LIETUVOS POLICIJOS GENERALINIS KOMISARAS

 

ĮSAKYMAS

DĖL POLICIJOS LICENCIJUOJAMA ŪKINE KOMERCINE VEIKLA BESIVERČIANČIO ŪKIO SUBJEKTO PATIKRINIMO KONTROLINIO KLAUSIMYNO PATVIRTINIMO

 

2020 m. vasario 20 d. Nr. 5-V-148

Vilnius

 

Siekdamas užtikrinti tinkamą civilinėje apyvartoje esančių ginklų, sprogmenų ir civilinių pirotechnikos priemonių apyvartos kontrolę ir optimizuoti kontrolės priežiūros funkcijas:

1. T v i r t i n u pridedamą Policijos licencijuojama ūkine komercine veikla besiverčiančio ūkio subjekto patikrinimo kontrolinį klausimyną (toliau – kontrolinis klausimynas).

2. N u r o d a u apskričių vyriausiųjų policijos komisariatų viršininkams užtikrinti, kad policijos pareigūnai, vykdantys policijos licencijuojamos veiklos funkcijas (toliau – licencijavimo padalinių pareigūnai):

2.1. atliktų juridinių asmenų ginklų laikymo sąlygų ir ginklų apskaitos patikrinimus visais atvejais, jei:

2.1.1. gaunamas skundas ar informacija apie ginklus, laikomus galbūt pažeidžiant nustatytą teisėtai civilinėje apyvartoje esančių ginklų (toliau – ginklai) laikymo tvarką;

2.1.2. policija turi duomenų, kad juridinio asmens, turinčio ginklų, darbuotojas gali kelti arba kelia grėsmę kitų asmenų arba savo gyvybei ar sveikatai, nuosavybei, viešajai tvarkai ar visuomenės saugumui;

2.1.3. Policijos licencijuojamos veiklos informacinėje sistemoje (toliau – PLVIS) gaunamas pranešimas, kad juridinio asmens, turinčio ginklų, darbuotojas padarė administracinį nusižengimą, už kurio pakartotinį padarymą yra numatytas leidimo nešiotis ginklus panaikinimas (jei asmuo padarė administracinį nusižengimą būdamas neblaivus arba yra nubaustas už šiurkštų teisės aktų, reglamentuojančių medžioklę, reikalavimų pažeidimą);

2.2. pasirinktinai atliktų ginklų laikymo sąlygų patikrinimus pas juridinius asmenis, dėl kurių PLVIS gauti 3 ar daugiau automatinių perspėjimų apie juridinio asmens darbuotojo (-ų) padarytus administracinius nusižengimus per pastaruosius 12 mėnesių;

2.3. pasirinktinai atliktų ginklų laikymo sąlygų ir ginklų apskaitos patikrinimus pas juridinius asmenis, kurie per pastaruosius trejus metus nebuvo tikrinti;

2.4. pasirinktinai atliktų ginklų laikymo sąlygų ir ginklų apskaitos patikrinimus pas juridinius asmenis, kurie per pusmetį užregistravo ne mažiau kaip 30 ginklų;

2.5. pasirinktinai atliktų ginklų laikymo sąlygų ir ginklų apskaitos patikrinimus pas juridinius asmenis, kurie per pusmetį pardavė ne mažiau kaip 20 ginklų;

2.6. PLVIS gautus pranešimus apie PLVIS registruotus juridinio asmens darbuotojus (perspėjimus) per 5 darbo dienas nuo pranešimo gavimo dienos peržiūrėtų, įvertintų, ar pagal gautą informaciją asmuo nekelia grėsmės kitų asmenų arba savo gyvybei ar sveikatai, nuosavybei, viešajai tvarkai ar visuomenės saugumui, ir patikrintų, ar pagal gautą informaciją asmeniui netaikomi įstatymų nustatyti apribojimai turėti ginklą.

3. N u s t a t a u, kad licencijavimo padalinių pareigūnai:

3.1. duomenis apie atliktus juridinių asmenų patikrinimus suveda į PLVIS;

3.2. atlikdami patikrinimus, asmeniškai atsako už kontrolinio klausimyno pildymą;

3.3. atlikdami ūkio subjektų patikrinimus, gali pildyti ne visas kontrolinio klausimyno skiltis;

3.4. atlikdami patikrinimus, taip pat gali tikrinti, kaip laikomasi kitų, kontroliniame klausimyne nenurodytų, ginklų, sprogmenų ir civilinių pirotechnikos priemonių apyvartos reikalavimų, kai patikrinimo tikslas yra nuodugniai ištirti galimus konkrečius ūkio subjekto veiklos srities pažeidimus.

