiktos paraiškos.

11.2. Projektų paraiškų vertinimo ir atrankos procedūros vykdomos vadovaujantis Kauno miesto savivaldybės projektų atrankos ir finansavimo programos „Iniciatyvos Kaunui“ įgyvendinimo tvarkos aprašu, patvirtintu Kauno miesto administracijos direktoriaus 2017 m. spalio 27 d. įsakymu Nr. A-3922 „Dėl Kauno miesto savivaldybės projektų atrankos ir finansavimo programos „Iniciatyvos Kaunui“ įgyvendinimo tvarkos aprašo patvirtinimo“.

12.

Aktualūs dokumentai

12.1. Kauno miesto savivaldybės strateginis plėtros planas iki 2022 metų, patvirtintas Kauno miesto savivaldybės tarybos 2015 m. balandžio 2 d. sprendimu Nr. T-127 „Dėl Kauno miesto savivaldybės strateginio plėtros plano iki 2022 metų patvirtinimo“.

12.2. Kauno miesto savivaldybės 2017–2019 metų strateginis veiklos planas, patvirtintas Kauno miesto savivaldybės tarybos 2017 m. vasario 7 d. sprendimu Nr. T-12 „Dėl Kauno miesto savivaldybės 2017–2018 metų strateginio veiklos plano patvirtinimo“.

12.3. Kauno miesto savivaldybės projektų atrankos ir finansavimo programa „Iniciatyvos Kaunui“, patvirtinta Kauno miesto savivaldybės tarybos 2017 m. rugsėjo 12 d. sprendimu Nr. T-563 „Dėl Kauno miesto savivaldybės projektų atrankos ir finansavimo programos „Iniciatyvos Kaunui“ patvirtinimo“.

12.4. Kauno miesto savivaldybės projektų atrankos ir finansavimo programos „Iniciatyvos Kaunui“ įgyvendinimo tvarkos aprašas, patvirtintas Kauno miesto administracijos direktoriaus 2017 m. spalio 27 d. įsakymu Nr. A-3922 „Dėl Kauno miesto savivaldybės projektų atrankos ir finansavimo programos „Iniciatyvos Kaunui“ įgyvendinimo tvarkos aprašo patvirtinimo“.

13.

Projekto viešinimo reikalavimai

Įgyvendinamas projektas ir pasiekti rezultatai privalo būti viešinami laikantis projekto finansavimo sutartyje nustatytų reikalavimų

14.

Informacijos teikimas 

14.1. Informaciją dėl paraiškų pildymo ir projektų įgyvendinimo teikia Plėtros programų ir investicijų skyriaus specialistės Evelina Revuckaitė ir Ieva Juknaitė, tel. (8 37) 42 29 14.

14.2. Informaciją dėl projektų paraiškų turinio (veiklų pobūdžio, veiklų atitikties prioritetams ir kt.) teikia Kultūros skyriaus vyriausioji specialistė Jovita Jociuvienė, tel. (8 37) 20 00 26.

14.3. Užklausos raštu teikiamos el. paštu iniciatyvos@kaunas.lt.  

14.4. Dažnai užduodamų klausimų skyrius (DUK) tinklalapyje iniciatyvos.kaunas.lt.

_________________________________