 

 

 

Policijos generalinis komisaras                                                                                Renatas Požėla


 

PATVIRTINTA

Lietuvos policijos generalinio komisaro

2020 m. vasario 20 d. įsakymu Nr. 5-V-148

 

 

POLICIJOS LICENCIJUOJAMA ŪKINE KOMERCINE VEIKLA BESIVERČIANČIO ŪKIO SUBJEKTO PATIKRINIMO KONTROLINIS KLAUSIMYNAS

 

Patikrinimą atlikęs padalinys : _________________________________________________________

Pareigūnas :                      

Patikrinimo data: ________-________-________

 

BENDRA INFORMACIJA

1. Ūkio subjekto pavadinimas (įmonė, įstaiga, organizacija ar kita organizacinė struktūra, ar fizinis

asmuo): ___________________________________________________________________________

2. Įmonės kodas:                                                                                                                                        

3. Kontaktai (el. paštas, tel. Nr.): ______________________________________________________

4. Centrinė būstinė: __________________________________________________________________

5. Įmonės veikla: ____________________________________________________________________

6. Patikrinimo vieta: _______________________________________________________________

7. Darbdaviui atstovaujantis asmuo (pareigos, vardas, pavardė):

_________________________________________________________________________________

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Eil.

Nr.

KLAUSIMAI

Taip

 

Ne

Neaktualu

 

1. GINKLŲ IR ŠAUDMENŲ KONTROLĖ

 

1.1. LICENCIJOS IR RAŠYTINIO SUTIKIMO TURĖTOJŲ PAREIGOS, VEIKLOS SĄLYGOS IR TAIKOMI DRAUDIMAI

1.1. 1.

Ar  įmonė turi teisę verstis licencijuojama veikla?

 

 

 

1. 1.2.

Ar li cencijos ir rašytinio sutikimo turėtojo kontroliuojančiajam asmeniui, administracijos vadovui yra taikoma bent viena Lietuvos Respublikos ginklų ir šaudmenų kontrolės įstatymo 17 straipsnio 1 dalies 10, 11 punktuose ir (ar) 18 straipsnio 2 dalyje nurodyta aplinkybė?

 

 

 

1. 1.3.

Ar Europos fiziniam asmeniui, kuris verčiasi licencijuojama veikla, ar Europos juridinio asmens, kuris verčiasi licencijuojama veikla, darbuotojui, dirbančiam su licencijuojama veikla tiesiogiai susijusį darbą, taip pat ginklininkui yra taikoma bent viena Lietuvos Respublikos ginklų ir šaudmenų kontrolės įstatymo įstatymo 17 straipsnio 1 dalies 3, 10, 11 punktuose ir (ar) 18 straipsnio 2 dalyje nurodyta aplinkybė?

 

 

 

1. 1.4.

Ar licencijos ir rašytinio sutikimo turėtojas yra įspėtas apie galimą licencijos sustabdymą?

 

 

 

1. 1.5.

Ar licencijos ir rašytinio sutikimo turėtoj ui yra sustabdytas licencijos galiojimas?

 

 

 

1. 1.6.

Ar  licencijos ir rašytinio sutikimo turėtojas per trejus metus nuo licencijos ir rašytinio sutikimo išdavimo dienos pradėjo licencijoje ir rašytiniame sutikime nurodytą veiklą?

 

 

 

1. 1.7.

Ar licencijos ir rašytinio sutikimo turėtojas daugiau kaip trejus metus iš eilės vykdo licencijoje ir rašytiniame sutikime nurodytą veiklą?

 

 

 

1. 1.8.

Ar licencijos ir rašytinio sutikimo turėtojas užtikrina ginklų, ginklų priedėlių, šaudmenų, jų dalių apskaitą ir apsaugą?

 

 

 

1. 1.9.

Ar l icencijos ir rašytinio sutikimo turėtojas kas pusmetį, bet ne vėliau kaip iki kito pusmečio pirmo mėnesio 5 dienos, pateikia Lietuvos policijos generalinio komisaro nustatytos formos ūkinės veiklos, susijusios su ginklais, ginklų priedėliais, šaudmenimis, jų dalimis, ataskaitą?

 

 

 

1.1. 10.

Ar l icencijos ir rašytinio sutikimo turėtojas gamina, sandėliuoja, laiko, realizuoja, taiso, perdirba, naudoja ginklus, ginklų priedėlius, šaudmenis, jų dalis tik tose patalpose, kurios atitinka nustatytus reikalavimus?

 

 

 

1.1.11.

Ar l icencijos ir rašytinio sutikimo turėtojas, prieš priimdamas į darbą naują darbuotoją, kurio darbas yra tiesiogiai susijęs su licencijuojama veikla, pateikia teritorinei policijos įstaigai šio asmens duomenis (vardą, pavardę, asmens kodą, gyvenamosios vietos adresą) ir medicininio patikrinimo išvadas, patvirtinančias, kad asmuo neserga Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro patvirtintame sąraše nurodytomis ligomis, ar neturi šiame sąraše nurodytų fizinių trūkumų, galinčių trukdyti tinkamai elgtis su ginklu?

 

 

 

1.1.12.

Ar l icencijos ir rašytinio sutikimo turėtojas žymi į Lietuvos Respubliką importuotus, atvežtus, pagamintus ar specialiojo statuso subjektų į civilinę apyvartą perduotus Lietuvos Respublikos ginklų ir šaudmenų kontrolės įstatymo 3 straipsnio 6–10 punktuose nurodytus ginklus, taip pat B kategorijos šaunamuosius ginklus, jeigu jie nėra pažymėti?

 

 

 

1.1.13.

Ar l icencijos ir rašytinio sutikimo turėtojas, importavęs, atvežęs į Lietuvos Respubliką ginklus, šaudmenis, ne vėliau kaip per 5 darbo dienas nuo ginklų, šaudmenų importo, atvežimo į Lietuvos Respubliką, per Policijos elektroninių paslaugų sistemą pateikė importuotų, atvežtų ar numatomų eksportuoti, vežti Lietuvos Respublikos ginklų ir šaudmenų kontrolės įstatymo 3 straipsnio 6–10 punktuose nurodytų ginklų, B ir C kategorijų ginklų identifikacinius duomenis?

 

 

 

1.1.14

Ar l icencijos ir rašytinio sutikimo turėtojas, norėdamas eksportuoti, vežti ginklus, šaudmenis iš Lietuvos Respublikos, ne vėliau kaip likus 5 darbo dienoms iki numatomo ginklų, šaudmenų eksporto, vežimo per Policijos elektroninių paslaugų sistemą pateikė importuotų, atvežtų ar numatomų eksportuoti, vežti šio Lietuvos Respublikos ginklų ir šaudmenų kontrolės įstatymo 3 straipsnio 6–10 punktuose nurodytų ginklų, B ir C kategorijų ginklų identifikacinius duomenis?

 

 

 

1.1.15.

Ar licencijos ir rašytinio sutikimo turėtojas verčiasi licencijuojama veikla objektuose, kuriuose neturi teritorinės policijos įstaigos išduoto leidimo laikyti ginklus?

 

 

 

1.2. GINKLŲ, GINKLŲ PRIEDĖLIŲ, ŠAUDMENŲ, JŲ DALIŲ GAMYBA

1.2.1.

Ar ginklų, ginklų priedėlių, šaudmenų, jų dalių gamintojas žymi šaudmenis identifikaciniais gamintojo žymenimis, ar ant kiekvienos šaudmenų pakuotės nurodo gamintojo pavadinimą ir ginklų partijos identifikacinį numerį, kalibrą ir šaudmenų tipą?

 

 

 

1.2.2.

Ar g inklų, ginklų priedėlių, šaudmenų, jų dalių gamintojas ant pagamintų ginklų, jų pagrindinių dalių ir ginklų priedėlių nurodo šalį gamintoją, gamybos vietą, markę, modelį, kalibrą, gamintojo pavadinimą, pagaminimo metus (jeigu jie nėra identifikacinio numerio dalis) ir identifikacinį numerį?

 

 

 

1.2.3.

Ar g inklų, ginklų priedėlių, šaudmenų, jų dalių gamintojas tinkamai laiko produkcijos gamybai naudojamas žaliavas ir medžiagas, nebaigtą ir pagamintą produkciją, užtikrina jų saugumą ir nekenksmingumą žmonių sveikatai ir aplinkai?

 

 

 

1.2.4.

Ar g inklų, ginklų priedėlių, šaudmenų, jų dalių gamintojas kiekvieno pagaminto ginklo identifikacinius duomenis (ginklo šalį gamintoją ir gamybos vietą, markę, modelį, kalibrą, gamintojo pavadinimą, pagaminimo metus ir identifikacinį numerį) ne vėliau kaip per 5 kalendorines dienas nuo ginklo pagaminimo dienos per Policijos elektroninių paslaugų sistemą perduoda policijos įstaigai, kuri tvarko civilinėje apyvartoje esančių ginklų, jų savininkų ir valdytojų apskaitą?

 

 

 

1.3. PREKYBA GINKLAIS, GINKLŲ PRIEDĖLIAIS, ŠAUDMENIMIS, JŲ DALIMIS

1.3.1.

Ar subjektai, prekiaujantys ginklais, ginklų priedėliais, šaudmenimis ir jų dalimis, turi parduodamų ginklų, ginklų priedėlių, šaudmenų, jų dalių dokumentus, kuriuose nurodyti jų techniniai duomenys?

 

 

 

1.3.2

Ar s ubjektai, prekiaujantys ginklais, ginklų priedėliais, šaudmenimis ir jų dalimis, reikalauja iš pirkėjo pateikti leidimą įsigyti ginklus arba leidimą laikyti ginklus ir, naudodamiesi Policijos elektroninių paslaugų sistema, patikrina, ar nurodytas leidimas yra galiojantis?

 

 

 

1.3.3.

Ar s ubjektai, prekiaujantys ginklais, ginklų priedėliais, šaudmenimis ir jų dalimis, reikalauja iš pirkėjo pateikti leidimą laikyti ginklą ar leidimą įsigyti ginklus, jeigu pirkėjas nori įsigyti šaudmenų, ir, naudodamiesi Policijos elektroninių paslaugų sistema, patikrina, ar nurodytas leidimas yra galiojantis ir kokius šaudmenis leidžiama įsigyti pirkėjui?

 

 

 

1.3.4.

Ar s ubjektai, prekiaujantys ginklais, ginklų priedėliais, šaudmenimis ir jų dalimis, užtikrina įsigyjamų ir parduodamų ginklų, ginklų priedėlių, šaudmenų, jų dalių apskaitą, saugo jų įsigijimo ir apskaitos dokumentus?

 

 

 

1.3.5.

Ar s ubjektai, prekiaujantys ginklais, ginklų priedėliais, šaudmenimis ir jų dalimis, registruoja visų kategorijų ginklų, ginklų priedėlių, šaudmenų, jų dalių (išskyrus šaudmenis D kategorijos ginklams, dujų įrenginius ir D kategorijos šaltuosius ginklus), parako, kapsulių ir tūtelių su įstatytomis kapsulėmis tiekėjus ir pirkėjus nustatytos formos žurnale?

 

 

 

1.3.6.

Ar s ubjektai, prekiaujantys ginklais, ginklų priedėliais, šaudmenimis ir jų dalimis, parduoda ginklus fiziniams ir juridiniams asmenims, kitoms organizacijoms ar jų padaliniams, kurie nepateikia galiojančio leidimo įsigyti ginklus arba galiojančio leidimo laikyti ginklus?

 

 

 

1.3.7.

Ar s ubjektai, prekiaujantys ginklais, ginklų priedėliais, šaudmenimis ir jų dalimis, parduoda ginklams skirtus šaudmenis ir ginklų priedėlius fiziniams ir juridiniams asmenims, kitoms organizacijoms ar jų padaliniams, kurie nepateikia galiojančio leidimo įsigyti ginklus arba galiojančio leidimo laikyti ginklus, arba kurie neturi teisės įsigyti tokių šaudmenų ir ginklų priedėlių?

 

 

 

1.3.8.

Ar s ubjektai, prekiaujantys ginklais, ginklų priedėliais, šaudmenimis ir jų dalimis, parduoda A, B, C kategorijų ginklus, kurie neturi identifikacinio numerio, taip pat ginklus ir šaudmenis, nepaženklintus atitinkamu žymeniu?

 

 

 

1.4. TIRŲ, ŠAUDYKLŲ EKSPLOATACIJA

1.4.1.

Ar tiras, šaudykla išdėstyti, pastatyti ir įrengti taip, kad būtų užtikrintas jų eksploatacijos saugumas ir aplinkos apsaugos normų reikalavimai?

 

 

 

1.4.2.

Ar t iruose, šaudyklose matomose vietose iškabinti leidimo eksploatuoti tirą, šaudyklą kopijos ir ginklo naudojimo saugos reikalavimai?

 

 

 

1.4.3.

Ar tire, šaudykloje sudaryta galimybė šaudantiems asmenims naudotis nuo triukšmo apsaugančiomis ausinėmis, apsauginiais akiniais ar apsauginiais akių skydeliais?

 

 

 

1.4.4.

 

Ar šaudymo vadovai, instruktoriai turi įgiję teisę laikyti (nešiotis) tos rūšies ginklus, iš kurių šaudoma, ir pakankamą kvalifikaciją (reikalinga ne mažesnė kaip trejų metų ginklo naudojimo patirtis)?

 

 

 

1.4.5.

Ar šaudymo vadovas, instruktorius turi galiojantį sveikatos žinių atestavimo pažymėjimą?

 

 

 

1.4.6.

Ar a smenys, norintys šaudyti tire, šaudykloje, išklauso šaudymo vadovo instruktažą apie tiro, šaudyklos bei ginklo naudojimo saugos reikalavimus ir pasirašo instruktažo žurnale?

 

 

 

1.5. GINKLŲ NUOMA

1.5.1.

Ar g inklai medžioklei nuomojami Europos fiziniams asmenims, turintiems teisę turėti tos kategorijos medžioklinį ginklą ir pateikusiems šią teisę įrodančius dokumentus bei galiojantį medžiotojo bilietą?

 

 

 

1.5.2.

Ar g inklai sportui nuomojami Europos fiziniams asmenims, turintiems teisę laikyti, nešiotis tos kategorijos ginklą ir pateikusiems šią teisę įrodančius dokumentus bei už šaudymo sporto šaką atsakingos nacionalinės šaudymo sporto šakos federacijos arba tarptautiniu mastu pripažintos šaudymo sporto šakos federacijos patvirtinimą, kad asmuo yra šaudymo sporto atstovas?

 

 

 

1.5.3.

Ar g inklai profesinei veiklai ar mokymui nuomojami subjektams, turintiems teisę vykdyti tokią veiklą ir pateikusiems šią teisę įrodančius dokumentus?

 

 

 

1.5.4.

Ar ginklus išsinuomojančiam asmeniui išduodama laikina ginklo kortelė?

 

 

 

 

2. ASMENS IR TURTO APSAUGA

 

2.1.

Ar licencijos turėtojas, prieš pradėdamas vykdyti licencijuojamą veiklą, apdraudė savo civilinę atsakomybę civilinės atsakomybės draudimu, kuris padengia žalą, padaromą trečiųjų šalių gyvybei ir turtui, ir užtikrino, kad draudimas galiotų nepertraukiamai visą veiklos vykdymo laikotarpį? Ar draudimo suma dėl vieno įvykio Lietuvos Respublikos teritorijoje, nepaisant to, kiek yra nukentėjusių trečiųjų asmenų, yra 300 000 eurų dėl žalos asmeniui (iš jų 5 000 eurų dėl neturtinės žalos) ir turtui?

 

 

 

2.2.

Ar licencijos turėtojas iki kiekvienų kalendorinių metų vasario 1 dienos pateikia policijos įstaigai, kurios veiklos teritorijoje yra licencijos turėtojo buveinė ar gyvenamoji vieta, kiekvienais praėjusiais kalendoriniais metais vykdytos asmens ir turto apsaugos ataskaitą?

 

 

 

2.3.

Ar l icencijos turėtojas naudoja asmens ir turto apsaugai transporto priemones, pažymėtas skiriamaisiais ženklais, panašiais į valstybės institucijų naudojamų specialiųjų transporto priemonių skiriamuosius ženklus, ar panašiai nudažytas transporto priemones?

 

 

 

2.4.

Ar l icencijos turėtojas gali pakartotinai įdarbinti asmenį, išdirbusį pas jį apsaugos darbuotoju stažuotoju 6 mėnesius, anksčiau kaip po vienų metų nuo apsaugos darbuotojo stažuotojo atleidimo dienos?

 

 

 

2.5.

Ar l icencijos turėtojas paveda kitam juridiniam asmeniui ar jį įgalioja užsiimti licencijoje nurodyta veikla arba perleidžia jam šią teisę?

 

 

 

2.6.

Ar licencijos turėtojas, užtikrinantis režimą masinių renginių metu, suderina režimo užtikrinimo planą su policijos įstaiga, kurios veiklos teritorijoje įvyks masinis renginys?

 

 

 

2.7.

Ar inkasavimą vykdo apsaugininkai ir apsaugos darbuotojai, turintys ne mažesnę kaip dvejų metų apsaugininko ar apsaugos darbuotojo darbo patirtį?

 

 

 

2.8.

Ar asmens ir turto apsaugos paslauga teikiama sudarius rašytinę licencijos turėtojo ir kliento sutartį?

 

 

 

3. CIVILINIŲ PIROTECHNIKOS PRIEMONIŲ APYVARTOS KONTROLĖ

3.1.

Ar kiekviena Lietuvos Respublikoje pagaminta ar platinama civilinės pirotechnikos priemonė, išskyrus transporto priemonių pirotechnikos priemones, paženklinta etikete, kurioje lietuvių kalba aiškiai ir nenutrinamai įrašyta: gamintojo pavadinimas ir adresas, kuriuo galima susisiekti su gamintoju (nurodomas vienintelis gamintojo kontaktinis centras), jeigu gamintojas nėra įsteigtas valstybėje narėje; importuotojo pavadinimas ir adresas, kuriuo galima susisiekti; registruotas prekės pavadinimas (ženklas), tipas, jos registracijos numeris, civilinės pirotechnikos priemonės, partijos ar serijos numeris, kategorija, pirotechninio mišinio bendra masė, amžius, nuo kurio galima įsigyti atitinkamą pirotechnikos priemonę; gaminio naudojimo instrukcija; mažiausias saugus atstumas iki pirotechnikos priemonės ją naudojant (jeigu priemonė skirta naudoti tik lauke ar gaminio konstrukciniai ypatumai nustato tokią būtinybę); pagaminimo metai? Ar civilinių pirotechnikos priemonių naudojimas  gali būti pavaizduojamas grafiškai (jeigu reikia)?

 

 

 

3.2

Ar ant kiekvieno tiekiamo rinkai F1 kategorijos fejerverko, jeigu gaminys skirtas naudoti tik lauke, užrašyta „Naudoti tik lauke“ ir nurodytas mažiausias saugus atstumas?

 

 

 

3.3.

Ar a nt kiekvieno tiekiamo rinkai F2 kategorijos fejerverko užrašyta „Naudoti tik lauke“ ir, jeigu gaminio konstrukciniai ypatumai nustato tokią būtinybę, nurodytas mažiausias saugus atstumas?

 

 

 

3.4.

Ar ant kiekvieno tiekiamo rinkai F3 kategorijos fejerverko užrašyta „Naudoti tik lauke“ ir nurodytas mažiausias saugus atstumas?

 

 

 

3.5.

Ar ant kiekvieno tiekiamo rinkai F4 kategorijos fejerverko užrašyta „Naudoti tik pirotechnikams“ ir nurodytas mažiausias saugus atstumas?

 

 

 

3.6.

Ar ant kiekvienos tiekiamos rinkai T1 kategorijos civilinės pirotechnikos priemonės, jeigu gaminys skirtas naudoti tik lauke, užrašyta „Naudoti tik lauke“ ir nurodytas mažiausias saugus atstumas?

 

 

 

3.7.

Ar ant kiekvienos tiekiamos rinkai T2 kategorijos civilinės pirotechnikos priemonės užrašyta „Naudoti tik pirotechnikams“ ir nurodytas mažiausias saugus atstumas?

 

 

 

3.8.

Ar asmenys, dirbantys pirotechnikais, turi išduotus pirotechnikų mokymo programos baigimo pažymėjimus?

 

 

 

3.9.

Ar licencijos turėtojas F4 kategorijos fejerverkus, T2, P2 kategorijų civilines pirotechnikos priemones platina tik subjektams, turintiems Lietuvos Respublikos civilinių pirotechnikos priemonių apyvartos kontrolės įstatymo 14 straipsnio 2 dalyje nurodytą leidimą?

 

 

 

 

REKOMENDACIJOS, PASIŪLYMAI: ____________________________________________________________________________

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

____________________

 

part_d945505bb88d47c4b383e35f12648b07_end